'Joos onthult: opvolger Hayen bij Club Brugge al bekend?'

door
'Joos onthult: opvolger Hayen bij Club Brugge al bekend?'

Nadat hij Club Brugge vorig seizoen vanuit een schijnbaar onmogelijke positie nog naar de landstitel loodste valt Nicky Hayen ook in het zogenaamde jaar van de bevestiging niet door de mand. Meer nog: samen met zijn troepen maakt de trainer ook op het Europese toneel indruk. Prestaties die mogelijk niet onopgemerkt voorbijgaan.

De voorbije weken werd hier en daar gesuggereerd dat behalve tal van spelers ook Hayen zelf, die zeker sinds de stunt tegen Atalanta eveneens in de kijker loopt, mag dromen van een stap hogerop. Hoewel het in dat scenario bijzonder snel zou gaan voor de coach valt het niet uit te sluiten dat een buitenlandse subtopper voor hem komt aankloppen.

Hayen out, Geraerts in?

LEES OOK Luc Devroe trekt naar Club Brugge: “Dat stimuleert meer...”

Te meer omdat Philippe Clement en Alfred Schreuder, die naar respectievelijk AS Monaco en Ajax verhuisden, het pad al hebben geëffend. Mocht hij volgende zomer eventueel in hun voetsporen treden zit zijn opvolger wie weet al klaar in de coulissen, want in Extra Time oppert Filip Joos dat Karel Geraerts de volgende trainer wordt van Blauw-Zwart.

Die stelling wordt wel direct ontkracht door de ex-trainer van Union, die sinds zijn ontslag bij Schalke 04 af en toe dienst doet als tafelgast en het in die hoedanigheid opnam voor Bart Verhaeghe. De ambitieuze en passionele voorzitter van Club staat in het oog van de storm door zijn kritiek op de arbitrage, wat volgens Geraerts niet helemaal terecht is.

Respect voor Verhaeghe

"Dat is de persoon van Verhaeghe, die altijd heel ambitieus is. Hij staat nu voorop en zet zichzelf volop in de wind omdat niemand anders dat durft doen. Maar hij is ook zo streng voor zijn eigen spelers, trainers en medewerkers", ziet de voormalige middenvelder van Club geen graten in diens uithaal. Die steun is zoals Joos suggereert allicht geen toeval.

LEES OOK De Witte viseert één figuur na afvoeren play-offs

In het recente verleden stond Geraerts al meermaals op de radar in Jan Breydel, waar Verhaeghe de knopen weliswaar niet alleen doorhakt. Dat beide partijen gecharmeerd zijn door mekaar is echter duidelijk. Indien hij straks nog altijd vrij is, en Hayen effectief het ruime sop kiest, lijkt Geraerts dan ook opnieuw de ideale kandidaat om hem te vervangen.

POLL: Geraerts zou een prima opvolger zijn voor Hayen

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

55
55
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

11
11
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

115
115
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

147
147
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

43
43
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

117
117
Gewild toptalent drukt hoop Rode Duivels helemaal de kop in

De Rode Duivels hebben een eerste interlandperiode onder bondscoach Rudi Garcia achter de rug. De ...

104
104
AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

147
147
Fink lacht tanden bloot: "Gunde ik geen andere trainer"

KRC Genk begint op een wolk aan de Play-Offs. De internationals kenden prachtige momenten, Genk is ...

81
81
Hasi analyseert Club Brugge: "Dat hebben ze allemaal"

RSC Anderlecht maakt zich klaar Besnik Hasi 2.0. Kan de coach Paars-Wit naar een mooi einde van het ...

229
229
Brazilië grijpt keihard in: bondscoach vliegt na afgang

In de Zuid-Amerikaanse kwalificatiecampagne voor het WK 2026, maakte Brazilië tot dusver niet ...

34
34
Thorgan onthult: "Welke speler van Club ik bij Anderlecht wil?"

RSC Anderlecht vat zondagmiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs aan met een bezoek aan Club ...

465
465
Boskamp helemaal overtuigd: "Zij pakken de titel!"

Dit weekend is het eindelijk zover, dan barsten de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League in ...

746
746
'Kompany gaat vol voor Anderlecht-reünie van 70 miljoen'

Vincent Kompany stoomt zijn spelers bij Bayern München momenteel klaar voor de ontknoping van ...

222
222
'Zomertransfer Dolberg krijgt vorm: eerste club in actie'

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een Europees ticket via de Champions' ...

413
413
'Club houdt hart vast: bliksemvertrek Jashari plots concreet'

Club Brugge vat dit weekend in de Champions' Play-Offs zijn queeste aan om voor de 20ste keer uit de ...

763
763
Rits waarschuwt concurrentie: "Als we dat doen…"

RSC Anderlecht wil in de Champions’ Play-Offs iedereen verrassen, maar dan zal het een pak ...

250
250
Storck panikeert niet ondanks problemen: "Heb een plan"

KV Kortrijk staat voor héél cruciale weken. De Kerels moeten aan de bak in de ...

142
142
Vadis Odjidja verrast iedereen met nieuwe Belgische club

Het was al een hele tijd stil rondom Vadis Odjidja. De middenvelder leek geruisloos te stoppen, maar ...

385
385
Charleroi blijft gefrustreerd achter tegen tienkoppig OHL

OH Leuven en Sporting Charleroi openden vanavond de Play-Offs. Wie kon de leiding nemen in de Europe ...

62
62

Meer sportnieuws