'Renard heeft beet: eerste broodnodige verdediger op komst'

door
'Renard heeft beet: eerste broodnodige verdediger op komst'

Het lijkt slechts een kwestie van tijd voor Anderlecht de komst van Cesar Huerta zal aankondigen, maar daarna mag nog snel beweging verwacht worden. Paars-Wit heeft immers bijzonder hoge nood aan versterking centraal achterin.

Sportief directeur Olivier Renard zal minstens twee centrale verdedigers moeten halen, want momenteel beschikt Anderlecht met Jan-Carlo Simic over slechts één fitte speler op die positie. Jan Vertonghen is opnieuw langdurig out, terwijl Zanka op vertrekken staat.

Terwijl de geruchtenmolen op volle toeren draait over wie de vacatures achterin kunnen gaan invullen, lijkt Renard geruisloos toe te slaan. Anderlecht lijkt immers plots een eerste centrale verdediger beet te hebben en het gaat om een naam die tot dusver nog niet gevallen was.

Adryelson eerste defensieve aanwinst Anderlecht

L'Equipe komt vrijdagmiddag met het nieuws dat Anderlecht in de komende dagen Adryelson zal mogen verwelkomen. De 26-jarige Braziliaan komt over van Olympique Lyon, waar hij niet meer aan spelen toekwam.

Adryelson is nochtans niet de eerste de beste, want in 2023 werd hij nog opgeroepen voor de Braziliaanse nationale ploeg. Hij was erbij voor een WK-kwalificatiematch tegen Uruguay, maar kwam uiteindelijk niet van de bank.

Anderlecht heeft optie van 5 miljoen

Begin 2024 versaste John Textor hem vervolgens van Botafogo naar Lyon, maar dat werd geen succes. Adryelson kwam er het voorbije jaar amper vier keer in actie. Dit seizoen speelde hij amper één minuut en die dateert al van augustus.

Bij Anderlecht moet Adryelson zich nu weer zien te lanceren. Hij wordt voor de rest van het seizoen gehuurd en er zou een aankoopoptie van 5 miljoen euro in de deal opgenomen zijn. Belangrijk detail: Adryelson is rechtsvoetig. De jacht op een linksvoetige verdediger gaat dus gewoon verder.

POLL: Goede transfer van Anderlecht?

Meest recent

Ajax verdient evenveel als Anderlecht en Union SG samen

De Europa League gaat zijn laatste rechte lijn in. De Belgische ploegen liggen er al een tijdje uit. ...

22
22
NAC komt met statement over toekomst Hoefkens

Carl Hoefkens kende niet al te gelukkige passages bij Club Brugge en Standard. Sinds dit seizoen is ...

34
34
Klopp naar Real Madrid? Makelaar geeft hét antwoord

Jürgen Klopp staat momenteel onder contract bij RB Leipzig, waar hij een algemene functie heeft ...

28
28
Club Brugge laat twee smaakmakers NXT gratis gaan

Club Brugge heeft twee knopen doorgehakt. De Belgische landskampioen heeft meegedeeld dat twee ...

280
280
Vandenbroeck flikt het: "Ik ben helemaal leeg"

Zulte Waregem speelt volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League. Jelle Vossen besliste de match ...

64
64
Messi spreekt: over Yamal, Guardiola, Barça en het WK

Lionel Messi praat niet vaak, maar als hij het doet dan is het wel uitgebreid. Vanuit Miami sprak de ...

52
52
Zulte Waregem en La Louvière beuken poort naar JPL open

In de Challenger Pro League werd vandaag beslist welke twee ploegen zeker zouden promoveren naar de ...

158
158
Vertonghen komt met straffe info over coach Kompany

Vincent Kompany is een steengoede coach en bij RSC Anderlecht, Burnley en nu ook Bayern München ...

165
165
Zulte Waregem slaat toe met eerste toptransfer

Zulte Waregem speelt vanavond voor promotie naar de Jupiler Pro League. Eén speler hebben ze ...

95
95
Opvolger Vertonghen: "Er is contact met Anderlecht"

RSC Anderlecht moet in de zomer twee verdedigers halen. Jan Vertonghen stopt, Adryelson (die te ...

300
300
Leko: "Hij zal Standard niet voor een appel en ei verlaten"

Bij Standard gaat er nog het een en ander gebeuren op de transfermarkt de komende maanden. Er zullen ...

106
106
Snel resultaat bij Anderlecht: of het kot staat in brand

Besnik Hasi is terug als coach van Anderlecht en dat zorgt voor heel wat beroering. Ondanks zijn ...

154
154
"Ik sprak in 2024 enkel met Club Brugge voor een job"

Francky Dury is al een tijdje uit beeld nadat hij Zulte Waregem verliet. Ondertussen is het ...

238
238
KRC Genk haalt slag thuis: contract tot 2027

KRC Genk verloor de afgelopen weken talenten aan RSC Anderlecht en ook Club Brugge lijkt met een aan ...

182
182
Drama duurt voort bij Anderlecht: einde seizoen aanvaller

De blessurelast bij RSC Anderlecht is ongezien hoog en het wordt er niet beter op. Besnik Hasi heeft ...

306
306
Fink onthult plan versus Union: Karetsas weer op de bank?

Na de nederlaag tegen Club Brugge hoopt KRC Genk tegen Union de rug te rechten. Thorsten Fink kreeg ...

80
80
'Club Brugge slaat slag in Genk maar vangt bot in Gent'

Club Brugge heeft haar zinnen op de dubbel gezet, maar achter de schermen maakt men in Westkapelle ...

314
314
Penders dropt hint over verlengd verblijf bij KRC Genk

KRC Genk moest vorige week lang haar meerdere erkennen in Club Brugge, dat uiteindelijk wel een ...

174
174
Hasi velt verdict over akkefietje Dolberg en Hazard

Tegen de drie titelkandidaten bleek Anderlecht niet opgewassen, maar in eigen huis tegen Antwerp is ...

204
204
Antwerp & AA Gent verschaffen update uit ziekenboeg

AA Gent boekte vorige week een eerste zege op het veld van Antwerp, dat zelf nog steeds met lege ...

146
146

Meer sportnieuws