Volgende held staat op bij Club: "Wat een beest!"

door
Volgende held staat op bij Club:

Club Brugge is goed op weg om een enorme stunt neer te zetten in de Champions League. Het lijkt zich te gaan plaatsen voor de achtste finales door Atalanta uit te schakelen. Na de 2-1-heenmatch lonkt ook in de terugmatch de overwinning.

Dat heeft het vooral te danken aan een eerste helft waarin het geweldig aanviel en zeer efficiënt was. Dankzij twee goals van Talbi en eentje van Jutgla - stuk voor stuk knap uitgespeeld - stond er halfweg 0-3 op het scorebord.

Club ziet nog af na rust

LEES OOK Mignolet waarschuwt Genk: "Lieten we ook al zien"

In de tweede helft werd het echter toch nog bibberen voor Club. Al in de openingsminuut bracht de pas ingevallen Lookman Atalanta weer in de match en daarna liepen de Italianen Blauw-Zwart helemaal onder de voet.

Op het uur kreeg diezelfde Lookman bovendien dé kans op de 2-3. Na een tussenkomst van de VAR kreeg Atalanta immers een strafschop voor een overtreding van Tzolis. De Nigeriaan zette zich achter de bal.

Mignolet staat op belangrijk moment op

Maar dan stond bij Club Simon Mignolet op. De ervaren doelman kreeg vorig weekend nog kritiek omdat hij zich liet verrassen bij de 1-0 van STVV, maar wist nu wel de strafschop te stoppen. Hij koos de goede hoek en keerde de harde knal van Lookman.

LEES OOK Hayen haalt opgelucht adem: Club Brugge krijgt groen licht

Op X stellen vele supporters dan ook vast dat de 36-jarige er op belangrijke momenten gewoon altijd blijft staan. Zijn redding zou weleens zeer belangrijk kunnen blijken in het over de streep trekken van de kwalificatie.

POLL: Zal Mignolet nog belangrijk zijn voor Club in deze campagne?

Meest recent

Kompany schrikt even, Sané brengt redding voor Bayern

Bayer Leverkusen won gisteren en stond daardoor op drie punten van Bayern München. Vincent ...

19
19
Gullit waarschuwt grootmacht: "Dat zou een ramp zijn"

Ruud Gullit is een van de beste Nederlandse voetballers ooit. De voormalige middenvelder is nu nog ...

8
8
Alle ogen op Antwerp: waarom falen geen optie is

Royal Antwerp FC moet aan de bak. De club zit inzake sportieve resultaten al een jaar in een ...

122
122
"Zonder mijn cocaïnegebruik had ik Gouden Bal gewonnen"

De Gouden Bal is de hoogste individuele bekroning die je kan krijgen als voetballer. Velen dromen ...

54
54
Union krijgt probleem niét opgelost: groot hiaat in de PO's

Union SG begint als verre outsider voor de titel aan de Champions’ Play-Offs. De Brusselaars ...

30
30
'Man City-mascotte mishandeld door eigen sterspeler'

Manchester City hoopt dat het seizoen wellicht héél snel voorbij is. Sportief is het ...

218
218
Charleroi ruikt miljoenen: "Veel mensen bellen me"

Bij Sporting Charleroi moeten ze de nodige uitgaande transfers doen tijdens de zomer- en ...

30
30
Coosemans aast op verrassende terugkeer RSCA'er

Bij RSC Anderlecht maken ze zich klaar voor de topper tegen Club Brugge. De vraag is welk middenveld ...

271
271
Beerschot aan zet: "Iedere wedstrijd winnen!"

D-day voor Beerschot. Zij moéten winnen van STVV als ze nog enige kans willen maken op het ...

32
32
Mazzu geeft toe: "Situatie is geëscaleerd met hem"

Didier Lamkel Zé zit in Kameroen en werkte daar in de fitness, althans zo deelde hij mee via ...

120
120
Bormans geeft toe: "Hij zal moeilijk te houden zijn"

Bij Union SG gaan ze in de zomer weer twee à drie sterkhouders de club zien verlaten. De ...

39
39
Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

Zaterdagavond worden de Champions' Play-Offs op gang getrappen. Dat levert de Belgische voetballer ...

308
308
Nieuwe naam bij Duivels? "Aanpassingen in volgende selectie"

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

179
179
Anderlecht tóch titelkandidaat? Vandenbempt geeft percentage

RSC Anderlecht besloot vlak voor de start van de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren. ...

266
266
'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

75
75
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

239
239
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

557
557
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

50
50
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

316
316
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

472
472

Meer sportnieuws