Belabberd Gent raakt niet verder dan puntje op Dender

door
Belabberd Gent raakt niet verder dan puntje op Dender

AA Gent is tegenvallend aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. De ploeg van coach Wouter Vrancken bleef zondagnamiddag op het veld van FCV Dender ver onder het gewenste niveau. Een bijzonder matige wedstrijd eindigde dan ook op een brilscore.

De Gentenaars hadden vlak voor de interland-break een pijnlijke thuisnederlaag tegen Union SG geleden. En dus wou men op het veld van Dender aanknopen met een overtuigende prestatie. De batterijen werden in de voorbije dagen alvast opgeladen aan de hand van een korte stage in Spanje.

Vroege treffer Dender afgekeurd

LEES OOK 'Dender weet revelatie langer aan zich te binden'

Maar de vruchten van dat oefenkamp werden zondag nog niet geplukt. Integendeel. Na amper tien minuten leek Dender zelfs al op voorsprong te komen. De treffer van Scheidler werd echter afgekeurd wegens buitenspel. En ook daarna was het thuisploeg die voor het meeste gevaar kon zorgen. 

Gent kon daar amper iets tegenover zetten. De slordigheden stapelden zich op en als de bezoekers er toch eens doorkwamen, stond de thuisdefensie pal. Pas vlak voor rust volgde de eerste grote mogelijkheid voor de Buffalo's. Een geweldige vrije trap van Delorge belandde echter op het doelkader.

Gandelman laat dé kans liggen

Na de pauze was er weinig beterschap. Opnieuw nam Dender, dat wel Scheidler zag uitvallen met een blessure, de beste start. Al kreeg Gandelman wel een unieke kans op de 0-1. De anders zo efficiënte Israëliër miste echter onbegrijpelijk. Aan de overzijde botste Nsimba dan weer op Roef.

LEES OOK Charleroi plukt een verrassende pion weg bij Dender

En zo bleef het spannend tot in de slotminuten, al was dat ook het enige positieve aan deze wedstrijd: 0-0-eindstand. Gent doet zo meteen een slechte zaak in de strijd om de top 6. Dender is op zijn beurt dan weer een belangrijk punt dichter bij het behoud.

POLL: Zonder nieuwe spits mag Gent de top zes vergeten ...

Meest recent

Beerschot aan zet: "Iedere wedstrijd winnen!"

D-day voor Beerschot. Zij moéten winnen van STVV als ze nog enige kans willen maken op het ...

6
6
Mazzu geeft toe: "Situatie is geëscaleerd met hem"

Didier Lamkel Zé zit in Kameroen en werkte daar in de fitness, althans zo deelde hij mee via ...

39
39
Bormans geeft toe: "Hij zal moeilijk te houden zijn"

Bij Union SG gaan ze in de zomer weer twee à drie sterkhouders de club zien verlaten. De ...

18
18
Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

Zaterdagavond worden de Champions' Play-Offs op gang getrappen. Dat levert de Belgische voetballer ...

151
151
Nieuwe naam bij Duivels? "Aanpassingen in volgende selectie"

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

64
64
Anderlecht tóch titelkandidaat? Vandenbempt geeft percentage

RSC Anderlecht besloot vlak voor de start van de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren. ...

172
172
'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

50
50
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

154
154
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

440
440
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

38
38
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

264
264
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

386
386
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

69
69
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

233
233
Gewild toptalent drukt hoop Rode Duivels helemaal de kop in

De Rode Duivels hebben een eerste interlandperiode onder bondscoach Rudi Garcia achter de rug. De ...

245
245
AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

261
261
Fink lacht tanden bloot: "Gunde ik geen andere trainer"

KRC Genk begint op een wolk aan de Play-Offs. De internationals kenden prachtige momenten, Genk is ...

109
109
Hasi analyseert Club Brugge: "Dat hebben ze allemaal"

RSC Anderlecht maakt zich klaar Besnik Hasi 2.0. Kan de coach Paars-Wit naar een mooi einde van het ...

290
290
Brazilië grijpt keihard in: bondscoach vliegt na afgang

In de Zuid-Amerikaanse kwalificatiecampagne voor het WK 2026, maakte Brazilië tot dusver niet ...

49
49
Thorgan onthult: "Welke speler van Club ik bij Anderlecht wil?"

RSC Anderlecht vat zondagmiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs aan met een bezoek aan Club ...

534
534

Meer sportnieuws