Maresca komt alweer met slecht nieuws over Lavia

door
Maresca komt alweer met slecht nieuws over Lavia

Door velen wordt Roméo Lavia gezien als dé toekomst van het Belgische voetbal. De 20-jarige middenvelder liet ondanks zijn piepjonge leeftijd al zien over buitengewone kwaliteiten te beschikken en dat hadden ze ook bij Chelsea snel opgemerkt.

De Blues telden anderhalf jaar geleden maar liefst 62 miljoen euro neer om Lavia weg te kapen bij Southampton. Daar had hij immers grote indruk gemaakt in zijn eerste seizoen in de Premier League, ondanks de degradatie van zijn team.

LEES OOK 'Chelsea geeft Lavia mokerslag: vervanger bepaald'

Maar de passage van Lavia op Stamford Bridge wordt vooralsnog gekenmerkt door blessureleed. In zijn debuutseizoen kwam hij daardoor amper één keer in actie. Dit seizoen staat de teller tot dusver op twaalf matchen.

Lavia staat alweer een tijdje aan de kant

De laatste twee maanden is Lavia echter alweer van de radar verdwenen. Hij viel begin december uit met een blessure aan de hamstring en stond een maand aan de kant. Midden januari speelde hij nog mee in de matchen tegen Morecambe en Bournemouth, om vervolgens meteen weer uit te vallen.

Het is niet meteen duidelijk wat er tegenwoordig aan de hand is met Lavia, maar onze landgenoot heeft de laatste drie wedstrijden van Chelsea in de Premier League alweer gemist. Ook zaterdag in de FA Cup tegen Brighton zal hij er niet bij zijn.

Terugkeer lijkt niet voor meteen

LEES OOK Chelsea komt eindelijk met goed nieuws over Lavia

Op zijn persconferentie voor de match kwam trainer Enzo Maresca alweer met slecht nieuws. "Roméo werkt nog steeds aan zijn terugkeer. Hij heeft nog een lange weg af te leggen", verklaarde hij immers.

Het lijkt er dus op dat Lavia nog wel een tijdje aan de kant zal blijven. Zijn vele blessures beginnen stilaan toch zorgen te baren. Die zorgen er ook op dat de teller op nog altijd maar één cap bij de Rode Duivels staat. Sinds zijn debuut in maart 2023 tegen Duitsland moest hij telkens geblesseerd afhaken.

POLL: Zal Lavia zijn enorme potentieel nog kunnen inlossen?

Meest recent

‘Moet Praet straks opdonderen bij Antwerp FC?’

Dennis Praet tekende een prestatiegericht contract voor twee seizoenen bij Antwerp FC, met een optie ...

26
26
Hayen spreekt duidelijke taal over titelkansen Club

Met een 3-0-nederlaag op Aston Villa nam Club Brugge dinsdagavond afscheid van de Champions League, ...

4
4
Coëfficiëntenbalans: België beleeft alweer topseizoen

Na de achtste finales zit het Europese seizoen van de Belgische teams erop. Met Club Brugge in de ...

77
77
'Club Brugge wacht bang af: verlengen of verkopen?'

Club Brugge zag deze week een einde komen aan zijn straffe parcours in Europa. Daarin wisten heel ...

110
110
Cercle op zucht van stunt: "Dat was het beslissende moment"

Als laatste Belgische team verdween donderdagavond ook Cercle Brugge van het Europese toneel. De ...

25
25
'Courtois-soap laait weer op: Garcia en Mannaert in actie'

Om 15u zal Rudi Garcia zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels bekendmaken. Voor het ...

190
190
Kaarten geschud: ontdek hier alle Europese kwartfinales

De 1/8ste finales van de Europese competities zitten erop. En door het nieuwe format moet er niet ...

90
90
Gemengde gevoelens bij Cercle: "Dat is het juiste woord"

Met Cercle Brugge is donderdagavond ook de laatste Belgische ploeg van het Europese toneel ...

45
45
UEL/UECL: United wint dankzij Fernandes, Rangers ontsnapt na penalty's

Donderdagavond werd gestreden voor de laatste tickets van de Europa en Conference League. Manchester ...

66
66
Nieuwe beelden: jennende Courtois bespuwd, dubieuze actie Vini

Real Madrid heeft zich woensdag op de valreep geplaatst voor de kwartfinale van de Champions League. ...

178
178
Grote terugkeer Vanaken: "Een certitude bij Rode Duivels"

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie bekend als Belgisch bondscoach. De verwachting is dat ...

232
232
Anderlecht rondt opvallende transfer af: contract tot 2029

RSC Anderlecht wil de reguliere competitie aanstaande zondag tegen Cercle Brugge met een goed gevoel ...

266
266
'Topscouts in tribunes: Club stevent af op recordtransfer'

Club Brugge nam woensdagavond afscheid van de Champions League met een 3-0-nederlaag tegen Aston ...

400
400
UEL/UECL: Ajax sneuvelt met zware cijfers, Yaremchuk valt op

Donderdagavond werden de tickets voor de kwartfinales van de Europa League en Conference League ...

120
120
België verlaat Europa: Cercle grijpt nipt naast enorme stunt

Ook de laatste Belgische club is donderdagavond gesneuveld op het Europese toneel. In de 1/8ste ...

158
158
'Man City zet mercato in vuur met deal van 120 miljoen'

Manchester City is bezig aan een ondermaats seizoen en dat zal niet zonder gevolgen blijven tijdens ...

309
309
JPL-topper maakt furore: op weg naar Anderlecht?

Louis Patris werd in de zomer van 2023 met hoge verwachtingen bij Anderlecht gehaald, maar zijn tijd ...

365
365
Cercle Brugge Europees bestolen? "Met een strenge VAR ..."

Cercle Brugge kreeg donderdagavond de kans om zich als enige Belgische club te verzekeren van een ...

268
268
'Garcia broedt op last-minute verrassing in eerste selectie'

Vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie bekend als Belgisch ...

124
124
'Leverkusen laat Boniface vertrekken voor 50 miljoen'

De scouting van Union SG bewees de voorbije seizoenen een indrukwekkende neus voor spitsen te ...

243
243

Meer sportnieuws