Noodlot slaat meteen na Club-vertrek toe: 'Breuk en hersenschudding'

door
Noodlot slaat meteen na Club-vertrek toe: 'Breuk en hersenschudding'

Club Brugge liet Daniel Perez van Club NXT naar Lokeren-Temse vertrekken, maar bij zijn debuut tegen SK Lierse ging het al meteen mis. De Venezolaan liep een neusbreuk en hersenschudding op. De wedstrijd eindigde overigens op een 1-1 gelijkspel.

Perez werd bij Club Brugge binnengehaald als een groot talent, maar hij kon die verwachtingen nooit inlossen. De komende zes maanden kan hij zich bewijzen bij Lokeren-Temse in de Challenger Pro League. In het slot van de wedstrijd sloeg het noodlot echter al meteen toe.

Hard verdict

Perez kwam hard in aanraking met twee Lierse-verdedigers. Omdat de wedstrijd bijna gedaan was speelde hij de match nog wel uit, maar vervolgens moest de Venezolaan meteen naar het ziekenhuis. Daar werd een hard verdict geveld. ‘Daar bleek dat hij een neusbreuk en een hersenschudding had opgelopen. De onfortuinlijke spits is er dan ook niet bij in de thuiswedstrijd van volgende dinsdag tegen KAS Eupen’, klinkt het bij Het Nieuwsblad.

Bij Lokeren-Temse mocht Perez meteen negentig minuten spelen, maar het was een andere nieuweling die alle aandacht opeiste bij de thuisploeg. Nadat Sow Lierse op voorsprong had gebracht was het invaller Radja Nainggolan die de gelijkmaker wist te scoren. De voormalige Rode Duivel krulde een hoekschop rechtstreeks aan de eerste paal binnen. In het slot ging het voor Perez aldus nog mis en liep hij een neusbreuk op na een stevig duel.

Degradatiezorgen

Perez speelde dit seizoen vijftien wedstrijden voor Club NXT waarin hij twee assists kon geven. Nu moet de aanvaller met Lokeren-Temse tegen de degradatie vechten in de Challenger Pro League. De 23-jarige spits heeft bij Club Brugge nog een contract tot juni 2026. Het is nog niet duidelijk wat de toekomstplannen van Blauw-Zwart met de Venezolaanse jeugdinternational zijn.

POLL: Denk jij dat Perez nog een toekomst heeft bij Club Brugge?

Meest recent

Fink lacht tanden bloot: "Gunde ik geen andere trainer"

KRC Genk begint op een wolk aan de Play-Offs. De internationals kenden prachtige momenten, Genk is ...

17
17
Hasi analyseert Club Brugge: "Dat hebben ze allemaal"

RSC Anderlecht maakt zich klaar Besnik Hasi 2.0. Kan de coach Paars-Wit naar een mooi einde van het ...

60
60
Brazilië grijpt keihard in: bondscoach vliegt na afgang

In de Zuid-Amerikaanse kwalificatiecampagne voor het WK 2026, maakte Brazilië tot dusver niet ...

5
5
Thorgan onthult: "Welke speler van Club ik bij Anderlecht wil?"

RSC Anderlecht vat zondagmiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs aan met een bezoek aan Club ...

154
154
Boskamp helemaal overtuigd: "Zij pakken de titel!"

Dit weekend is het eindelijk zover, dan barsten de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League in ...

292
292
'Kompany gaat vol voor Anderlecht-reünie van 70 miljoen'

Vincent Kompany stoomt zijn spelers bij Bayern München momenteel klaar voor de ontknoping van ...

93
93
'Zomertransfer Dolberg krijgt vorm: eerste club in actie'

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een Europees ticket via de Champions' ...

234
234
'Club houdt hart vast: bliksemvertrek Jashari plots concreet'

Club Brugge vat dit weekend in de Champions' Play-Offs zijn queeste aan om voor de 20ste keer uit de ...

494
494
Rits waarschuwt concurrentie: "Als we dat doen…"

RSC Anderlecht wil in de Champions’ Play-Offs iedereen verrassen, maar dan zal het een pak ...

204
204
Storck panikeert niet ondanks problemen: "Heb een plan"

KV Kortrijk staat voor héél cruciale weken. De Kerels moeten aan de bak in de ...

104
104
Vadis Odjidja verrast iedereen met nieuwe Belgische club

Het was al een hele tijd stil rondom Vadis Odjidja. De middenvelder leek geruisloos te stoppen, maar ...

331
331
Charleroi blijft gefrustreerd achter tegen tienkoppig OHL

OH Leuven en Sporting Charleroi openden vanavond de Play-Offs. Wie kon de leiding nemen in de Europe ...

49
49
Coosemans met opvallend Kompany-verhaal: "Is héél zeldzaam"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De Belgische coach startte zijn ...

185
185
Leko slaat mea culpa na bizarre uitspraak: "Wie mij kent…"

Standard opent zijn Europe Play-Offs met een thuisduel tegen KV Mechelen. De Rouches starten als ...

86
86
Pocognoli deelt goed én slecht nieuws mee

Union SG opent zijn Play-Offs met een duel tegen Royal Antwerp FC. Winnen is de boodschap als de ...

61
61
Hayen schept duidelijkheid: Ordonez klaar voor Anderlecht?

Club Brugge heeft een aantal spelers die met kwaaltjes terugkeerden van de interlandperiode.,Er ...

147
147
Anderlecht mag dromen van enorme Club Brugge-meevaller

RSC Anderlecht staat zondag voor een heel zware taak. De Brusselaars moeten op het veld van Club ...

241
241
Fink verklaart waarom het beter is dat Genk de titel pakt

Thorsten Fink is een zegen voor het Belgische voetbal. Vorig jaar liet hij STVV dartel spelen en ...

175
175
Schrikken geblazen: Anderlecht-lieveling keihard gedumpt

David Hubert had een duidelijke favoriet op de linksbackpositie: Moussa N’Diaye. De toenmalige ...

694
694
Anderlecht heeft beet, KRC Genk blijft verweesd achter

De afgelopen jaren wist KRC Genk een aantal talenten weg te halen bij RSC Anderlecht. Dat kwam hard ...

465
465

Meer sportnieuws