'Ronaldo grijnst: megaslag van 170 miljoen bij Al-Nassr'

door
'Ronaldo grijnst: megaslag van 170 miljoen bij Al-Nassr'

Het zou goed kunnen dat we vrijdag nog stevig transfervuurwerk gaan krijgen. Om middernacht sluit in Saudi-Arabië immers de transfermarkt en de oliestaat lijkt van plan om voor dan nog enkele stevige deals af te ronden.

Vooral het Al-Nassr van Cristiano Ronaldo lijkt zich nog stevig te gaan roeren. Volgens The Sun bereiden ze een transferoffensief ter waarde van maar liefst 170 miljoen euro voor. Daarmee willen ze drie smaakmakers wegplukken uit de Premier League.

Na Duran ook megabod op Mitoma in de maak

LEES OOK 'City grijpt in met transferraket van 100 miljoen pond'

Het werd donderdag al duidelijk dat Jhon Duran de overstap zou maken van Aston Villa. Al-Nassr gaat maar liefst 77 miljoen euro betalen voor de komst van de 21-jarige Colombiaan, die in Engeland toch vooral invaller was.

Maar daar zal het niet bij blijven, want ze zouden ook nog hun zinnen gezet hebben op Kaoru Mitoma. Een eerste bod van dik 60 miljoen euro zou door Brighton afgewezen zijn, maar Al-Nassr laat het daar niet bij.

Al-Nassr wil ook nog Kovacic binnenhalen

Ze zouden bereid zijn om tot maar liefst 90 miljoen te gaan voor de Japanse winger, die in het seizoen 2021/22 nog voor Union speelde. Dat zal voor Brighton toch moeilijk te weigeren zijn, want op zijn 27ste zal de waarde van Mitoma niet al te veel meer stijgen.

LEES OOK Man City incasseert nieuwe klap tegen Nottingham Forest

Tenslotte zou Al-Nassr ook nog willen proberen om Mateo Kovacic nog binnen te halen. De kans lijkt echter zeer klein dat Manchester City de Kroaat, die woensdag nog scoorde tegen Club Brugge, zal laten gaan. Door de blessure van Rodri is de spoeling al dun op het middenveld en City zou dan op zeer korte termijn nog één of twee extra middenvelders moeten vinden.

POLL: Moet Brighton Mitoma voor zo'n bedrag laten gaan?

Meest recent

Anderlecht rondt opvallende transfer af: contract tot 2029

RSC Anderlecht wil de reguliere competitie aanstaande zondag tegen Cercle Brugge met een goed gevoel ...

11
11
UEL/UECL: Ajax sneuvelt met zware cijfers, Yaremchuk valt op

Donderdagavond werden de tickets voor de kwartfinales van de Europa League en Conference League ...

30
30
België verlaat Europa: Cercle grijpt nipt naast enorme stunt

Ook de laatste Belgische club is donderdagavond gesneuveld op het Europese toneel. In de 1/8ste ...

97
97
'Topscouts in tribunes: Club stevent af op recordtransfer'

Club Brugge nam woensdagavond afscheid van de Champions League met een 3-0-nederlaag tegen Aston ...

164
164
JPL-topper maakt furore: op weg naar Anderlecht?

Louis Patris werd in de zomer van 2023 met hoge verwachtingen bij Anderlecht gehaald, maar zijn tijd ...

223
223
Cercle Brugge Europees bestolen? "Met een strenge VAR ..."

Cercle Brugge kreeg donderdagavond de kans om zich als enige Belgische club te verzekeren van een ...

144
144
'Garcia broedt op last-minute verrassing in eerste selectie'

Vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie bekend als Belgisch ...

67
67
'Leverkusen laat Boniface vertrekken voor 50 miljoen'

De scouting van Union SG bewees de voorbije seizoenen een indrukwekkende neus voor spitsen te ...

118
118
'De Cuyper vertrekt: Club Brugge legt transferprijs vast'

Club Brugge sneuvelde woensdagavond uit de Champions League, maar kan desondanks terugblikken op een ...

654
654
Marktwaarde nóg hoger: Genkie troeft Onuachu en Dessers af

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen tot dusver in de Champions League. En die prestaties ...

551
551
'Bayern laat grote naam gaan: Arsenal klaar om toe te slaan'

Bayern München heeft opnieuw een sterkhouders langer aan zich kunnen binnen. Na een aanslepende ...

93
93
'Anderlecht slikt alweer bittere pil uit ziekenboeg'

De crisis loert alweer om de hoek in het Lotto Park, waar Anderlecht zondag Cercle Brugge over de ...

276
276
UEFA lanceert opvallend statement na penaltygate in Madrid

Niet alleen in België eist de arbitrage geregeld een hoofdrol op. Zo is heel Spanje momenteel ...

137
137
Rampscenario Club Brugge: sterkhouder in de lappenmand?

Na de uitschakeling in de Champions League heeft Club Brugge haar zinnen op de dubbel gezet. In de ...

552
552
'Milicevic zet bestuur AA Gent met rug tegen de muur'

Voor het eerst sinds 2019 kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs. Of de Buffalo's ...

162
162
'Club Brugge stevent al af op eerste zomertransfer'

Het avontuur in de Champions League zit er helaas op voor Club Brugge, dat maar liefst een slordige ...

721
721
'KV Mechelen hakt knoop door: opvolger Hasi al bekend?'

Dankzij een deugddoende zege tegen Charleroi verzekerde KV Mechelen zich vorig weekend van het ...

510
510
Genk onthult geheim wapen voor titelrace: "Beter dan ooit"

Mits een zege in de topper tegen Union begint KRC Genk straks met minstens negen punten voorsprong ...

328
328
'Club Brugge bibbert: einde tijdperk komt dichterbij'

Nu het de Champions League ondanks de zware nederlaag tegen Aston Villa met opgeheven hoofd heeft ...

583
583
Kortrijk, Lierse en Beveren lieten Belgische coach links liggen

Belgische clubs krijgen vaak de kritiek dat ze onvoldoende kansen geven aan trainers uit eigen land. ...

133
133

Meer sportnieuws