TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

door
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer Deadline Day heel wat transfers afgerond. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

Jupiler Pro League

Club Brugge hoort de jackpot al rinkelen. Dit seizoen spelen heel wat spelers zich in de kijker. Vooral Joel Ordonez is gegeerd na sterke prestaties in de Champions League. De Ecuadoraanse verdediger zou nu hoog op het lijstje van Chelsea staan. Bij de Londense club zouden landgenoten Moises Caicedo en Kendry Paez de overgang kunnen vergemakkelijken. Er wordt gesproken over een bedrag rond de 20 miljoen euro.

RSC Anderlecht heeft een drukke wintermercato achter de rug, maar de geruchten stoppen niet. Naar verluidt lonkt Olivier Renard naar Bleon Kurtulus. De 17-jarige centrale verdediger werd door The Guardian opgenomen in een lijstje met de 60 grootste talenten ter wereld. Bij het Zweedse Halmstads hopen ze het toptalent te behouden. Zijn vraagprijs zou 710.000 euro zijn.

De Koninklijke Belgische Voetbalbond heeft een nieuwe pion voor de Rode Duivels aangesteld. Vincent Mannaert en consorten lijken vol in te zetten op een succesvolle comeback van Thibaut Courtois bij de Rode Duivels want oude bekende Guy Martens is aangesteld als keeperstrainer. Martens is gegeerd in de doelmannenwereld en werkte bij KRC Genk onder meer met Courtois, Koen Casteels en Maarten Vandevoordt.

Buitenland

Julien Duranville moet nog volledig doorbreken bij Borussia Dortmund, maar de toekomst ziet er rooskleurig uit. Afgelopen wintermercato kwam het Turkse Besiktas en enkele Bundesliga-clubs op de proppen om de Rode Duivel te huren, maar Dortmund weigerde resoluut. Na het vertrek van Donyell Malen naar het Aston Villa van Youri Tielemans en Amadou Onana lijkt de weg open voor meer speelminuten voor Duranville.

POLL: Moet Olivier Renard zich vooral richten op jonge transfertargets bij Anderlecht?

Meest recent

Leverkusen moet Bayern München laten gaan in titelstrijd

In de Bundesliga won Bayern München gisteren zonder problemen met 3-0 van Werder Bremen. Bayer ...

17
17
'Axel Witsel beslist over terugkeer naar Standard'

Axel Witsel gaat spannende weken en maanden tegemoet. De ervaren Belg is einde contract bij ...

46
46
Club op rozen tegen OHL: "Beste verdediger in JPL"

Club Brugge is om 16u begonnen aan zijn match tegen OH Leuven. Beide ploegen hebben nood aan een ...

99
99
Na Keisuke Goto nog een transfer bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht blijven ze jongens laten doorstromen naar de A-kern. Brian Riemer deed dit, David ...

213
213
Vanderhaeghe looft twee spelers: "Voor elke Belgische club"

KV Kortrijk weet wat het dit weekend moet doen: stunten tegen Union SG. Yves Vanderhaeghe kende nog ...

59
59
'Renard slankt verder af: twee zomeraanwinsten naar exit'

Olivier Renard heeft een drukke eerste transferperiode als sportieve baas van RSC Anderlecht achter ...

309
309
Vanzeir komt met scherpe reactie na nieuwe VAR-farce

AA Gent pakte vrijdagavond in extremis een punt op het veld van KV Mechelen. Zo haalden de Buffalo's ...

126
126
Bekerheld De Bruyne! City voorkomt afgang na puike goal KDB

In de Engelse FA Cup heeft Manchester City een blamage weten te voorkomen. De regerende ...

136
136
Hayen voert zes wissels door in basiself, OHL zonder Leysen

Club Brugge blijft zijn wedstrijden aan een sneltempo afwerken. Woensdag volgt alweer de Champions ...

85
85
'Real wil monstertransfer: wereldrecordsom noodzakelijk'

Real Madrid bereidt zich momenteel voor de op Champions clash van aanstaande dinsdag tegen ...

87
87
CDK doet boekje open over turbulent Club Brugge-vertrek: "Woord is woord"

Aanstaande woensdag neemt Club Brugge het in de Champions League op tegen het Atalanta BC van ...

392
392
Chadli spreekt duidelijke taal over comeback A-kern Standard

Nacer Chadli maakte jarenlang deel uit van de Gouden Generatie bij de Rode Duivels. Iedereen herkent ...

107
107
Weer groot mysterie Doku, reserverol voor De Bruyne

Manchester City neemt het in de FA Cup op tegen derdeklasser Leyton Orient. Pep Guardiola heeft ...

53
53
KAA Gent-coach Milicevic reageert verrassend over VAR-ophef

Danijel Milicevic wist met KAA Gent in de slotfase alsnog een punt uit de brand te slepen tegen KV ...

291
291
Heynen neemt geen blad voor de mond: “Anders verlammend"

KRC Genk werd in de halve finale van de Croky Cup uitgeschakeld door Club Brugge. Blauw-Zwart lijkt ...

197
197
Clubloze Duivel hoopt weer op selectie: “Goede relatie Garcia”

Rudi Garcia is de nieuwe bondscoach van de Rode Duivels en het is reikhalzend uitkijken naar zijn ...

161
161
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

355
355
Nainggolan van hemel naar hel: “Ik heb toen traantje gelaten”

Radja Nainggolan ging op korte tijd van de hemel naar de hel. In een interview met Het Laatste ...

111
111
Club Brugge laat Vormer links liggen: “Dat is voetbalwereld”

Ruud Vormer is een icoon van Club Brugge. De Nederlander was jarenlang de aanvoerder van Blauw-Zwart ...

792
792
Ex-ref velt oordeel over VAR-fase KVM-Gent: “Onvoorstelbaar”

Speeldag 25 van de Jupiler Pro League is nog maar net afgetrapt of de arbitrage ligt alweer zwaar ...

600
600

Meer sportnieuws