'Real wil steraanwinst in januari: tweede bod in de maak'

door
'Real wil steraanwinst in januari: tweede bod in de maak'

Bij Real Madrid zit de winterstop er alweer zo goed als op, vrijdagavond hervat de Koninklijke zijn seizoen met een competitieduel tegen Valencia CF. Ondertussen is de clubleiding druk in de weer op de transfermarkt. Zo wil Real in januari uitpakken met een grote naam.

In de zomermaanden haalde de Spaanse kampioen al aanvallende versterking in huis. Na jarenlange speculaties werd de komst van Kylian Mbappé afgerond. De Franse topaanvaller kwam transfervrij over van PSG. In zijn schaduw werd ook het Braziliaanse goudhaantje Endrick aan de selectie toegevoegd. Toch is de transferhonger nog niet gestild.

LEES OOK 'Real slaat toe: nieuwe sterspeler binnen handbereik'

Door de vele blessures en beperkte alternatieven in de defensie, zou Real van plan zijn om voor het eerst sinds lang nog eens de wintermercato op te duiken. Daarbij wordt echter ook aan de langere termijn gedacht. Zo wil men ook de back-posities van aanzienlijke versterking voorzien.

Vers bloed op de backs

Alphonso Davies, wiens contract bij Bayern München aflopend is, wordt alvast gevolgd voor de linkerflank. Voor de rechterzijde zijn de pijlen dan weer gericht op Trent Alexander-Arnold. En in dat laatste dossier zouden inmiddels concrete stappen zijn gezet.

De Engelse international is een jeugdproduct van Liverpool FC, waar hij nog steeds als één van de steunpilaren geldt. Maar ook zijn contract loopt na het seizoen af, waardoor Alexander-Arnold na het seizoen mogelijk transfervrij valt op te pikken. Zo lang zouden de Madrilenen echter niet willen wachten.

Eerste bod geweigerd

LEES OOK 'Real vult sterrenensemble aan: dubbelslag in Premier League'

Onder meer door de blessure van Dani Carvajal, wil men de Engelsman in januari al naar het Estadio Santiago Bernabeu halen. Dan zal er wel een akkoord met Liverpool gevonden moeten worden. Naar verluidt deed Real zelfs al een eerste bod. Dat werd evenwel meteen geweigerd. Bij The Times weet men nu dat de Spanjaarden alweer een nieuwe poging voorbereiden. Dit keer met een som van 25 miljoen euro, aangevuld met eventuele bonussen. Het valt te betwijfelen of dit wel zal volstaan, in ieder geval neemt de druk op Liverpool zienderogen toe.

POLL: Welke club heeft momenteel de sterkste kern?

Meest recent

Drama voor Kompany: twee sterkhouders lange tijd out

Bayern München is klaar voor de laatste rechte lijn van het seizoen. Vincent Kompany wil de ...

2
2
Brazilië huilt na Argentinië-vernedering: "Niet nog eens!"

Brazilië is al jaren in verval. De ooit zo fiere nationale ploeg krijgt de trein maar niet op ...

42
42
Recent ontslagen bij Club Brugge, nu aan de bak bij DAC

Bij Club Brugge vonden er het afgelopen jaar ook heel wat wissels plaats in het sportieve ...

34
34
'Standard onderhandelt met JPL-club omtrent transfer'

Standard heeft Dennis Eckert Ayensa definitief overgenomen. De spits komt voor ongeveer ...

89
89
Mignolet waarschuwt Genk: "Lieten we ook al zien"

Het interlandvoetbal ligt achter de rug en alle focus kan naar de Play-Offs. Wie gaat dit jaar de ...

101
101
Anderlecht: vreemde beslissing Renard wekt grote verbazing op

Olivier Renard kreeg al veel lof, al vonden we die voorlopig toch overdreven. Defensief werd RSCA ...

291
291
Club maakt interland-balans op: één groot vraagteken voor PO's

Club Brugge gaat vanaf komend weekend de strijd met KRC Genk en co aan voor de 20ste landstitel uit ...

116
116
'Genk op recordjacht: transferstrijd Karetsas barst los'

België is sinds vorige week één van zijn grootste talenten definitief kwijt. ...

226
226
'Real vult sterrenensemble aan: dubbelslag in Premier League'

Real Madrid blijft voorlopig op koers om met drie grote prijzen aan de haal te gaan. Desondanks ...

52
52
KRC Genk of Club kampioen? Boeckx fileert titelstrijd

Komend weekend barst de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal los. KRC Genk kan het ...

364
364
'Club Brugge stormt vooruit met De Cuyper-opvolger'

Club Brugge zet sterke stappen in jeugdontwikkeling en talentdetectie, met een focus op Europese ...

274
274
Eerste tweeluik Garcia: twee grote winnaars bij Duivels

Het eerste tweeluik van de Rode Duivels onder het bewind van Rudi Garcia zit erop en dus kunnen de ...

205
205
'City en Bayern clashen voor dé transfer van 2025'

De interland-periode van maart is doorgaans een ideaal moment voor de clubteams om de komende ...

172
172
Club Brugge doet concurrentie duizelen: "Een superjaar"

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van de dubbel titel-beker. Maar ongeacht of de ...

675
675
'Beslissing Vertonghen dwingt Anderlecht tot grove transferactie'

RSC Anderlecht beleeft een woelige aanloop naar de Champions' Play-Offs. Enkele dagen na de ...

396
396
'Malick Fofana moet nieuwe domper slikken'

In een tweeluik tegen Oekraïne wisten de Rode Duivels het behoud in Divisie A van de Nations ...

114
114
Wereldkampioen Argentinië mag nu al WK-ticket boeken

In de nacht van dinsdag op woensdag is het uitkijken naar de kraker tussen Argentinië en ...

61
61
Rode Duivels doen goede zaak na dol slot Macedonië-Wales

Terwijl de Rode Duivels al teruggekeerd zijn naar hun clubs, stonden er dinsdagavond wel nog twee ...

402
402
'Club Brugge laat speler midden in play-offs vertrekken'

Voor Club Brugge is de opdracht de komende weken duidelijk. Het wil liefst in de finale tegen ...

1022
1022
'Na afhaken bij Duivels: Courtois haalt opgelucht adem'

De Rode Duivels zijn er zondag nog in geslaagd om tegen Oekraïne een scheve situatie recht te ...

84
84

Meer sportnieuws