TRANSFERUURTJE: 'JPL-transfer Verschaeren, Europese gigant wil CDK'

door
TRANSFERUURTJE: 'JPL-transfer Verschaeren, Europese gigant wil CDK'

De winterse transferperiode staat alweer voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

Jupiler Pro League

Yari Verschaeren is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen bij RSC Anderlecht. Een, al dan niet tijdelijk, vertrek lijkt dan ook niet uitgesloten. Volgens Het Nieuwsblad zou KVC Westerlo alvast interesse tonen, al zijn die slaagkansen vrij klein. Aan inkomende zijde is het vizier van Paars-Wit dan weer gericht op Engeland. Transferexpert Fabrizio Romano meldt dat RSCA aan de mouw van Harvey Vale trekt. De aanvallende middenvelder speelt momenteel bij de beloften van Chelsea FC. Ook César Huerta (UNAM Pumas) en Nicolas Rodriguez (Fortaleza CEIF) blijven in beeld.

Bij AA Gent zou men openstaan voor een transfer van Omri Gandelman. De aanvallende middenvelder kan zijn goede statistieken mogelijk verzilveren met de stap naar een topcompetitie. Zo zou Bologna zijn oog hebben laten vallen op Gandelman. De Italiaanse club heeft hem regelmatig gescout en ze kwamen met positieve rapporten terug. De kans is zeker aanwezig dat er weldra een bod zal neerstrijken bij Gent.

Senne Lammens krijgt dit seizoen zijn kans als nummer één bij Antwerp FC en greep die met beide handen. Bij The Telegraph beweert men dat hij zelfs op de radar van Manchester United is verschenen. De Engelse club zou hem als interessante optie op de langere termijn aanzien. Daarnaast zouden ook Borussia Dortmund en Leeds United zijn ontwikkeling van dichtbij volgen. Ondertussen is een akkoord in de maak omtrent Ayrton Costa. De linksback vertrekt na een halfjaartje alweer richting Boca Juniors.

Bryan Reynolds kan na zijn goede prestaties bij KVC Westerlo rekenen op de nodige interesse. Onze redactie weet dat Plymouth Argyle ook een bod heeft gedaan, maar dat werd snel naar de prullenbak verwezen. Zij willen Reynolds huren, maar de Kemphanen willen enkel meewerken aan een definitieve transfer. Ondertussen is een andere speler op weg naar de uitgang. Turkse bronnen melden dat Emir Ortakaya zijn huurcontract verbroken heeft. De 20-jarige verdediger keert daardoor al na zes maanden terug naar Fenerbahçe.

KV Kortrijk kan weldra één van zijn aanvallers kwijtspelen. Zo zou Bandirmaspor, dat de afgelopen jaren al wat oude bekenden van het Belgische voetbal onder contract had staan, graten zien in de komst van Billal Messaoudi. Meer zelfs, ze zouden zelfs een officieel bod hebben neergelegd bij de Kerels. Voorlopig is niet duidelijk of dat voldoende is om KVK te overtuigen.

Buitenland

Charles De Ketelaere is bezig aan een uitstekend seizoen bij Atalanta BC en die prestaties blijven niet onopgemerkt. Zo beweert RM Confidencial dat hij nu ook op de radar bij Real Madrid is verschenen. Al zou een eventuele transfer enkel aan de orde zijn indien Endrick (tijdelijk) vertrekt. Ondertussen werkt de Koninklijke ook al richting komend seizoen. Volgens Marca heeft Trent Alexander-Arnold, die uit contract loopt bij Liverpool FC, zijn jawoord gegeven voor een transfervrije overstap komende zomer.

Pep Guardiola wil de sportieve crisis bij Manchester City counteren met winterse versterking. Volgens Fichajes heeft de Spanjaard alvast zijn twee grootste prioriteiten aangeduid. Vooral op het middenveld is versterking broodnodig door de blessure van Rodri. Daarom zou Guardiola er Bruno Guimarães en Martin Zubimendi bij willen. Al zullen Newcastle United en Real Sociedad de jackpot verlangen voor hun sterkhouders.

Bart Verbruggen zou een mooie stap kunnen zetten. Volgens de Daily Star staat zijn naam immers hoog op het verlanglijstje van Manchester United. Daar zou Ruben Amorim een nieuwe doelman willen nadat zowel André Onana als Altay Bayindir de voorbije weken opzichtig in de fout gingen. De 22-jarige Nederlander zou wel geen goedkope optie zijn, want Brighton zou minstens 36 miljoen euro eisen voor een transfer.

POLL: De Ketelaere heeft het potentieel voor de absolute Europese top ...

Meest recent

Vandenbempt snoeihard: “Koers van kreupele paarden”

Speeldag 4 van de Play-Offs zit erop en naar goede gewoonte analyseerde Peter Vandenbempt de ...

78
78
Mpoku trekt stekker uit overname Standard en haalt uit

Standard Luik is achter de schermen bezig met een paleisrevolutie. Na het fiasco met eigenaars 777 ...

67
67
Zware straf Union na Genk? “Ze bedriegen de boel twee keer”

Naar goede gewoonte was het maandagavond tijd voor Extra Time. Filip Joos en de analisten spraken ...

296
296
‘Ajax heeft masterplan met Mokio: jackpot én knaltransfer’

Jorthy Mokio werd de jongste debutant ooit voor KAA Gent, maar de Buffalo’s zagen hun ...

59
59
Ulderink onthult groot probleem Antwerp: “Geen discussie!”

Royal Antwerp FC lijkt maar niet op stoom te geraken onder Andries Ulderink in de Champions ...

53
53
Glipt titel pijnlijk uit handen KRC Genk? “Een enorme klap”

KRC Genk verloor in eigen huis van Union SG. De Limburgers stonden al zeven maanden aan de leiding, ...

149
149
'Club op miljoenenkoers: Engelse driestrijd voor sterkhouder'

Club Brugge zal komende zomer naar alle waarschijnlijkheid enkele sterkhouders te gelde maken. ...

367
367
Belgische held beslist historische bekerfinale in Nederland

In Nederland stond op paasmaandag de finale van de KNVB Beker op het programma. En het is zowaar Go ...

232
232
KRC Genk komt erg goed weg: "Levensgevaarlijke actie"

KRC Genk verloor zondag ook zijn tweede rechtstreekse duel tegen een titelconcurrent en ging met 1-2 ...

239
239
Zorgwekkende reeks Anderlecht: Hasi nog tijdens seizoen weg?

RSC Anderlecht pakte zondag tegen Antwerp FC zijn eerste puntje van de Champions' Play-Offs en ...

414
414
'Nieuwe transfer Saelemaekers: Milan legt minimumprijs vast'

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang. Na zijn goede ...

91
91
'Arsenal krijgt vrij spel: zomerse supertransfer nabij'

De zomerse mercato komt met de dag dichter en een pak ploegen zijn nu al druk in de weer met het ...

280
280
‘Club Brugge haalt krachtig uit met JPL-powerhouse’

Club Brugge wil zijn middenveld versterken en heeft zijn oog laten vallen op Abdoulaye Sissako van ...

383
383
'Verhaeghe vloekt: middenvelder verlaat Club Brugge'

Club Brugge trekt alsmaar vaker de kaart van de eigen jeugd, maar uiteraard kan niet iedereen ...

446
446
Vanhaezebrouck ziet voordeel voor KRC Genk in titelrace

Na maanden onafgebroken aan de leiding te hebben gestaan is KRC Genk haar polepositie kwijt. De ...

316
316
Opvallend: 'Union wil shoppen bij titelconcurrent'

De strijd om de titel lijkt na afgelopen weekend meer dan ooit een driekoppige race tussen Club ...

182
182
Club Brugge krijgt goed & slecht nieuws uit ziekenboeg

Dankzij een vlotte 0-5 zege tegen AA Gent nam Club Brugge zondag de koppositie over van KRC Genk. De ...

579
579
Nieuwe beelden Genk-Union: echte ballengooier bekend?

Union wist zondag als eerste ploeg dit seizoen te winnen op het veld van KRC Genk, waar de potjes in ...

1192
1192
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op ...

336
336
Kompany zet op speelse wijze journalist op zijn plaats

Bayern München pakt weldra weer de titel in de Bundesliga. Een straffe prestatie en Vincent ...

156
156

Meer sportnieuws