'AA Gent zet zijn zinnen op 'nieuwe Igor Thiago''

door
'AA Gent zet zijn zinnen op 'nieuwe Igor Thiago''

AA Gent is zeer druk in de weer in de eerste dagen van de wintermercato. Ze versterkten zich al met Leonardo Lopes en Tom Vandenberghe, maar daar lijkt het zeker niet bij te zullen blijven. Eén profiel in het bijzonder staat nog bijzonder hoog op het verlanglijstje van Arnar Vidarsson.

De technisch directeur wil er met name nog een spits bij, want vlak voor de winterstop viel Max Dean geblesseerd uit. De Engelsman komt dit seizoen niet meer in actie, waardoor voorin enkel nog Andri Gudjohnsen overblijft.

AA Gent wil Rwan Cruz als vervanger Dean

LEES OOK AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

De voorbije dagen werd Dante Vanzeir al naar voor geschoven als een mogelijkheid om Dean te vervangen, maar nu lijkt Gent toch voor een andere piste te gaan. Volgens Het Nieuwsblad zijn ze in actie geschoten voor Rwan Cruz.

De 23-jarige Braziliaan is momenteel aan de slag bij de Bulgaarse kampioen Ludogorets. Dat haalde hem in de zomer van 2023 binnen om het vertrek van Igor Thiago naar Club Brugge op te vangen. Sindsdien was Cruz in 82 officiële wedstrijden goed voor 30 goals en twaalf assists.

Pittige onderhandelingen met Ludogorets wachten

Cruz dreigt wel een dure vogel te gaan worden voor de Buffalo's. Hij ligt bij Ludogorets nog onder contract tot 2027 en sowieso staat de Bulgaarse kampioen erom bekend om zijn spelers niet voor een appel en een ei te verkopen.

LEES OOK Fink lacht tanden bloot: "Gunde ik geen andere trainer"

Dat bleek bijvoorbeeld ook bij Thiago, voor wie Club destijds 8 miljoen euro moest dokken. Zoveel lijkt Cruz wel niet te gaan kosten, maar met een door Transfermarkt geschatte waarde van 3,5 miljoen zal hij naar Gentse normen toch een toptransfer zijn.

POLL: Moet Gent ver gaan voor zijn komst?

Meest recent

Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

12
12
Gewild toptalent drukt hoop Rode Duivels helemaal de kop in

De Rode Duivels hebben een eerste interlandperiode onder bondscoach Rudi Garcia achter de rug. De ...

24
24
AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

79
79
Fink lacht tanden bloot: "Gunde ik geen andere trainer"

KRC Genk begint op een wolk aan de Play-Offs. De internationals kenden prachtige momenten, Genk is ...

59
59
Hasi analyseert Club Brugge: "Dat hebben ze allemaal"

RSC Anderlecht maakt zich klaar Besnik Hasi 2.0. Kan de coach Paars-Wit naar een mooi einde van het ...

168
168
Brazilië grijpt keihard in: bondscoach vliegt na afgang

In de Zuid-Amerikaanse kwalificatiecampagne voor het WK 2026, maakte Brazilië tot dusver niet ...

21
21
Thorgan onthult: "Welke speler van Club ik bij Anderlecht wil?"

RSC Anderlecht vat zondagmiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs aan met een bezoek aan Club ...

363
363
Boskamp helemaal overtuigd: "Zij pakken de titel!"

Dit weekend is het eindelijk zover, dan barsten de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League in ...

538
538
'Kompany gaat vol voor Anderlecht-reünie van 70 miljoen'

Vincent Kompany stoomt zijn spelers bij Bayern München momenteel klaar voor de ontknoping van ...

157
157
'Zomertransfer Dolberg krijgt vorm: eerste club in actie'

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een Europees ticket via de Champions' ...

341
341
'Club houdt hart vast: bliksemvertrek Jashari plots concreet'

Club Brugge vat dit weekend in de Champions' Play-Offs zijn queeste aan om voor de 20ste keer uit de ...

648
648
Rits waarschuwt concurrentie: "Als we dat doen…"

RSC Anderlecht wil in de Champions’ Play-Offs iedereen verrassen, maar dan zal het een pak ...

230
230
Storck panikeert niet ondanks problemen: "Heb een plan"

KV Kortrijk staat voor héél cruciale weken. De Kerels moeten aan de bak in de ...

121
121
Vadis Odjidja verrast iedereen met nieuwe Belgische club

Het was al een hele tijd stil rondom Vadis Odjidja. De middenvelder leek geruisloos te stoppen, maar ...

364
364
Charleroi blijft gefrustreerd achter tegen tienkoppig OHL

OH Leuven en Sporting Charleroi openden vanavond de Play-Offs. Wie kon de leiding nemen in de Europe ...

55
55
Coosemans met opvallend Kompany-verhaal: "Is héél zeldzaam"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De Belgische coach startte zijn ...

206
206
Leko slaat mea culpa na bizarre uitspraak: "Wie mij kent…"

Standard opent zijn Europe Play-Offs met een thuisduel tegen KV Mechelen. De Rouches starten als ...

100
100
Pocognoli deelt goed én slecht nieuws mee

Union SG opent zijn Play-Offs met een duel tegen Royal Antwerp FC. Winnen is de boodschap als de ...

68
68
Hayen schept duidelijkheid: Ordonez klaar voor Anderlecht?

Club Brugge heeft een aantal spelers die met kwaaltjes terugkeerden van de interlandperiode.,Er ...

162
162
Anderlecht mag dromen van enorme Club Brugge-meevaller

RSC Anderlecht staat zondag voor een heel zware taak. De Brusselaars moeten op het veld van Club ...

258
258

Meer sportnieuws