RSC Anderlecht verloor vorige week kansloos met 3-0 van Fenerbahçe. De Brusselaars moeten een aantal sterkhouders missen en niemand die rekening houdt met een enorme stunt. Théo Leoni en David Hubert blijven hoopvol. Tegen beter weten in?
Hopen op mirakel
RSCA verloor met 3-0 in Istanboel. De Belgische recordkampioen moet met Kasper Dolberg, Yari Verschaeren en Mario Stroeykens drie topspelers missen. Hubert blijft hopen op een voetbalmirakel. Dat verklaarde hij op zijn persbabbel.
"We haalden een slecht resultaat in de heenwedstrijd. We weten hoe goed ze kunnen verdedigen. Ze kregen maar een doelpunt tegen in de laatste vier wedstrijden. Wij weten dat we er minstens drie moeten maken. Dus dat wordt een hele klus", zei Hubert.
"Maar alles kan in voetbal. Kijk naar onze wedstrijd tegen Hoffenheim. We stonden 1-0 voor om er daarna vier om de oren te krijgen om op het einde nog bijna gelijk te maken. De mirakels zijn de wereld nog niet uit", zei de coach.
Alles kan in het voetbal
Leoni gelooft er ook nog een beetje in. "We moeten vooral blijven geloven. We mogen niet het veld opstappen met de mindset dat het al voorbij is. In het voetbal is alles mogelijk. Of het ons laat gaat lukken, dat weten we na de match. We zullen zien of er een ‘gek’ scenario mogelijk is."
Club Brugge telt als voorbeeld. "Weinigen dachten dat het 0-3 bij de rust ging zijn bij Club Brugge. Dus, waarom niet? Nogmaals, alles is mogelijk in het voetbal. We gaan er alvast alles aan doen. Het is een feit dat we na de heenmatch niets meer hebben te verliezen. Fenerbahçe heeft heel grote namen en spelers met veel ervaring. Daarin kunnen we ons niet vergelijken. Dat is van een heel hoog niveau. Het is aan ons met veel enthousiasme te spelen en er samen met onze fans alles aan doen om er toch iets van te maken.”