'Club Brugge beslist over last-minute komst nieuwe topspits'

door
'Club Brugge beslist over last-minute komst nieuwe topspits'

Club Brugge incasseerde zondag een flinke opdoffer door in extremis nog te verliezen op het veld van Antwerp FC. Een nederlaag die Blauw-Zwart grotendeels aan zichzelf te danken had door de vele gemiste kansen. Toch is Club niet van plan om vlak voor de transferdeadline nog een extra spits te halen.

Lange tijd leek er voor de landskampioen geen vuiltje aan de lucht op de Bosuil. Club dicteerde voor rust de wet en kwam verdiend op voorsprong via Hans Vanaken. Vervolgens bleven de bezoekers controleren. Maar de Bruggelingen slaagden er ondanks de noduge kansen niet in om hun voorsprong verder uit te bouwen. En daar betaalden ze uiteindelijk een dure prijs voor.

LEES OOK Degryse ziet 'probleem' bij Club: transfer noodzakelijk?

Met twee lekkere doelpunten in de slotfase kon Antwerp de match immers toch weer naar zich toe trekken. Niet de eerste keer dat Club zich op die manier liet ringeloren door de Great Old. Maar meer dan ooit moest men hier de hand in eigen boezem steken. De titelverdediger had immers ruim voldoende doelkansen om de match veel eerder naar zich toe te trekken.

Gebrek aan efficiëntie voor doel

Het schort dus vooral aan de afwerking voor doel. Dan wordt al snel naar de spitsen gekeken. Ferran Jutgla is een voetballer met veel kwaliteiten, efficiëntie in de afwerking hoort daar niet bij. Gustaf Nilsson zoekt sinds zijn blessure wanhopig naar zijn gewenste vorm en liet ook tegen Antwerp weer de nodige kansen liggen. Romeo Vermant tot slot, werkt hard voor de ploeg maar is niet bepaald een killer voor doel.

Het gebrek aan efficiëntie bij de Brugse spitsen is overigens niet alleen een mankement in de eigen competitie. Analist Marc Degryse benadrukt dat dit ook in de Champions League het geval is. "Het gebrek aan een scorende centrumspits is echt wel een probleem voor Club, vind ik. Jutgla en Nilsson hebben allebei niét gescoord in deze Champions League-campagne", zei Degryse afgelopen weekend nog.

Nieuwe spits voor komende zomer

LEES OOK Kranten messcherp voor zondebok Club Brugge: 4 op 10

De Brugse clubleiding zal dit probleem ongetwijfeld ook al gezien hebben. Maar volgens Het Nieuwsblad is het geenszins de bedoeling om nog vlak voor het sluiten van de wintermercato een nieuwe spits te strikken. Jutgla, Nilsson en Vermant zullen ook in de komende maanden het vertrouwen blijven krijgen. Komende zomer geldt echter een ander verhaal. De kans is groot dat dan wel een nieuwe nummer 9 wordt gehaald, zeker als bepaalde spelers vertrekken. En dus zal Club de markt in de volgende weken en maanden van dichtbij monitoren.

POLL: Club moet naar komend seizoen toe sowieso een nieuwe spits halen ...

Meest recent

KV Mechelen houdt been stijf: Westerlo baalt enorm

KVC Westerlo boekte gisteren een zeer deugddoende zege op het veld van KV Kortrijk. Trainer Timmy ...

12
12
Druk op Hubert neemt toe: "Het is 100% van moeten"

RSC Anderlecht krijgt maar geen regelmatig in de prestaties. Na een 6 op 18 is het stilaan crisis in ...

81
81
'Beerschot grijpt naast ex-toptalent Genk en Club Brugge'

Beerschot heeft een zeer bedenkelijk transferbeleid. De Kielse Ratten gaan stevig verzwakt uit de ...

61
61
AA Gent krijgt duidelijke tip over nieuwe trainer

AA Gent won met 1-0 van RSC Anderlecht, maar speelde allerminst een geweldige partij. Het speelde 40 ...

217
217
"Ik vraag mij af waarom Napoli aan Amuzu denkt?"

Francis Amuzu wordt gelinkt aan Napoli, Real Mallorca, Gremio en Paris FC. Het is duidelijk dat de ...

68
68
Ex-publiekslieveling Standard redder in nood voor Rouches?

Bij Standard zijn ze volop bezig met het overnamedossier. Luciano D’Onofrio wordt genoemd, ...

151
151
Antwerp-familie in diepe rouw na tragisch overlijden

Sportief kende Antwerp gisteren een fantastische dag. Na een waanzinnig slot werd Club Brugge ...

105
105
De Bilde begrijpt Renard niet: "Zou vreemde transfer zijn"

Olivier Renard kende al een drukke mercato, al mogen daar ook de nodige vraagtekens bij gezet ...

460
460
'Overmars pakt uit: twee deadline day-aanwinsten Antwerp'

Antwerp FC boekte zondagmiddag een bijzonder deugddoende zege op eigen veld tegen Club Brugge. En ...

265
265
Transferblunder Club Brugge? "Zal een bom geld kosten"

Club Brugge versterkte zich deze wintermercato met de beloftevolle verdediger Vince Ojusi. Voorts ...

521
521
Engelse media pakken De Bruyne aan na nieuwe afgang City

Manchester City toonde de voorbije weken tekenen van beterschap, maar blijkt nog lang niet genezen. ...

183
183
'Anderlecht krijgt enorme opsteker voor bekerclash op Bosuil'

RSC Anderlecht leed zondagavond een pijnlijke competitienederlaag op het veld van AA Gent. De ...

467
467
‘Keihard verdict bij Club Brugge: zijn dagen zijn geteld’

Jorne Spileers werd vorig seizoen nog gezien als een groot talent bij Club Brugge en zelfs even Rode ...

760
760
Deadline Day: Amuzu naar uitgang, ultieme toptransfer bij Club?

Maandag om middernacht sluit de winterse transfermarkt ook in België onverbiddelijk zijn ...

565
565
Opvallende transfers Tissoudali en Vertessen, Ramos van straat

Maandag om middernacht sluit de wintermercato in heel wat grote voetballanden. De transfercarrousel ...

244
244
'Club Brugge beslist over last-minute komst nieuwe topspits'

Club Brugge incasseerde zondag een flinke opdoffer door in extremis nog te verliezen op het veld van ...

1111
1111
Anderlecht bestolen in Gent? Oud-ref beoordeelt rode kaart

RSC Anderlecht is er zondagavond op het veld van AA Gent niet in geslaagd om zijn Europese kater weg ...

1003
1003
Theate heeft definitieve overgang helemaal beet

Arthur Theate maakte vorige zomer een zeer verrassende transfer. De Rode Duivel leek op het punt te ...

70
70
Rashford rondt verbazingwekkende transfer af

Maandagavond sluit in de meeste grote voetballanden de transfermarkt en dus mogen we in de komende ...

111
111
Gentse hoofdrolspelers reageren: "Hetzelfde in Anderlecht"

AA Gent is zondagavond als winnaar gekomen uit de topper tegen Anderlecht. De Buffalo's haalden het ...

274
274

Meer sportnieuws