TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club zitten niet stil, Antwerps drama’

door
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club zitten niet stil, Antwerps drama’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

Jupiler Pro League

Niet enkel inkomend, maar ook uitgaand staat er heel wat te bewegen voor RSC Anderlecht tijdens de wintermercato. Zo is Zanka Jorgensen op weg naar de uitgang en volgt mogelijk landgenoot Mads Kikkenborg. Verder is het Hongaarse Ferencvaros geïnteresseerd in Diawara en is ook Neerpede-talent Amando Lapage op weg naar de exit.

LEES OOK TRANSFERUURTJE: 'Wending rond De Cuyper, Nainggolan vertrekt'

Om bij uitgaande transfers te blijven kan er overgeschakeld worden naar Club Brugge. Daar staan verschillende pionnen op verlanglijstjes. Andreas Skov Olsen kan een knaltransfer maken, maar ook Maxim De Cuyper en Joel Ordonez zijn gewild. Voor Skov Olsen wil Club Brugge nog minstens 15 miljoen euro vangen.

Standard Luik heeft met Nacer Chadli een oude bekende binnengehaald. Het jeugdproduct van de Rouches zal dit seizoen wedstrijden spelen bij SL16. Mogelijk volgt ook een debuut in de hoofdmacht? Ivan Leko zoekt ondertussen verder naar winterversterkingen. Standard gaat voor aanvaller Pape Meissa Ba, maar ook het Duitse Schalke 04 ligt op de loer.

LEES OOK Club maakt interland-balans op: één groot vraagteken voor PO's

Jean Butez is weer in een dramatische situatie verwikkeld geraakt. De doelman liep afgelopen zomer al een transfer mis en eenzelfde scenario lijkt zich ook tijdens de wintertransferperiode te voltrekken. RC Lens trok de stekker plots uit de onderhandelingen en ook Como haakte na intensieve gesprekken af. Antwerp blijft een optie voor Butez.

Buitenland

Manchester City wil flink uitpakken. De club van Kevin De Bruyne en Jérémy Doku zit in de hoek waar de klappen vallen. Met Omar Marmoush zou de Engelse grootmacht alvast een 60 miljoen euro hebben gereserveerd. Ook Ederson van het Atalanta van Charles De Ketelaere staat hoog op het lijstje. De middenvelder moet ook een slordige 60 miljoen euro kosten.

De strijd rond Zeno Debast barst volledig los. De verdediger maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Sporting en maakte indruk met onder meer een wereldgoal in de Champions League. De afgelopen weken verdween hij naar de achtergrond na het vertrek van succescoach Ruben Amorim. Real Madrid, FC Barcelona én Atlético Madrid liggen op vinkenslag.

POLL: Denk jij dat Club Brugge minstens 15 miljoen euro kan vangen voor Skov Olsen?

Meest recent

'Anderlecht ziet ook derde pion mogelijk afhaken voor Club'

RSC Anderlecht trekt zondag naar Club Brugge. Als het daar punten kan rapen, kan het weer volop ...

0
0
'Knaltransfer Raskin: Rangers eist de jackpot'

De Rode Duivels kunnen uiteindelijk tevreden terugblikken op hun eerste interlands onder Rudi ...

15
15
'Anderlecht slikt domper voor kraker tegen Club'

Komend weekend worden de play-offs op gang getrapt in de Jupiler Pro League. In de Champions' ...

120
120
Waanzinnig programma Barça: Flick steigert

De interlandbreak is nog maar goed en wel ten einde, of het clubvoetbal trekt zich alweer op gang. ...

17
17
De Laet heeft slecht nieuws voor Antwerp

Bij Antwerp hebben ze een drietal weken geleden ook nog ingegrepen. Trainer Jonas De Roeck werd op ...

166
166
'El Khannouss maakt in de zomer nieuwe toptransfer'

Vorige zomer moesten ze bij KRC Genk afscheid nemen van Bilal El Khannouss. Het goudhaantje koos ...

41
41
Debuut Hasi bij Anderlecht meteen in gedrang?

Bij Anderlecht grepen ze tijdens de interlandbreak nog drastisch in. David Hubert werd op straat ...

218
218
Operatie redding begint voor KVK: "Dan doen we volledig mee"

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich weer op gang na de interlandbreak. Het wordt meteen ...

70
70
Niet alleen door CL: "Club neemt voorsprong op concurrentie"

De voorbije jaren werd al een paar keer geopperd dat Club Brugge weleens op weg zou kunnen zijn om ...

148
148
'Grootmachten in de rij: Antwerp droomt van 25 miljoen'

Bij Antwerp is dezer dagen verkopen het codewoord. Goudhaantjes als Arthur Vermeeren, George ...

281
281
TRANSFERUURTJE: 'Kompany wil shoppen in Genk, Club en Anderlecht dokken'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

207
207
Het is zover: ‘Kevin De Bruyne praat met nieuwe club’

Kevin De Bruyne liet bij de Rode Duivels alwéér zijn klasse zien, maar bij Manchester ...

225
225
Lardot trekt pijnlijke conclusie over Belgische refs

De Belgische refs liggen dit seizoen weer flink onder vuur. Zowel de VAR als de arbiters krijgen ...

151
151
Frank Raes duidt bekerwinnaar aan: “Hij mag winnen!”

RSC Anderlecht nam afscheid van David Hubert en stelde Besnik Hasi aan als nieuwe hoofdtrainer. ...

462
462
DIW slaat weer toe: KDB, Lukaku én Courtois afgemaakt

Thibaut Courtois is terug bij de Rode Duivels. De Ideale Wereld maakte al gretig gebruik van zijn ...

215
215
Drama voor Kompany: twee sterkhouders lange tijd out

Bayern München is klaar voor de laatste rechte lijn van het seizoen. Vincent Kompany wil de ...

78
78
Brazilië huilt na Argentinië-vernedering: "Niet nog eens!"

Brazilië is al jaren in verval. De ooit zo fiere nationale ploeg krijgt de trein maar niet op ...

174
174
Recent ontslagen bij Club Brugge, nu aan de bak bij DAC

Bij Club Brugge vonden er het afgelopen jaar ook heel wat wissels plaats in het sportieve ...

87
87
'Standard onderhandelt met JPL-club omtrent transfer'

Standard heeft Dennis Eckert Ayensa definitief overgenomen. De spits komt voor ongeveer ...

227
227
Mignolet waarschuwt Genk: "Lieten we ook al zien"

Het interlandvoetbal ligt achter de rug en alle focus kan naar de Play-Offs. Wie gaat dit jaar de ...

185
185

Meer sportnieuws