Onterechte Brugse gelijkmaker? "Dat zei Tzolis ons..."

door
Onterechte Brugse gelijkmaker?

De topper tussen Union SG en Club Brugge is zondag op een puntendeling geëindigd en daarover zal nog heel wat nagekaart kunnen worden. Dat komt in de eerste plaats door het wedstrijdverloop, want de thuisploeg gaf een 2-0-voorsprong nog uit handen.

Rond het uur leek Union op weg naar een knap resultaat nadat Ivanovic al voor rust de score geopend had en daarna een own-goal van Nielsen hun voorsprong verdubbelde, maar ze gaven dat nog weg. Amper enkele minuten na de 2-0 lukte de pas ingevallen Talbi al de aansluitingstreffer.

Had gelijkmaker Club afgekeurd moeten worden?

LEES OOK 'Lyon klopt aan voor smaakmakers Union SG en Cercle Brugge'

Club zou in het slotkwartier vervolgens ook nog langszijkomen. Na een vrije trap hield Moris met een uitstekende reflex Jutgla nog van een wereldgoal met de hak, maar in de rebound trof Nilsson alsnog raak.

Alleen had die goal er volgens Union nooit mogen komen. Na de match beweerde Noah Sadiki bij Sudpresse immers dat de vrije trap die tot de 2-2 leidde, niet correct genomen werd. Christos Tzolis gleed weg en zou daardoor de bal twee keer na elkaar geraakt hebben.

Tzolis gaf het zelf toe aan spelers Union

"De scheidsrechter zei dat de VAR gecheckt had, maar dat er geen camera's goed geplaatst stonden om een goed oordeel te kunnen vellen", vertelde Sadiki. "Maar Tzolis had ons nochtans zelf verteld dat hij de bal twee keer geraakt had."

LEES OOK 'Club Brugge krijgt belangrijke update uit ziekenboeg'

Door het puntenverlies laat Union ook na om een uitstekende zaak te doen in het klassement en om zich mogelijk weer in de titelstrijd te mengen. "We hebben nog altijd tien punten achterstand op Club", stelt Sadiki vast. "We zullen in het slot van de reguliere competitie moeten proberen om de kloof met de concurrentie zoveel mogelijk te verkleinen."

POLL: Had de goal afgekeurd moeten worden?

Meest recent

'Knaltransfer Raskin: Rangers eist de jackpot'

De Rode Duivels kunnen uiteindelijk tevreden terugblikken op hun eerste interlands onder Rudi ...

0
0
'Anderlecht slikt domper voor kraker tegen Club'

Komend weekend worden de play-offs op gang getrapt in de Jupiler Pro League. In de Champions' ...

68
68
Waanzinnig programma Barça: Flick steigert

De interlandbreak is nog maar goed en wel ten einde, of het clubvoetbal trekt zich alweer op gang. ...

13
13
De Laet heeft slecht nieuws voor Antwerp

Bij Antwerp hebben ze een drietal weken geleden ook nog ingegrepen. Trainer Jonas De Roeck werd op ...

128
128
'El Khannouss maakt in de zomer nieuwe toptransfer'

Vorige zomer moesten ze bij KRC Genk afscheid nemen van Bilal El Khannouss. Het goudhaantje koos ...

37
37
Debuut Hasi bij Anderlecht meteen in gedrang?

Bij Anderlecht grepen ze tijdens de interlandbreak nog drastisch in. David Hubert werd op straat ...

203
203
Operatie redding begint voor KVK: "Dan doen we volledig mee"

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang na de interlandbreak. Het wordt meteen ...

61
61
Niet alleen door CL: "Club neemt voorsprong op concurrentie"

De voorbije jaren werd al een paar keer geopperd dat Club Brugge weleens op weg zou kunnen zijn om ...

143
143
'Grootmachten in de rij: Antwerp droomt van 25 miljoen'

Bij Antwerp is dezer dagen verkopen het codewoord. Goudhaantjes als Arthur Vermeeren, George ...

267
267
TRANSFERUURTJE: 'Kompany wil shoppen in Genk, Club en Anderlecht dokken'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

204
204
Het is zover: ‘Kevin De Bruyne praat met nieuwe club’

Kevin De Bruyne liet bij de Rode Duivels alwéér zijn klasse zien, maar bij Manchester ...

216
216
Lardot trekt pijnlijke conclusie over Belgische refs

De Belgische refs liggen dit seizoen weer flink onder vuur. Zowel de VAR als de arbiters krijgen ...

143
143
Frank Raes duidt bekerwinnaar aan: “Hij mag winnen!”

RSC Anderlecht nam afscheid van David Hubert en stelde Besnik Hasi aan als nieuwe hoofdtrainer. ...

447
447
DIW slaat weer toe: KDB, Lukaku én Courtois afgemaakt

Thibaut Courtois is terug bij de Rode Duivels. De Ideale Wereld maakte al gretig gebruik van zijn ...

205
205
Drama voor Kompany: twee sterkhouders lange tijd out

Bayern München is klaar voor de laatste rechte lijn van het seizoen. Vincent Kompany wil de ...

77
77
Brazilië huilt na Argentinië-vernedering: "Niet nog eens!"

Brazilië is al jaren in verval. De ooit zo fiere nationale ploeg krijgt de trein maar niet op ...

174
174
Recent ontslagen bij Club Brugge, nu aan de bak bij DAC

Bij Club Brugge vonden er het afgelopen jaar ook heel wat wissels plaats in het sportieve ...

86
86
'Standard onderhandelt met JPL-club omtrent transfer'

Standard heeft Dennis Eckert Ayensa definitief overgenomen. De spits komt voor ongeveer ...

226
226
Mignolet waarschuwt Genk: "Lieten we ook al zien"

Het interlandvoetbal ligt achter de rug en alle focus kan naar de Play-Offs. Wie gaat dit jaar de ...

184
184
Anderlecht: vreemde beslissing Renard wekt grote verbazing op

Olivier Renard kreeg al veel lof, al vonden we die voorlopig toch overdreven. Defensief werd RSCA ...

578
578

Meer sportnieuws