KV Mechelen pakt plots uit met derde winteraanwinst

door
KV Mechelen pakt plots uit met derde winteraanwinst

KV Mechelen leek zich opnieuw in de strijd om de top zes te zullen mengen, maar met een schamele drie op 18 zit Malinwa tegenwoordig in een neerwaartse spiraal. Besnik Hasi dringt daarom aan op versterking in januari. Een oproep die duidelijk gehoor krijgt.

Tenslotte blijken de Mechelaars druk in de weer op de wintermercato. Zo streken er met Fredrik Hammar en Stephen Welsh de voorbije dagen al twee nieuwkomers neer Achter de Kazerne. Via de officiële kanalen werd daar nu ook een derde nieuwkomer voorgesteld.

LEES OOK: 'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

Miras naar Malinwa

Tenslotte zette doelman Nacho Miras zopas zijn kribbel onder een contract tot het einde van dit seizoen, met nog een optie voor een extra jaar. De 27-jarige Spanjaard zat zonder ploeg sinds het faillissement van het teloorgegane Deinze, waar hij sinds 2022 actief was.

"KV Mechelen is een geweldige club, met een rijke geschiedenis en geweldige supporter. Toen ik hoorde dat er zich hier een kans voordeed, wilde ik meteen toehappen. Ik kan niet wachten om aan de slag te gaan", vertelt Miras enthousiast op de officiële clubwebsite.

Doublure De Wolf

Daar verschaft sportief directeur Tim Matthys eveneens een woordje uitleg over zijn nieuwste aanwinst. "Door de blessure van Yannick Thoelen (hij brak een botje in z'n voet op training) moesten we snel schakelen. Na het failliet van Deinze was Nacho een vrije speler."

"In Oost-Vlaanderen was hij al enkele jaren titularis, dus heeft hij de ervaring om de leegte na Yannick's blessure op te vangen", klinkt het. Miras wordt dus de nieuwe doublure van Ortwin De Wolf, die in principe wel de vaste nummer één zal blijven tussen de palen.

Goede aanwinst voor KV Mechelen?

Meest recent

Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

17
17
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

37
37
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

33
33
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

14
14
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

200
200
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

120
120
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

308
308
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

34
34
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

305
305
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

210
210
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

312
312
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

125
125
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

200
200
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

125
125
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

159
159
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

174
174
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

649
649
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

670
670
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

50
50
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

313
313
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

109
109
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

196
196
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

166
166
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

53
53
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

288
288

Meer sportnieuws