Hans Vanaken maakt korte metten met Domenico Tedesco

door
Hans Vanaken maakt korte metten met Domenico Tedesco

Club Brugge doet het erg goed in de Champions League en ook in de Jupiler Pro League is het tot op één punt gekomen van leider KRC Genk. De architect op het middenveld is alweer Hans Vanaken (32). De spelverdeler van Blauw-Zwart sprak tijdens Extra Time onder meer over de Belgische nationale ploeg.

Vanaken is al jaren een sterkhouder bij Club Brugge. Meermaals weigerde hij een stap naar het buitenland en desondanks Vanaken altijd in de Jupiler Pro League is gebleven zat hij toch een tijdlang in de selectie van de Rode Duivels. Onder bondscoach Domenico Tedesco is de middenvelder echter volledig naar de achtergrond verdwenen.

Korte metten

LEES OOK KBVB stampt ferm tegen schenen: “Klap nog niet verteerd"

Filip Joos vroeg of er iets gebeurd was met bondscoach Tedesco of dat er simpelweg geen connectie is met de Italiaan. Vanaken maakte korte metten met Tedesco en de Rode Duivels. “Al eventjes niet meer hé”, antwoordde Vanaken scherp. “De eerste keer toen hij net werd aangesteld heeft hij mij gebeld. De reden was toen dat het niet goed liep bij Club Brugge, dat was destijds onder Scott Parker.”

Toen liet Tedesco weten dat dat niet betekende dat Vanaken er de volgende keer niet bij zou zijn. “Dan speelde ik sterke Play-Offs en belde hij mij om er in juni weer bij te zijn. Toen speelde ik twee matchen niet en voelde ik de bui al hangen. In september zei Tedesco vervolgens dat er veel concurrentie op mijn positie was en sindsdien zat ik zelfs niet meer in de voorselectie.”

Fout type?

Vanaken denkt dat Tedesco hem als speler niet kan gebruiken bij de Rode Duivels. “Ik denk dat hij gewoon niet het type speler zoals ik in zijn systeem ziet passen. Het enige wat ik kan doen is presteren bij Club Brugge, over al het andere heb ik geen controle.”

LEES OOK Garcia begint bij Rode Duivels met gigantisch probleem

Vervolgens suggereerden Filip Joos en Gert Verheyen dat Tedesco niet lang meer bondscoach zal zijn. “Het lijkt mij voorbij”, vertelde Verheyen zeker van zijn stuk. Vanaken hield de lippen stijf want hij staat nog steeds open voor een terugkeer bij de Rode Duivels.

POLL: Vind jij dat Vanaken een selectie bij de Rode Duivels verdient?

Meest recent

Sadiki geeft dé reden voor vertrek bij Anderlecht

Noah Sadiki speelt zondag met Union SG op het veld van RSC Anderlecht. Dat blijft altijd een ...

39
39
Mazzu uit straffe ambitie: "Alles is mogelijk"

STVV pakte in het slot nog een oververdiend punt tegen KV Mechelen. De Kanaries schieten daar echter ...

34
34
Flames-bondscoach Gunnarsdottir: "Ik kan wel huilen"

De Red Flames stonden op het punt om een geweldige stunt te realiseren. Ze gingen minuut 90 in met ...

20
20
Nieuwe mokerslag KVM: "Als ik daar veel over zeg, komt het niet goed"

KV Mechelen heeft vrijdagavond wederom een zware tik gekregen. De Mechelaars gaven op eigen veld ...

66
66
Chery scherprechter in titelduel: "Hij is de beste bij Club"

Behoudens een onwaarschijnlijke ommekeer, zal Antwerp FC ook dit seizoen weer deelnemen aan Play-Off ...

249
249
Ongezien! Stoppen slaan door bij Hasi, spelers moeten ingrijpen

Nog geen week na de cruciale overwinning op het veld van Union SG, heeft KV Mechelen opnieuw steken ...

363
363
'Club-fiasco niet zonder gevolgen: sterspeler weg bij Atalanta'

Atalanta BC incasseerde afgelopen dinsdag een mokerslag door uit de Champions League gewipt te ...

165
165
'Knaltransfer Club in stroomversnelling: Juve opent gesprekken'

Club Brugge is bezig aan een uitstekende campagne in de Champions League. Logischerwijs hebben ...

482
482
'Harde keuzes Hubert: revelatie in problemen bij Anderlecht'

RSC Anderlecht sneuvelde donderdagavond tegen Fenerbahçe in de Europa League. Een ...

355
355
Storck verrast bij KV Kortrijk: "Beter dan toen"

KV Kortrijk stelde Bernd Storck voor als de nieuwe trainer. De coach moet de Kerels in de Jupiler ...

92
92
Ophef na KV Mechelen - STVV: Hasi woedend op supporter

Een bijzonder pover KV Mechelen speelde 1-1 tegen STVV. De Maneblussers speelden amper iets klaar en ...

413
413
Anderlecht baalt: twee Genk-parels glipten door de handen

KRC Genk is al vele jaren een van de voorbeeldclubs in België inzake jeugdopleiding. De ...

417
417
STVV zadelt KV Mechelen alsnog met kater op

Om 20u45 stond er onderaan het klassement een bijzonder belangrijk duel op het programma: KV ...

127
127
Fink waarschuwt: "Moeilijk om hen te verslaan"

KRC Genk is aan een zeer goed seizoen bezig in de Jupiler Pro League. Ze staan acht punten voor op ...

174
174
RSCA-revelatie: "Voel me meer op mijn gemak op die positie"

Bij RSC Anderlecht heeft Thomas Foket een probleem. Hij is de nummer drie op de rechtsachterpositie. ...

232
232
Zulte Waregem deelt Jong Genk ferme tik uit

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee matchen op het programma. RWDM ontving Francs ...

121
121
Einde verhaal na straf avontuur voor Mertens en Vertonghen?

Jan Vertonghen en Dries Mertens liggen met RSC Anderlecht en Galatasaray uit de Europa League. ...

350
350
Anderlecht is het beu en straft 'fans' tegen Union SG

RSC Anderlecht kende een degelijke Europese campagne, maar een deel van de fans hebben zich dit ...

962
962
Red Flames van hemel naar de hel in extra tijd

De Red Flames begonnen vanavond aan hun nieuw tijdperk. Elisabet Gunnarsdottir werkte haar eerste ...

107
107
Hasi looft pion: "Zo iemand hadden we vorig jaar niet"

Het is duidelijk: Besnik Hasi heeft van hogerhand toch wel een veeg uit de pan gekregen omwille van ...

53
53

Meer sportnieuws