Drieklapper voor AA Gent: Vidarsson verklapt verlanglijst

door
Drieklapper voor AA Gent: Vidarsson verklapt verlanglijst

Het zijn woelige dagen bij AA Gent, dat zopas afscheid nam van Wouter Vrancken. Voorlopig neemt Danijel Milicevic het roer over als T1 ad-interim, maar Arnar Vidarsson en co moeten dus op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. En dat terwijl ook het spitsendossier nog steeds hun aandacht opeist. Wat dat betreft lijkt er stilaan schot in de zaak te komen.

Vrancken zijn geduld werd dus niet beloond, maar diens opvolger mag zich mogelijk wel snel aan een nieuwe nummer negen verwachten. Ondanks het extra werk op hun bord willen de Buffalo's namelijk een versnelling hoger schakelen in de zoektocht naar een concurrent van Andri Gudjohnsen, door de blessure van Max Dean de enige optie voorin.

Vidarsson verklapt verlanglijst

LEES OOK Gent kondigt 'nieuwe' hoofdcoach aan: contract tot 2028

"Zeker na het uitvallen van Max Dean hebben we nog een spits nodig. En laat duidelijk zijn: er is zéker voldoende budget om transfers te doen", liet eigenaar Sam Baro er tijdens een persbabbel geen misverstanden over bestaan.  De afgelopen weken deden vooral Dante Vanzeir en Rwan Cruz de ronde in de wandelgangen van de Planet Group Arena.

Tijdens een persbabbel bevestigde Vidarsson dat zij wel degelijk op zijn verlanglijst staan. "Op dit moment zijn we met drie spitsendossiers concreet bezig. Eerst en vooral een jonge aanvaller die ook kan uitkomen voor het tweede elftal, maar daarnaast ook Dante Vanzeir en Rwan Cruz van Ludogorets", wordt hij geciteerd door Het Laatste Nieuws.

Drie spitsen op shortlist Gent

"Als het enigszins mogelijk is, zullen wij die drie dossiers afronden, maar het is zeer moeilijk om een goeie en tegelijk betaalbare spits te vinden. Er zijn veel zaken die spelen en waar we rekening mee moeten houden", vervolgt de sportief manager. De jonge aanvaller waarvan sprake zou Hyllarion Goore zijn, een 19-jarige Ivoriaan die in Armenië speelt.

LEES OOK KAA Gent onthult verrassende transferplannen

Hij zou volgens Het Nieuwsblad in eerste instantie wel Jong AA Gent vervoegen, terwijl er voor Vanzeir nog andere gegadigden op de loer liggen. De eenmalig Rode Duivel geldt volgens HLN ook louter als alternatief voor Cruz, door zijn pittig prijskaartje de moeilijkste piste. AA Gent hoopt dat de Bulgaren hun vraagprijs van acht miljoen nog laten zakken.

POLL: Wie lijkt u de beste optie voor AA Gent?

Meest recent

Brazilië huilt na Argentinië-vernedering: "Niet nog eens!"

Brazilië is al jaren in verval. De ooit zo fiere nationale ploeg krijgt de trein maar niet op ...

37
37
Recent ontslagen bij Club Brugge, nu aan de bak bij DAC

Bij Club Brugge vonden er het afgelopen jaar ook heel wat wissels plaats in het sportieve ...

28
28
'Standard onderhandelt met JPL-club omtrent transfer'

Standard heeft Dennis Eckert Ayensa definitief overgenomen. De spits komt voor ongeveer ...

84
84
Mignolet waarschuwt Genk: "Lieten we ook al zien"

Het interlandvoetbal ligt achter de rug en alle focus kan naar de Play-Offs. Wie gaat dit jaar de ...

92
92
Anderlecht: vreemde beslissing Renard wekt grote verbazing op

Olivier Renard kreeg al veel lof, al vonden we die voorlopig toch overdreven. Defensief werd RSCA ...

279
279
Club maakt interland-balans op: één groot vraagteken voor PO's

Club Brugge gaat vanaf komend weekend de strijd met KRC Genk en co aan voor de 20ste landstitel uit ...

113
113
'Genk op recordjacht: transferstrijd Karetsas barst los'

België is sinds vorige week één van zijn grootste talenten definitief kwijt. ...

222
222
'Real vult sterrenensemble aan: dubbelslag in Premier League'

Real Madrid blijft voorlopig op koers om met drie grote prijzen aan de haal te gaan. Desondanks ...

51
51
KRC Genk of Club kampioen? Boeckx fileert titelstrijd

Komend weekend barst de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal los. KRC Genk kan het ...

355
355
'Club Brugge stormt vooruit met De Cuyper-opvolger'

Club Brugge zet sterke stappen in jeugdontwikkeling en talentdetectie, met een focus op Europese ...

271
271
Eerste tweeluik Garcia: twee grote winnaars bij Duivels

Het eerste tweeluik van de Rode Duivels onder het bewind van Rudi Garcia zit erop en dus kunnen de ...

203
203
'City en Bayern clashen voor dé transfer van 2025'

De interland-periode van maart is doorgaans een ideaal moment voor de clubteams om de komende ...

170
170
Club Brugge doet concurrentie duizelen: "Een superjaar"

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van de dubbel titel-beker. Maar ongeacht of de ...

668
668
'Beslissing Vertonghen dwingt Anderlecht tot grove transferactie'

RSC Anderlecht beleeft een woelige aanloop naar de Champions' Play-Offs. Enkele dagen na de ...

391
391
'Malick Fofana moet nieuwe domper slikken'

In een tweeluik tegen Oekraïne wisten de Rode Duivels het behoud in Divisie A van de Nations ...

113
113
Wereldkampioen Argentinië mag nu al WK-ticket boeken

In de nacht van dinsdag op woensdag is het uitkijken naar de kraker tussen Argentinië en ...

61
61
Rode Duivels doen goede zaak na dol slot Macedonië-Wales

Terwijl de Rode Duivels al teruggekeerd zijn naar hun clubs, stonden er dinsdagavond wel nog twee ...

399
399
'Club Brugge laat speler midden in play-offs vertrekken'

Voor Club Brugge is de opdracht de komende weken duidelijk. Het wil liefst in de finale tegen ...

1013
1013
'Na afhaken bij Duivels: Courtois haalt opgelucht adem'

De Rode Duivels zijn er zondag nog in geslaagd om tegen Oekraïne een scheve situatie recht te ...

84
84
Veldman legt uit waarom hij bij Club Brugge vertrok

Club Brugge moest onlangs afscheid nemen van een belangrijke pion. Robin Veldman trok vorige week ...

181
181

Meer sportnieuws