Napoli laat door oude bekende na gouden zaak te doen

door
Napoli laat door oude bekende na gouden zaak te doen

Na de zware nederlaag van Inter tegen Fiorentina eerder deze week kon Napoli zondagavond tegen Udinese een gouden zaak doen, maar dat heeft het nagelaten. Het kwam niet verder dan een gelijkspel, waardoor Inter maandagavond weer tot op een punt kan naderen.

Napoli laat pijnlijk punten liggen

Romelu Lukaku en zijn maats waren vorige week al blijven steken op een gelijkspel tegen AS Roma, waar Alexis Saelemaekers de assist voor de late gelijkmaker gaf. Ook nu was weer een oude bekende van de Jupiler Pro League de spelbreker.

LEES OOK Uitblinker Lukaku heerst in Serie A, Chelsea doet gouden zaak

Napoli kwam acht minuten voor rust immers wel nog op voorsprong via McTominay, maar lang bleef die 1-0 niet op het scorebord staan. Amper drie minuten later kwam Udinese alweer langszij.

Ekkelenkamp de spelbreker

Het was immers Jurgen Ekkelenkamp die van buiten de zestien raak knalde. De Nederlander werd in de zomer nog door Udinese voor een dikke 5 miljoen euro weggeplukt bij Antwerp. Het was voor hem zijn eerste goal in de Serie A.

Na die gelijkmaker slaagde Napoli er niet meer in om het verschil te maken. Dat lukte ook niet met Cyril Ngonge, die de laatste 20 minuten als invaller nog mocht meespelen. Bij Udinese bleef Christian Kabasele aan de bank gekluisterd.

LEES OOK Anderlecht op scherp na Lukaku’s nieuwe onthulling

POLL: Zal Napoli dit seizoen kampioen worden?

Meest recent

'De Cuyper vertrekt: Club Brugge legt transferprijs vast'

Club Brugge sneuvelde woensdagavond uit de Champions League, maar kan desondanks terugblikken op een ...

111
111
'Bayern laat grote naam gaan: Arsenal klaar om toe te slaan'

Bayern München heeft opnieuw een sterkhouders langer aan zich kunnen binnen. Na een aanslepende ...

33
33
'Anderlecht slikt alweer bittere pil uit ziekenboeg'

De crisis loert alweer om de hoek in het Lotto Park, waar Anderlecht zondag Cercle Brugge over de ...

82
82
UEFA lanceert opvallend statement na penaltygate in Madrid

Niet alleen in België eist de arbitrage geregeld een hoofdrol op. Zo is heel Spanje momenteel ...

68
68
Rampscenario Club Brugge: sterkhouder in de lappenmand?

Na de uitschakeling in de Champions League heeft Club Brugge haar zinnen op de dubbel gezet. In de ...

276
276
'Milicevic zet bestuur AA Gent met rug tegen de muur'

Voor het eerst sinds 2019 kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs. Of de Buffalo's ...

90
90
'Club Brugge stevent al af op eerste zomertransfer'

Het avontuur in de Champions League zit er helaas op voor Club Brugge, dat maar liefst een slordige ...

476
476
'KV Mechelen hakt knoop door: opvolger Hasi al bekend?'

Dankzij een deugddoende zege tegen Charleroi verzekerde KV Mechelen zich vorig weekend van het ...

324
324
Genk onthult geheim wapen voor titelrace: "Beter dan ooit"

Mits een zege in de topper tegen Union begint KRC Genk straks met minstens negen punten voorsprong ...

233
233
'Club Brugge bibbert: einde tijdperk komt dichterbij'

Nu het de Champions League ondanks de zware nederlaag tegen Aston Villa met opgeheven hoofd heeft ...

456
456
Kortrijk, Lierse en Beveren lieten Belgische coach links liggen

Belgische clubs krijgen vaak de kritiek dat ze onvoldoende kansen geven aan trainers uit eigen land. ...

96
96
Antwerp krijgt veeg uit de pan: "Vergelijk met Union..."

Door een laat doelpunt ging Antwerp vorig weekend onderuit tegen AA Gent, waardoor het achterblijft ...

366
366
Kompany glundert: Bayern verlengt alweer sterkhouder

Vincent Kompany heeft de voorbije week heel wat twijfelaars het zwijgen opgelegd door met Bayern ...

72
72
Horrorscenario KV Kortrijk? "Dan wordt in 1A blijven aartsmoeilijk"

De strijd om de Champions' Play-Off is al beslecht, waardoor het komend weekend uitkijken wordt wie ...

316
316
Madou duidelijk over doelstelling Club: "Niet aan de orde"

Club Brugge wist het woensdag Aston Villa opnieuw een helft lastig te maken, maar druipt ...

270
270
Volgende talent verkiest ander land boven Rode Duivels

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels bekend. De ...

237
237
Schiet Club Brugge zichzelf in de voet met nieuw JPL-format?

Club Brugge kon woensdag niet opnieuw stunten in de Champions League, waardoor het zich nu helemaal ...

366
366
Halve Belg zorgt voor relletje bij PSV: "Niet de eerste keer"

Net als voor Club Brugge kwam er woensdagavond ook voor PSV een einde aan het avontuur in de ...

60
60
Mertens, Witsel, Benteke én Bruggeling allemaal terug Duivel?

Het is uitkijken welke spelers Rudi Garcia vrijdag zal oproepen voor het tweeluik tegen ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Barça beslist over De Jong, Witsel naar JPL-club?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

297
297

Meer sportnieuws