KRC Genk heeft eerste winteraanwinst beet

door
KRC Genk heeft eerste winteraanwinst beet

Bij KRC Genk zal het wellicht een vrij rustige wintermercato worden. De competitieleider gaf al meermaals aan dat het zijn kern bijeen wil houden om voor de titel te kunnen blijven strijden en veel versterking zal er ook niet nodig zijn.

Eerste aanwinst bij Genk

Enkel een bijkomende linksachter wordt nog gezocht, maar verder moet er niet al te veel activiteit verwacht worden in de Cegeka Arena. Al laten ze in Genk een opportuniteit voor de toekomst nooit liggen. De eerste winteraanwinst mag dan ook in die categorie geplaatst worden.

Genk kondigt immers aan dat het de komst van Kenshin Yasuda afgerond heeft. De transfer van de 19-jarige defensieve middenvelder zat al een tijdje in de pijplijn. Hij komt over van de Japanse tweedeklasser Oita Trinita. Hij is ook aanvoerder van de Japanse nationale U20.

Yasuda moet Jong Genk versterken

Yasuda sluit in eerste instantie wel aan bij Jong Genk. "We zijn verheugd Kenshin te verwelkomen bij Jong Genk. Hij is een speler die we al enige tijd volgen. Als voetballende ‘6’ of '8' past hij perfect in onze voetbalfilosofie. We hopen hem meteen inzetbaar te hebben voor het vervolg van de competitie", stelt technisch coördinator Stijn Haeldermans.

Bij Genk hebben ze hoge verwachtingen van Yasuda. "De Genkse scoutingcel ziet in Yasuda een speler met veel potentieel", klinkt het immers ook nog. "De club hoopt dat hij zich snel kan aanpassen aan het niveau van het Belgische profvoetbal en een belangrijke rol kan spelen in de strijd van Jong Genk om het behoud in de Challenger Pro League."

POLL: Goede transfer van Genk?

Meest recent

AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

0
0
Fink lacht tanden bloot: "Gunde ik geen andere trainer"

KRC Genk begint op een wolk aan de Play-Offs. De internationals kenden prachtige momenten, Genk is ...

25
25
Hasi analyseert Club Brugge: "Dat hebben ze allemaal"

RSC Anderlecht maakt zich klaar Besnik Hasi 2.0. Kan de coach Paars-Wit naar een mooi einde van het ...

76
76
Brazilië grijpt keihard in: bondscoach vliegt na afgang

In de Zuid-Amerikaanse kwalificatiecampagne voor het WK 2026, maakte Brazilië tot dusver niet ...

6
6
Thorgan onthult: "Welke speler van Club ik bij Anderlecht wil?"

RSC Anderlecht vat zondagmiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs aan met een bezoek aan Club ...

190
190
Boskamp helemaal overtuigd: "Zij pakken de titel!"

Dit weekend is het eindelijk zover, dan barsten de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League in ...

323
323
'Kompany gaat vol voor Anderlecht-reünie van 70 miljoen'

Vincent Kompany stoomt zijn spelers bij Bayern München momenteel klaar voor de ontknoping van ...

103
103
'Zomertransfer Dolberg krijgt vorm: eerste club in actie'

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een Europees ticket via de Champions' ...

250
250
'Club houdt hart vast: bliksemvertrek Jashari plots concreet'

Club Brugge vat dit weekend in de Champions' Play-Offs zijn queeste aan om voor de 20ste keer uit de ...

524
524
Rits waarschuwt concurrentie: "Als we dat doen…"

RSC Anderlecht wil in de Champions’ Play-Offs iedereen verrassen, maar dan zal het een pak ...

207
207
Storck panikeert niet ondanks problemen: "Heb een plan"

KV Kortrijk staat voor héél cruciale weken. De Kerels moeten aan de bak in de ...

107
107
Vadis Odjidja verrast iedereen met nieuwe Belgische club

Het was al een hele tijd stil rondom Vadis Odjidja. De middenvelder leek geruisloos te stoppen, maar ...

338
338
Charleroi blijft gefrustreerd achter tegen tienkoppig OHL

OH Leuven en Sporting Charleroi openden vanavond de Play-Offs. Wie kon de leiding nemen in de Europe ...

51
51
Coosemans met opvallend Kompany-verhaal: "Is héél zeldzaam"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De Belgische coach startte zijn ...

187
187
Leko slaat mea culpa na bizarre uitspraak: "Wie mij kent…"

Standard opent zijn Europe Play-Offs met een thuisduel tegen KV Mechelen. De Rouches starten als ...

88
88
Pocognoli deelt goed én slecht nieuws mee

Union SG opent zijn Play-Offs met een duel tegen Royal Antwerp FC. Winnen is de boodschap als de ...

63
63
Hayen schept duidelijkheid: Ordonez klaar voor Anderlecht?

Club Brugge heeft een aantal spelers die met kwaaltjes terugkeerden van de interlandperiode.,Er ...

150
150
Anderlecht mag dromen van enorme Club Brugge-meevaller

RSC Anderlecht staat zondag voor een heel zware taak. De Brusselaars moeten op het veld van Club ...

245
245
Fink verklaart waarom het beter is dat Genk de titel pakt

Thorsten Fink is een zegen voor het Belgische voetbal. Vorig jaar liet hij STVV dartel spelen en ...

176
176
Schrikken geblazen: Anderlecht-lieveling keihard gedumpt

David Hubert had een duidelijke favoriet op de linksbackpositie: Moussa N’Diaye. De toenmalige ...

698
698

Meer sportnieuws