Verhaeghe in storm van kritiek na ‘excuses’: “Hypocriet…”

door
Verhaeghe in storm van kritiek na ‘excuses’: “Hypocriet…”

Bart Verhaeghe was afgelopen Jupiler Pro League-speeldag woedend op scheidsrechter Lawrence Visser en de arbitrage. Club Brugge verloor de topper tegen Standard Luik met 1-2. Tzolis kreeg een rode kaart en na afloop stond Verhaeghe Visser op te wachten.

De voorzitter nam geen blad voor de mond en vroeg uitleg aan Visser. “Het was schandalig slecht”, riep hij nog. Het Bondsparket zal de voorzitter van Club Brugge waarschijnlijk nog een straf opleggen. Ook zijn excuses werden niet gesmaakt.

Hypocriet

Verhaeghe excuseerde zich bij de arbitrage, maar kon het toch niet laten om de Belgische refs nog eens onderuit te halen. “Ik wil niet aanvallend overkomen, ik meen het goed. Ik wil gewoon dat de refs normaal doen en harder werken. Sommigen willen de show stelen. Kom uit die ivoren toren. Het is niet oké dat wij geen ref op het allerhoogste niveau hebben. Omliggende landen doen dat beter. Dat kan niet. Jong talent is ook altijd welkom. Daar moeten we op inzetten”, klonk het.

Op sociale media worden de ‘excuses’ van Verhaeghe naar de vuilbak verwezen. Zelfs Club Brugge-supporters zijn niet te spreken over het gedrag van de voorzitter van Blauw-Zwart. “Als Brugge-supporter schaam ik mij voor deze recidivist die het nu, de hypocriet, over de “inhoud wil hebben.” Schorsen voor altijd…”, klinkt het snoeihard. Een andere fan stelde voor om Verhaeghe te sensibiliseren. “Laat hem tien wedstrijden bij de U12 fluiten zodat hij respect zal krijgen voor de scheidsrechters”, klinkt het.

Sanctie

Dinsdag zal er meer informatie komen over een strafmaat voor Verhaeghe. Men verwacht een geldboete met mogelijk één of meerdere matchen schorsing. In het verleden kreeg bijvoorbeeld KRC Genk-voorzitter Peter Croonen al een ferme geldboete. Club Brugge kan in beroep gaan, maar zal dat door alle commotie waarschijnlijk niet doen.

POLL: Vind jij de 'mea culpa' van Bart Verhaeghe niet oprecht?

Meest recent

Ajax verdient evenveel als Anderlecht en Union SG samen

De Europa League gaat zijn laatste rechte lijn in. De Belgische ploegen liggen er al een tijdje uit. ...

21
21
NAC komt met statement over toekomst Hoefkens

Carl Hoefkens kende niet al te gelukkige passages bij Club Brugge en Standard. Sinds dit seizoen is ...

34
34
Klopp naar Real Madrid? Makelaar geeft hét antwoord

Jürgen Klopp staat momenteel onder contract bij RB Leipzig, waar hij een algemene functie heeft ...

27
27
Club Brugge laat twee smaakmakers NXT gratis gaan

Club Brugge heeft twee knopen doorgehakt. De Belgische landskampioen heeft meegedeeld dat twee ...

279
279
Vandenbroeck flikt het: "Ik ben helemaal leeg"

Zulte Waregem speelt volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League. Jelle Vossen besliste de match ...

64
64
Messi spreekt: over Yamal, Guardiola, Barça en het WK

Lionel Messi praat niet vaak, maar als hij het doet dan is het wel uitgebreid. Vanuit Miami sprak de ...

52
52
Zulte Waregem en La Louvière beuken poort naar JPL open

In de Challenger Pro League werd vandaag beslist welke twee ploegen zeker zouden promoveren naar de ...

157
157
Vertonghen komt met straffe info over coach Kompany

Vincent Kompany is een steengoede coach en bij RSC Anderlecht, Burnley en nu ook Bayern München ...

165
165
Zulte Waregem slaat toe met eerste toptransfer

Zulte Waregem speelt vanavond voor promotie naar de Jupiler Pro League. Eén speler hebben ze ...

95
95
Opvolger Vertonghen: "Er is contact met Anderlecht"

RSC Anderlecht moet in de zomer twee verdedigers halen. Jan Vertonghen stopt, Adryelson (die te ...

297
297
Leko: "Hij zal Standard niet voor een appel en ei verlaten"

Bij Standard gaat er nog het een en ander gebeuren op de transfermarkt de komende maanden. Er zullen ...

106
106
Snel resultaat bij Anderlecht: of het kot staat in brand

Besnik Hasi is terug als coach van Anderlecht en dat zorgt voor heel wat beroering. Ondanks zijn ...

153
153
"Ik sprak in 2024 enkel met Club Brugge voor een job"

Francky Dury is al een tijdje uit beeld nadat hij Zulte Waregem verliet. Ondertussen is het ...

238
238
KRC Genk haalt slag thuis: contract tot 2027

KRC Genk verloor de afgelopen weken talenten aan RSC Anderlecht en ook Club Brugge lijkt met een aan ...

181
181
Drama duurt voort bij Anderlecht: einde seizoen aanvaller

De blessurelast bij RSC Anderlecht is ongezien hoog en het wordt er niet beter op. Besnik Hasi heeft ...

306
306
Fink onthult plan versus Union: Karetsas weer op de bank?

Na de nederlaag tegen Club Brugge hoopt KRC Genk tegen Union de rug te rechten. Thorsten Fink kreeg ...

80
80
'Club Brugge slaat slag in Genk maar vangt bot in Gent'

Club Brugge heeft haar zinnen op de dubbel gezet, maar achter de schermen maakt men in Westkapelle ...

314
314
Penders dropt hint over verlengd verblijf bij KRC Genk

KRC Genk moest vorige week lang haar meerdere erkennen in Club Brugge, dat uiteindelijk wel een ...

174
174
Hasi velt verdict over akkefietje Dolberg en Hazard

Tegen de drie titelkandidaten bleek Anderlecht niet opgewassen, maar in eigen huis tegen Antwerp is ...

201
201
Antwerp & AA Gent verschaffen update uit ziekenboeg

AA Gent boekte vorige week een eerste zege op het veld van Antwerp, dat zelf nog steeds met lege ...

146
146

Meer sportnieuws