Kuyt maakt spelleiding met de grond gelijk

door
Kuyt maakt spelleiding met de grond gelijk

Beerschot speelde een goede partij op het veld van AA Gent, maar bleef achter met nul punten. Er was veel ophef over de penalty in de slotfase, waardoor de Kielse Ratten met 3-2 verloren. Trainer Dirk Kuyt was na de match woedend. En dat liet hij ook merken.

Penalty en rode kaarten

"Er gaan twee gevoelens in mijn hoofd om. Eén, de arbitrage heeft te weinig kennis van voetbal of twee, moedwillig worden wij hier vandaag benadeeld. Mensen moeten zelf maar invullen wat de waarheid is", zei hij aan DAZN.

LEES OOK Kuyt geniet én baalt: "Daar hadden we pech"

Hij vond ook dat Archie Brown een rode kaart verdiende. "Dan gaan we even naar minuut 37, waarin de speler van AA Gent (Brown, red.) met volle schouder bewust in het gezicht duwt, een slaande beweging met de schouder, dan is dat in mijn optiek een rode kaart, en is dat beslissend voor de wedstrijd. En dat wordt weggezet als een voetballende beweging. De bal is absoluut niet in de buurt, dit heeft niets met voetbal te maken en is heel onsportief spel. Dat kan je maar met één kaart beantwoorden: de rode."

Niet meer serieus

Antoine Colassin kreeg dan wél rood. "En als je dan kijkt naar de beide armen van Antoine, dan gaat die naar de speler, om ‘m aan de shouder vast te pakken: ‘Hey, geef die bal aan mij.’ Als je dat nog wil bestraffen, uberhaupt, zou dat een gele kaart zijn, maar absoluut geen rode kaart.."

"Als wij nu ook nog eens gestraft gaan worden doordat Antoine volgende week niet kan spelen, en dat iedereen dit een rode kaart vindt, dan neem ik de bond en de scheidsrechters niet meer serieus", vertelde de Nederlander nog.

LEES OOK Beerschot en Kuyt krijgen flinke opsteker

POLL: Terechte kritiek?

Meest recent

'Malick Fofana moet nieuwe domper slikken'

In een tweeluik tegen Oekraïne wisten de Rode Duivels het behoud in Divisie A van de Nations ...

7
7
Wereldkampioen Argentinië mag nu al WK-ticket boeken

In de nacht van dinsdag op woensdag is het uitkijken naar de kraker tussen Argentinië en ...

5
5
Rode Duivels doen goede zaak na dol slot Macedonië-Wales

Terwijl de Rode Duivels al teruggekeerd zijn naar hun clubs, stonden er dinsdagavond wel nog twee ...

103
103
'Club Brugge laat speler midden in play-offs vertrekken'

Voor Club Brugge is de opdracht de komende weken duidelijk. Het wil liefst in de finale tegen ...

175
175
'Na afhaken bij Duivels: Courtois haalt opgelucht adem'

De Rode Duivels zijn er zondag nog in geslaagd om tegen Oekraïne een scheve situatie recht te ...

21
21
Veldman legt uit waarom hij bij Club Brugge vertrok

Club Brugge moest onlangs afscheid nemen van een belangrijke pion. Robin Veldman trok vorige week ...

85
85
'Man City en Barça azen op toekomstige Rode Duivel'

De Rode Duivels moesten de voorbije weken inboeten aan talent doordat spelers als Konstantinos ...

74
74
Mea culpa richting Patro Eisden en T1 Stijn Stijnen

Patro Eisden Maasmechelen werd enkele weken geleden, ook door ons, in een slecht daglicht gesteld ...

0
0
'Dender weet revelatie langer aan zich te binden'

Het moest nog bibberen tot het einde, maar uiteindelijk wist FCV Dender wel het behoud in de Jupiler ...

21
21
Van Holsbeeck slaat terug en eist stevige som van Anderlecht

De voorbije jaren bracht het gerecht heel wat prominente figuren uit de Belgische voetbalwereld in ...

555
555
Vertonghen geeft toe: "Dacht toen al aan stoppen"

Jan Vertonghen kondigde vandaag zijn afscheid aan. Nog tien weken en dan is hij geen profspeler ...

44
44
Cuypers terug naar de JPL? Dit zegt de spits daarover

Dante Vanzeir keerde in januari terug naar de Jupiler Pro League. De Belgische aanvaller tekende bij ...

278
278
Anderlecht ontploft: het loopt echt de spuigaten uit

RSC Anderlecht zit opnieuw in crisis na het verrassende ontslag van coach David Hubert, amper 181 ...

644
644
'FC Barcelona zet zinnen op ex-smaakmaker van Anderlecht'

Bij FC Barcelona hebben ze héél veel talent rondlopen. De Catalanen willen in de zomer ...

117
117
'Kompany probeert niet alleen Karetsas weg te halen bij Genk'

Vincent Kompany heeft een oog voor talent. De coach van Bayern München heeft heel veel ...

465
465
Westerlo neemt zware beslissing: "Sluit niet aan bij onze visie"

KVC Westerlo moet besparen, dat klinkt al maanden in de wandelgangen. In de zomer zal er dan ook ...

215
215
Hayen haalt opgelucht adem: Club Brugge krijgt groen licht

Ondanks de achterstand op koploper KRC Genk schuiven veel waarnemers en analisten nog altijd Club ...

478
478
Standard neemt spits definitief over van reeksgenoot

Standard stelde dinsdag Giacomo Angelini voor als opvolger van Pierre Locht. Voor de nieuwe CEO ligt ...

81
81
Stad Brussel in de clinch met KBVB: "Wat willen ze?"

Na de geslaagde uitstap richting Genk willen de Rode Duivels voortaan vaker uitwijken naar diverse ...

155
155
Statistische bom in JPL: Club op 1, twee toppers in nesten

"Het klassement liegt nooit", wordt wel eens gezegd. Maar klopt dat wel, en staat iedereen aan het ...

767
767

Meer sportnieuws