Vete springlevend: Mourinho dient Guardiola van antwoord

door
Vete springlevend: Mourinho dient Guardiola van antwoord

Zo'n tien à vijftien jaar geleden zaten ze elkaar constant in de haren toen ze trainer waren van respectievelijk FC Barcelona en Real Madrid. De vete tussen Pep Guardiola en José Mourinho wordt nu weer nieuw leven ingeblazen.

Guardiola stond de voorbije weken onder zware druk nadat zijn Manchester City een ongeziene reeks van zeven wedstrijden zonder overwinning neerzette. Na de 2-0-nederlaag op Liverpool verloor hij zijn cool toen de fans op Anfield hem treiterden.

Guardiola stak de draak met Mourinho

Guardiola reageerde immers door zes vingers omhoog te steken, verwijzend naar de zes titels die hij in de Premier League al won. Toen even later een journalist hem erop wees dat Mourinho ooit hetzelfde deed en even later ontslagen werd bij Manchester United, kon Guardiola het niet laten zijn rivaal een steekje uit te delen.

"Ik hoop dat het in mijn geval niet het begin van het einde is. Maar in zekere zin zou je ons kunnen vergelijken. Maar hij won drie Premier League-titels, ik zes. Dus dat is niet helemaal hetzelfde, toch?", reageerde hij immers.

Mourinho slaat keihard terug

Nu reageert ook Mourinho en hij haalt keihard uit naar Guardiola. "Pep Guardiola zei dat hij zes titels won en ik maar drie, maar ik heb de mijne wel eerlijk en proper gewonnen", sneerde hij bij de Daily Mail. "Ik wil niet winnen door 150 rechtszaken aan mijn been te hebben. Wanneer ik verlies, feliciteer ik mijn tegenstander."

Daarmee verwees Mourinho naar de procedure die momenteel tegen Manchester City bij de Premier League. Ze worden ervan beschuldigd maar liefst 115 keer gezondigd te hebben tegen de Financial Fair Play-regels en daardoor hangt de club een zeer zware straf boven het hoofd.

POLL: Heeft Mourinho gelijk?

Meest recent

Ajax verdient evenveel als Anderlecht en Union SG samen

De Europa League gaat zijn laatste rechte lijn in. De Belgische ploegen liggen er al een tijdje uit. ...

32
32
NAC komt met statement over toekomst Hoefkens

Carl Hoefkens kende niet al te gelukkige passages bij Club Brugge en Standard. Sinds dit seizoen is ...

45
45
Klopp naar Real Madrid? Makelaar geeft hét antwoord

Jürgen Klopp staat momenteel onder contract bij RB Leipzig, waar hij een algemene functie heeft ...

34
34
Club Brugge laat twee smaakmakers NXT gratis gaan

Club Brugge heeft twee knopen doorgehakt. De Belgische landskampioen heeft meegedeeld dat twee ...

301
301
Vandenbroeck flikt het: "Ik ben helemaal leeg"

Zulte Waregem speelt volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League. Jelle Vossen besliste de match ...

71
71
Messi spreekt: over Yamal, Guardiola, Barça en het WK

Lionel Messi praat niet vaak, maar als hij het doet dan is het wel uitgebreid. Vanuit Miami sprak de ...

59
59
Zulte Waregem en La Louvière beuken poort naar JPL open

In de Challenger Pro League werd vandaag beslist welke twee ploegen zeker zouden promoveren naar de ...

175
175
Vertonghen komt met straffe info over coach Kompany

Vincent Kompany is een steengoede coach en bij RSC Anderlecht, Burnley en nu ook Bayern München ...

180
180
Zulte Waregem slaat toe met eerste toptransfer

Zulte Waregem speelt vanavond voor promotie naar de Jupiler Pro League. Eén speler hebben ze ...

99
99
Opvolger Vertonghen: "Er is contact met Anderlecht"

RSC Anderlecht moet in de zomer twee verdedigers halen. Jan Vertonghen stopt, Adryelson (die te ...

313
313
Leko: "Hij zal Standard niet voor een appel en ei verlaten"

Bij Standard gaat er nog het een en ander gebeuren op de transfermarkt de komende maanden. Er zullen ...

111
111
Snel resultaat bij Anderlecht: of het kot staat in brand

Besnik Hasi is terug als coach van Anderlecht en dat zorgt voor heel wat beroering. Ondanks zijn ...

158
158
"Ik sprak in 2024 enkel met Club Brugge voor een job"

Francky Dury is al een tijdje uit beeld nadat hij Zulte Waregem verliet. Ondertussen is het ...

251
251
KRC Genk haalt slag thuis: contract tot 2027

KRC Genk verloor de afgelopen weken talenten aan RSC Anderlecht en ook Club Brugge lijkt met een aan ...

186
186
Drama duurt voort bij Anderlecht: einde seizoen aanvaller

De blessurelast bij RSC Anderlecht is ongezien hoog en het wordt er niet beter op. Besnik Hasi heeft ...

313
313
Fink onthult plan versus Union: Karetsas weer op de bank?

Na de nederlaag tegen Club Brugge hoopt KRC Genk tegen Union de rug te rechten. Thorsten Fink kreeg ...

84
84
'Club Brugge slaat slag in Genk maar vangt bot in Gent'

Club Brugge heeft haar zinnen op de dubbel gezet, maar achter de schermen maakt men in Westkapelle ...

321
321
Penders dropt hint over verlengd verblijf bij KRC Genk

KRC Genk moest vorige week lang haar meerdere erkennen in Club Brugge, dat uiteindelijk wel een ...

181
181
Hasi velt verdict over akkefietje Dolberg en Hazard

Tegen de drie titelkandidaten bleek Anderlecht niet opgewassen, maar in eigen huis tegen Antwerp is ...

209
209
Antwerp & AA Gent verschaffen update uit ziekenboeg

AA Gent boekte vorige week een eerste zege op het veld van Antwerp, dat zelf nog steeds met lege ...

150
150

Meer sportnieuws