Einde verhaal Rode Duivel? “Komt mannetje niet meer voorbij”

door
Einde verhaal Rode Duivel? “Komt mannetje niet meer voorbij”

Johan Bakayoko kon vorig seizoen indrukwekkende cijfers voorleggen bij PSV. Ook dit seizoen domineert PSV weer in de Eredivisie, maar de Rode Duivel is naar de achtergrond verdwenen. In Nederland zijn ze snoeihard voor de buitenspeler.

Bakayoko was een gesel voor elke verdediging afgelopen seizoen, maar zijn vorm is ferm achteruitgegaan. Dat zien ze ook bij het Nederlandse NOS, daar velden iconen Rafael Van der Vaart en Theo Janssen hun oordeel over PSV.

Einde verhaal?

Terwijl ex-Club Brugge-speler Noa Lang volledig boven water komt bij PSV lijkt het einde verhaal te worden voor Bakayoko. "Hij valt erg tegen. Het lijkt alsof de snelheid er een beetje af is. Hij komt zijn mannetje niet meer voorbij. De frisheid is er al een tijdje vanaf”, laat Van der Vaart weten.

En dat terwijl PSV oppermachtig is in de Eredivisie. De club lijkt op weg naar een nieuwe titel. "Ik vind PSV indrukwekkend. Heel veel individuele kwaliteit en erg goed spel. Peter Bosz is een trainer naar mijn hart, met altijd aanvallend voetbal”, aldus Van der Vaart.

Toptransfer

Bakayoko weigerde vorige zomer nog een toptransfer. Er waren verschillende clubs geïnteresseerd, maar het waren de Saudische rijke clubs die meer dan zestig miljoen euro over hadden voor de Rode Duivel. Bakayoko heeft echter de ambities om de Europese top te halen.

Lang is dé uitblinker en ook Duivel Matteo Dams is een revelatie. Bakayoko moet echter beginnen vrezen want er is véél concurrentie bij PSV. "Uitmuntend. Voor de eredivisie. Daar zijn ze op alle posities de betere. Ook de bank is nog beter dan wat basis staat bij Ajax. Ze kunnen twee elftallen vullen. Ik geniet elke week van PSV”, zegt Theo Janssen.

Rode Duivels

Bakayoko werd afgelopen EK door bondscoach Domenico Tedesco geselecteerd voor het EK. De buitenspeler moest echter genoegen nemen met een reserverol. Ook nadien kreeg Bakayoko niet veel speelkansen meer. Bij de Belgische nationale ploeg staan verschillende nieuwe talenten op. De vorm van Bakayoko betekent mogelijk ook het (tijdelijke) einde bij de Rode Duivels.

POLL: Vind jij dat Bakayoko altijd in de selectie moet zitten bij de Rode Duivels?

Meest recent

Ajax verdient evenveel als Anderlecht en Union SG samen

De Europa League gaat zijn laatste rechte lijn in. De Belgische ploegen liggen er al een tijdje uit. ...

21
21
NAC komt met statement over toekomst Hoefkens

Carl Hoefkens kende niet al te gelukkige passages bij Club Brugge en Standard. Sinds dit seizoen is ...

34
34
Klopp naar Real Madrid? Makelaar geeft hét antwoord

Jürgen Klopp staat momenteel onder contract bij RB Leipzig, waar hij een algemene functie heeft ...

27
27
Club Brugge laat twee smaakmakers NXT gratis gaan

Club Brugge heeft twee knopen doorgehakt. De Belgische landskampioen heeft meegedeeld dat twee ...

279
279
Vandenbroeck flikt het: "Ik ben helemaal leeg"

Zulte Waregem speelt volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League. Jelle Vossen besliste de match ...

64
64
Messi spreekt: over Yamal, Guardiola, Barça en het WK

Lionel Messi praat niet vaak, maar als hij het doet dan is het wel uitgebreid. Vanuit Miami sprak de ...

52
52
Zulte Waregem en La Louvière beuken poort naar JPL open

In de Challenger Pro League werd vandaag beslist welke twee ploegen zeker zouden promoveren naar de ...

157
157
Vertonghen komt met straffe info over coach Kompany

Vincent Kompany is een steengoede coach en bij RSC Anderlecht, Burnley en nu ook Bayern München ...

165
165
Zulte Waregem slaat toe met eerste toptransfer

Zulte Waregem speelt vanavond voor promotie naar de Jupiler Pro League. Eén speler hebben ze ...

95
95
Opvolger Vertonghen: "Er is contact met Anderlecht"

RSC Anderlecht moet in de zomer twee verdedigers halen. Jan Vertonghen stopt, Adryelson (die te ...

298
298
Leko: "Hij zal Standard niet voor een appel en ei verlaten"

Bij Standard gaat er nog het een en ander gebeuren op de transfermarkt de komende maanden. Er zullen ...

106
106
Snel resultaat bij Anderlecht: of het kot staat in brand

Besnik Hasi is terug als coach van Anderlecht en dat zorgt voor heel wat beroering. Ondanks zijn ...

154
154
"Ik sprak in 2024 enkel met Club Brugge voor een job"

Francky Dury is al een tijdje uit beeld nadat hij Zulte Waregem verliet. Ondertussen is het ...

238
238
KRC Genk haalt slag thuis: contract tot 2027

KRC Genk verloor de afgelopen weken talenten aan RSC Anderlecht en ook Club Brugge lijkt met een aan ...

182
182
Drama duurt voort bij Anderlecht: einde seizoen aanvaller

De blessurelast bij RSC Anderlecht is ongezien hoog en het wordt er niet beter op. Besnik Hasi heeft ...

306
306
Fink onthult plan versus Union: Karetsas weer op de bank?

Na de nederlaag tegen Club Brugge hoopt KRC Genk tegen Union de rug te rechten. Thorsten Fink kreeg ...

80
80
'Club Brugge slaat slag in Genk maar vangt bot in Gent'

Club Brugge heeft haar zinnen op de dubbel gezet, maar achter de schermen maakt men in Westkapelle ...

314
314
Penders dropt hint over verlengd verblijf bij KRC Genk

KRC Genk moest vorige week lang haar meerdere erkennen in Club Brugge, dat uiteindelijk wel een ...

174
174
Hasi velt verdict over akkefietje Dolberg en Hazard

Tegen de drie titelkandidaten bleek Anderlecht niet opgewassen, maar in eigen huis tegen Antwerp is ...

204
204
Antwerp & AA Gent verschaffen update uit ziekenboeg

AA Gent boekte vorige week een eerste zege op het veld van Antwerp, dat zelf nog steeds met lege ...

146
146

Meer sportnieuws