Théo Leoni kreeg onder het vorige Deense bewind voluit zijn kans. De middenvelder heeft een aflopend contract in 2026 en Olivier Renard liet al weten dat er een nieuw contract op hem ligt te wachten. Allen blijven die gesprekken aanslepen.
Contract Leoni sleept aan
Renard voerde de druk via de media op. De sportieve baas van Anderlecht had toen het volgende te zeggen over Leoni. "Théo Leoni mag zijn krabbel zetten, maar neemt zijn tijd", verklaarde de sportief directeur van RSCA.
Leoni lachte eens flauw toen hij die uitspraak kreeg voorgeschoteld op de persbabbel voor de match tegen Fenerbahçe. "Het zijn mijn makelaars die zich daarmee bezig houden. Zij proberen daar het maximum voor mij uit te halen, het zijn geen clubmakelaars. Ik doe alles voor Anderlecht en ik bekijk het nu match per match. Nogmaals, mijn makelaars houden zich daarmee bezig. Ik ben fier om voor Anderlecht te spelen."
Hatenboer als concurrent
Het is duidelijk dat beide partijen nog geen akkoord konden vinden. Leoni is bovendien ook geen basisspeler bij Anderlecht en ziet ook dat ze met Cédric Hatenboer een jonge speler voor zijn positie hebben vastgelegd. De linkspoot zal ook willen weten wat nu echt de plannen zijn met hem.
Leoni verklaarde in het verleden al dat hij graag zijn hele leven bij Anderlecht zou willen spelen. Uiteraard moet daar financieel ook iets tegenover staan en wil hij sportief ook uitzicht hebben op speelkansen. Onder Brian Riemer kende Leoni zijn beste periode, dit seizoen kon hij nog niet echt overtuigen bij de Brusselaars.