Club Brugge verrast en haalt speler gratis weg bij Deinze

door
Club Brugge verrast en haalt speler gratis weg bij Deinze

Bij KMSK Deinze is de leegloop helemaal begonnen. Heel wat spelers verlieten de club ondertussen al omdat ze al drie maanden niet meer werden betaald. Club Brugge profiteert ook van deze situatie en heeft een van de talenten van de Deinze aan de kern van Club NXT toegevoegd.

Club Brugge shopt bij Deinze

"Club NXT heeft zijn rangen versterkt met Yanis Musuayi. De jonge spits komt over van KMSK Deinze en tekent een contract van twee en een half seizoenen. Musuayi maakte sinds dit seizoen deel uit van de A-kern van KMSK Deinze en maakte zijn debuut in de Challenger Pro League in de seizoensopener tegen RSCA Futures. Daarnaast werd hij ook als enige speler uit een lagere reeks opgeroepen voor de nationale U18-ploeg", laat Club Brugge weten via de clubkanalen. 

LEES OOK 'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Musuayi tekent een contract tot 2027 bij Club NXT en sluit aan bij de U23 van Robin Veldman. De 17-jarige aanvaller is dus een extra optie in de aanval voor Club NXT. De kans bestaat dat hij al snel in actie zal komen bij de Bruggelingen.

Musuayi naar Club NXT

Gisteren wonnen ze de Brugse beloften na een leuke en open pot voetbal met 3-0 van RSCA Futures, maar op slag van rust viel aanvaller Kaye Furo uit met een spierblessure. De kans is groot dat hij enkele weken buiten strijd zal zijn. Musuayi zal dus wellicht snel minuten kunnen maken.

Dit seizoen speelde hij mee in vijf matchen in de Challenger Pro League. Daarin kwam hij aan 31 speelminuten. Scoren lukte niet voor de spits van 1m90.

LEES OOK 'Club Brugge stormt vooruit met De Cuyper-opvolger'

POLL: Goede aanwinst voor Club NXT?

Meest recent

Kompany in zak en as na clash met Siebe Van der Heyden

Vincent Kompany won met Bayern München met 3-2 van het Sankt Pauli van Alexander Blessin ...

13
13
Ulderink meteen in de clinch met twee Antwerp-spelers

Royal Antwerp FC is onder Andries Ulderink op een valse noot begonnen. The Great Old ging met de ...

112
112
Ferme aardverschuiving Openda en Vermeeren

Loïs Openda en Arthur Vermeeren maken een aardverschuiving mee bij RB Leipzig. De Duitse club ...

19
19
Binnenkort Duivelse tandem Lukaku - Defour langs de lijn?

Afgelopen week kwam het nieuws naar buiten dat Romelu Lukaku aan zijn trainerscursus zal beginnen. ...

31
31
"Goed dat Antwerp een pak slaag krijgt"

Royal Antwerp FC begon aan de Champions Play-Offs met een 5-1 nederlaag tegen Union SG. The Great ...

127
127
‘Real Madrid ontvangt bod van 300 (!) miljoen euro’

Na de transfer van Neymar van FC Barcelona naar PSG voor 222 miljoen euro staat de mercato op zijn ...

114
114
Kuyt gooit de handdoek en doet deprimerende uitspraak

Game over. Beerschot zakt naar de Challenger Pro League, is het niet vandaag dan is het wellicht ...

336
336
Zorgt Club Brugge voor de genadeklap bij Antwerp FC?

Is de crisis stilaan een feit bij Royal Antwerp FC? Het lijkt er toch wel op. De 5-1-nederlaag kwam ...

293
293
'Enorme verrassing in de basisploeg Anderlecht'

RSC Anderlecht speelt om 13u30 zijn eerste match van deze Play-Offs op het veld van Club Brugge. ...

564
564
Gigantische domper voor Union SG in play-offs?

Union SG won knap met 5-1 van een alweer zeer pover Royal Antwerp FC. Daar moet de sportieve cel ...

64
64
Trossard merkt straf feit op bij Genk: "Gebeurt niet zomaar"

KRC Genk begint vandaag aan zijn Play-Offs. De Genkse fans gingen gisteren op training de spelers ...

132
132
'Club Brugge haalt geheime transfertruc van stal'

Club Brugge speurt heel de wereld rond naar versterking. Blauw-Zwart kijkt ook in Kroatië. Daar ...

418
418
Zorgen twee uitblinkers voor Genks sprookje in Play-Offs?

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. Vorige week maakten we daarover al specials met de ...

145
145
Anderlecht dwingt Hasi in een hoek: nu moet hij leveren

RSC Anderlecht stelde Besnik Hasi aan als nieuwe trainer. Bij enkele waarnemers van het Belgische ...

151
151
Wie wint de ultieme spitsenstrijd? Strijd barst los in PO’s

De Play-Offs staan voor de deur. Het is aan de topspitsen van onze competitie om daarin het verschil ...

84
84
Nieuwe teleurstelling Duivels: "Ik wil hun selectie halen"

Met Senne Lammens, Nicolas Raskin en Jorthy Mokio haalde Rudi Garcia deze maand enkele nieuwe ...

177
177
David geeft uitleg bij bizarre fase: "Ik werd alleen bozer"

Union SG ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie onderuit in Genk, maar die ...

36
36
Real komt met de schrik vrij, titelfeest PSG uitgesteld

In La Liga heeft Real Madrid zich voorlopig weer naast FC Barcelona aan de leiding genesteld. De ...

56
56
Union maakt gehakt van Antwerp en is voorlopig tweede

Union SG heeft in de openingsmatch van de Champions' Play-Off meteen een fors statement gemaakt. De ...

219
219
Ontslag op komst? Peter Maes verdedigt zich

Terwijl Maarten Martens met AZ en Carl Hoefkens met NAC Breda de voorbije maanden al mooie dingen ...

131
131

Meer sportnieuws