Nieuwe parel geeft KAA Gent-fans hoop: 'Onthoud de naam'

door
Nieuwe parel geeft KAA Gent-fans hoop: 'Onthoud de naam'

KAA Gent haalde afgelopen wintermercato met Hyllarion Goore een onbekende parel uit de Armeense competitie. De 19-jarige aanvaller kwam over van Ararat Erewan en werd vooral als een optie in de toekomst gehaald. Afgelopen speeldag maakte hij alvast indruk.

Goore kwam als invaller in het veld en in 22 minuten zorgde hij voor de ommekeer bij KAA Gent. Eerder was Dante Vanzeir al lovend en op de webstek van de Buffalo’s reageerde de jonge Ivoriaan zelf op zijn debuut op het hoogste niveau.

Onthoud de naam

LEES OOK Vanzeir ontdekt nieuwe partner bij Gent: "Wat was hij sterk"

'Onthoud de naam', zo staat te lezen op de webstek van KAA Gent. Goore lijkt klaar om de nieuwe ontdekking van KAA Gent te worden. “Het vertrouwen dat ik kreeg deed me goed. Het is mijn doel om de eerste ploeg te helpen door goede wedstrijden te spelen en veel te scoren.” 

Hij lokte een tweede penalty uit waardoor KAA Gent met 3-2 kon winnen van Beerschot. “Ja en dan nog een strafschop die de zege opleverde. Het maakt me tevreden. Zeker omdat voor ik het veld opkwam de coach vroeg om er alles aan te doen om die overwinning binnen te halen. Dat hebben we als groep dan ook gedaan.”

Moeilijke aanpassing

De 19-jarige spits geeft toe dat de aanpassing aan een nieuwe omgeving niet gemakkelijk verloopt. “De aanpassing is inderdaad wat moeilijk, maar ik word goed opgevangen door de club. Ook mijn ploeggenoten en coach helpen – echt iedereen doet zijn duit in het zakje om me hier op mijn gemak te voelen. Daar ben ik ze allemaal heel dankbaar voor.”

LEES OOK Vanzeir heeft bij AA Gent nog rekening te vereffenen

Met ‘Bigoal’ heeft hij alvast een bijnaam in Gent. Bij Jong Gent scoorde hij meteen twee keer in zijn eerste wedstrijd in Eerste Nationale. “Hoe mijn naam precies wordt uitgesproken? Als Goré, maar ze noemen mij ook wel Bigo. Het voelde geweldig dat het publiek me in de armen sloot. Voor hen geef ik me extra hard op het terrein."

POLL: Denk jij dat Hyllarion Goore zal slagen bij KAA Gent?

Meest recent

Leko met de handen in het haar vlak voor Club Brugge

Standard Luik moet op speeldag 27 van de Jupiler Pro League op bezoek bij Club Brugge. De Rouches ...

33
33
Bernd Storck grijpt meteen zwaar in bij KV Kortrijk

Bernd Storck moet KV Kortrijk weer van de degradatie zien te redden. Dat flikte de Duitser twee jaar ...

64
64
Club Brugge roept straffe taal na Aston Villa-loting

Club Brugge schakelde Atalanta verrassend uit in de Champions League en in de volgende ronde wacht ...

229
229
Pasveer komt met érg bizarre reactie na neusbreuk Rodriguez

Union SG verloor in het Koning Boudewijnstadion met 0-2 van Ajax, maar ook in de Johan Cruijf Arena ...

94
94
Cercle Brugge kent tegenstander in Conference League

Er zijn nog twee Belgische clubs actief in Europa. Club Brugge in de Champions League en Cercle ...

79
79
Guardiola legt uit: "Of De Bruyne nog topmatchen aankan?"

De uitschakeling in de Champions League blijft nazinderen bij Manchester City. De Engelse kampioen ...

74
74
Vanzeir heeft bij AA Gent nog rekening te vereffenen

De wintermercato bracht enkele opmerkelijke deals. Zo koos AA Gent ervoor om na de blessure van Max ...

108
108
EL: Topaffiche voor Martens, Ajax treft Rode Duivels

Na de Champions League werd er vrijdag om 13u in het hoofdkwartier van de UEFA ook geloot voor de ...

41
41
Schoofs geeft zijn mening over harde uitspraken Hasi

Na het Europese geweld gaat de focus vrijdag weer op de Jupiler Pro League. Daar wordt de 27ste ...

81
81
Club gewaarschuwd: "Onderschatting zal er nu niet zijn"

Club Brugge krijgt in de achtste finales van de Champions League opnieuw Aston Villa voorgeschoteld ...

235
235
CL: Club treft opnieuw Villa, Madrileense en Duitse derbies

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA in het Zwitserse Nyon geloot voor het ...

342
342
TRANSFERUURTJE: 'Titanenstrijd voor CDK, grote kuis bij Man City'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

264
264
Jan Vertonghen ziet pijnlijke taferelen bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk tegen Fenerbahçe en is uitgeteld in Europa. De 3-0 ...

266
266
Union SG woedend na Ajax: “Het was praktisch een aanval!”

Union SG leek op weg naar ongelooflijke stunt in de Europa League. Na de 0-2 nederlaag in Brussel ...

166
166
Belgische clubs schrijven geschiedenis: “Sterkte van JPL”

De Belgische clubs hebben wéér voor een nieuw coëfficiëntenrecord gezorgd. ...

195
195
'Anderlecht vreest stevige straffen na Lotto Park-rellen'

De Europa League-clash tussen RSC Anderlecht en Fenerbahçe werd na de 0-1 van de Turken ...

378
378
'Mark van Bommel krijgt ferme slag in het gezicht'

Mark van Bommel is na zijn succesvolle periode bij Royal Antwerp FC nog steeds op zoek naar een ...

331
331
Hubert spreekt na deceptie Anderlecht: “Als een pudding…”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk tegen Fenerbahçe. Door de 3-0 nederlaag in Turkije zit het ...

232
232
Genk trots: "Beter dan Gravenberch en Camavinga"

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie prijkt KRC Genk nog altijd fier aan de ...

157
157
'Anderlecht slikt volgende mokerslag voor Brusselse derby'

Anderlecht bleef donderdagavond tegen Fenerbahçe steken op een 2-2-gelijkspel en ligt ...

459
459

Meer sportnieuws