Yari Verschaeren was belangrijk voor Anderlecht in de halve finale tegen Royal Antwerp FC, maar na afloop kwam de middenvelder met een erg opmerkelijke onthulling. Verschaeren was naar eigen zeggen ‘zo ziek als een hond’.
Toch wist Verschaeren te scoren, al riep Antwerp na de match dat er handsbal aan te pas kwam. Uiteindelijk was het Leander Dendoncker die in het slot van de wedstrijd de finale voor Anderlecht wist te verzekeren. Antwerp voelde zich dan weer bestolen.
Heel slecht...
Verschaeren komt de afgelopen weken weer boven water bij Anderlecht en ook tegen Antwerp was hij belangrijk. De middenvelder zat echter niet goed in zijn vel door een bizarre situatie. “Ik voel me goed maar ook heel slecht. Goed omdat we naar de finale gaan. Slecht omdat ik zo ziek als een hond ben. Ik denk dat ik iets slecht gedronken heb. Vanaf minuut twintig ging het eigenlijk echt niet meer. Daarom vroeg ik ook mijn wissel aan.”
Verschaeren kwam ook terug op de handsbalfase. “Ik heb het zelf nog niet teruggezien. Maar oprecht: ik had tijdens de wedstrijd helemaal niet het gevoel dat ik hem met men arm raak. Ik denk dat het terecht is dat hij niet werd afgekeurd. Het was een belangrijke goal, want we hadden het echt heel moeilijk in de eerste helft. We konden moeilijk druk op de bal krijgen. We hadden problemen met de positie van Janssen. Die het middenveld echt kwam versterken.”
Rode kaart Odoi
Verschaeren liet zich ook uit over de veelbesproken rode kaart van Odoi. “Ook die rode kaart van Odoi maakte het bovendien iets makkelijker. Of ik deze terecht vond? Ik denk dat zijn tweede gele kaart correct was. Hij moet slimmer zijn, je moet je als speler kunnen beheersen. Oké, het is niet correct dat Théo Leoni die bal weer op het veld gooit. Maar als je een bal in iemand zijn gezicht gooit, verdien je een kaart.”