TRANSFERUURTJE: 'Club kan weer cashen, Anderlecht vang bot'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club kan weer cashen, Anderlecht vang bot'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer Deadline Day heel wat transfers afgerond. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

Jupiler Pro League

Bij Club Brugge rinkelde de kassa de voorbije mercato's al vaak en dat zal in de nabije toekomst ongetwijfeld weer het geval zijn. Zo zou het weleens stevig kunnen cashen op Shandre Campbell, die volgens de CEO van zijn oude club snel 30 tot zelfs 50 miljoen euro waard zou kunnen zijn.

Anderlecht was dan weer vooral actief aan inkomende zijde. Olivier Renard had ook nog een opmerkelijke last-minute-aanwinst in gedachten, want hij zou geprobeerd hebben om Noah Mbamba binnen te halen. Het 20-jarige voormalige toptalent zou pendelen tussen de Futures en de A-kern, maar koos uiteindelijk voor FCV Dender.

Aan uitgaande zijde gaat Paars-Wit wel alsnog afscheid nemen van Francis Amuzu. Het jeugdproduct kiest uiteindelijk voor Gremio en zou op het punt staan om naar Brazilië af te reizen om zijn transfer af te ronden.

Intussen zit Karel Geraerts al enkele maanden weer zonder club. De trainer geeft aan open te staan voor een nieuwe uitdaging in België of het buitenland, maar vond nog geen mogelijkheid die hem helemaal kon overtuigen.

KRC Genk heeft op de valreep ook nog stevig uitgehaald. Het haalde nog twee talenten binnen voor zijn beloften. Flankverdediger Emmanuel Sarfo werd definitief weggehaald bij Anderlecht, terwijl er met Ayumu Yokoyama ook nog een flankaanvaller op huurbasis overkwam van Birmingham.

Voor Geoffry Hairemans lonkt een zeer mooie terugkeer. De offensieve middenvelder kiest ervoor om zijn contract bij KV Mechelen dan toch niet te verlengen en keert terug naar Antwerp, dat hem in de zomer gratis zal overnemen.

Buitenland

Bayern München heeft nog een belangrijke slag geslaan. Het wist immers alsnog het aflopende contract van Alphonso Davies te verlengen. De linksachter leek lange tijd op weg naar Real Madrid, maar tekent uiteindelijk tot 2030 bij Bayern.

POLL: Had Mbamba zich bij Anderlecht beter kunnen ontwikkelen?

Meest recent

Ajax verdient evenveel als Anderlecht en Union SG samen

De Europa League gaat zijn laatste rechte lijn in. De Belgische ploegen liggen er al een tijdje uit. ...

21
21
NAC komt met statement over toekomst Hoefkens

Carl Hoefkens kende niet al te gelukkige passages bij Club Brugge en Standard. Sinds dit seizoen is ...

34
34
Klopp naar Real Madrid? Makelaar geeft hét antwoord

Jürgen Klopp staat momenteel onder contract bij RB Leipzig, waar hij een algemene functie heeft ...

27
27
Club Brugge laat twee smaakmakers NXT gratis gaan

Club Brugge heeft twee knopen doorgehakt. De Belgische landskampioen heeft meegedeeld dat twee ...

279
279
Vandenbroeck flikt het: "Ik ben helemaal leeg"

Zulte Waregem speelt volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League. Jelle Vossen besliste de match ...

64
64
Messi spreekt: over Yamal, Guardiola, Barça en het WK

Lionel Messi praat niet vaak, maar als hij het doet dan is het wel uitgebreid. Vanuit Miami sprak de ...

52
52
Zulte Waregem en La Louvière beuken poort naar JPL open

In de Challenger Pro League werd vandaag beslist welke twee ploegen zeker zouden promoveren naar de ...

157
157
Vertonghen komt met straffe info over coach Kompany

Vincent Kompany is een steengoede coach en bij RSC Anderlecht, Burnley en nu ook Bayern München ...

165
165
Zulte Waregem slaat toe met eerste toptransfer

Zulte Waregem speelt vanavond voor promotie naar de Jupiler Pro League. Eén speler hebben ze ...

95
95
Opvolger Vertonghen: "Er is contact met Anderlecht"

RSC Anderlecht moet in de zomer twee verdedigers halen. Jan Vertonghen stopt, Adryelson (die te ...

298
298
Leko: "Hij zal Standard niet voor een appel en ei verlaten"

Bij Standard gaat er nog het een en ander gebeuren op de transfermarkt de komende maanden. Er zullen ...

106
106
Snel resultaat bij Anderlecht: of het kot staat in brand

Besnik Hasi is terug als coach van Anderlecht en dat zorgt voor heel wat beroering. Ondanks zijn ...

153
153
"Ik sprak in 2024 enkel met Club Brugge voor een job"

Francky Dury is al een tijdje uit beeld nadat hij Zulte Waregem verliet. Ondertussen is het ...

238
238
KRC Genk haalt slag thuis: contract tot 2027

KRC Genk verloor de afgelopen weken talenten aan RSC Anderlecht en ook Club Brugge lijkt met een aan ...

181
181
Drama duurt voort bij Anderlecht: einde seizoen aanvaller

De blessurelast bij RSC Anderlecht is ongezien hoog en het wordt er niet beter op. Besnik Hasi heeft ...

306
306
Fink onthult plan versus Union: Karetsas weer op de bank?

Na de nederlaag tegen Club Brugge hoopt KRC Genk tegen Union de rug te rechten. Thorsten Fink kreeg ...

80
80
'Club Brugge slaat slag in Genk maar vangt bot in Gent'

Club Brugge heeft haar zinnen op de dubbel gezet, maar achter de schermen maakt men in Westkapelle ...

314
314
Penders dropt hint over verlengd verblijf bij KRC Genk

KRC Genk moest vorige week lang haar meerdere erkennen in Club Brugge, dat uiteindelijk wel een ...

174
174
Hasi velt verdict over akkefietje Dolberg en Hazard

Tegen de drie titelkandidaten bleek Anderlecht niet opgewassen, maar in eigen huis tegen Antwerp is ...

201
201
Antwerp & AA Gent verschaffen update uit ziekenboeg

AA Gent boekte vorige week een eerste zege op het veld van Antwerp, dat zelf nog steeds met lege ...

146
146

Meer sportnieuws