'Arsenal leert uit fouten en gaat voor forse dubbelslag'

door
'Arsenal leert uit fouten en gaat voor forse dubbelslag'

De titelstrijd in Engeland lijkt al zo goed als beslist. Liverpool breidde vorig weekend zijn voorsprong nog wat verder uit met een zege in de kraker tegen Manchester City, terwijl eerste achtervolger Arsenal pijnlijk onderuit ging tegen West Ham.

De Gunners moeten in de laatste twaalf wedstrijden nog een kloof van elf punten zien te dichten en dat lijkt vrijwel onmogelijk te gaan worden. Ten eerste omdat Liverpool niet veel steken laat vallen, ten tweede ook omdat Arsenal de voorbije weken fel verzwakt werd.

Arsenal blunderde door geen spits te halen

LEES OOK Waalse analisten pakken één Duivel aan: "Compleet onzichtbaar"

Vooral de aanval werd onthoofd door een reeks blessures. Bukayo Saka en Gabriel Martinelli liggen nog enkele weken in de lappenmand en voor Gabriel Jesus en Kai Havertz is het seizoen zelfs al voorbij. Daardoor heeft Mikel Arteta geen diepe spits meer ter beschikking.

Arsenal liet in januari immers na om een spits te kopen en dat blijkt nu een dure vergissing te zijn. Die fout zullen ze geen twee keer maken. Volgens TEAMtalk willen ze in de zomer zelfs twéé spitsen binnenhalen.

Sesko én Watkins in de zomer

Daarvoor zouden ze hun pijlen richten op twee oude doelwitten. Zo zouden ze hun interesse in Benjamin Sesko hernieuwen. Ook in de zomer trok Arsenal al aan de mouw van de Sloveen, maar die tekende toen een nieuw contract bij RB Leipzig. Daarin zou wel een clausule van 65 miljoen euro staan.

LEES OOK 'Arsenal zet Arteta-connectie in voor Europese knaltransfer'

Daarnaast zou ook Ollie Watkins nog steeds in beeld zijn. Arsenal legde in januari nog een bod neer voor de Engelse international, maar dat werd toen resoluut afgewezen door Aston Villa. Arsenal zou nog tot 50 miljoen willen gaan voor de 29-jarige.

POLL: Kan Arsenal nog kampioen worden?

Meest recent

Hasi verrast met basiself, Club-sterkhouder op de bank

De Champions' Play-Offs zijn in alle hevigheid losgebarsten en zondagmiddag staat alweer een ...

87
87
TU: 'Monstertransfer Vinicius, Club lonkt naar Premier League'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

109
109
Kompany in zak en as na clash met Siebe Van der Heyden

Vincent Kompany won met Bayern München met 3-2 van het Sankt Pauli van Alexander Blessin ...

66
66
Ulderink meteen in de clinch met twee Antwerp-spelers

Royal Antwerp FC is onder Andries Ulderink op een valse noot begonnen. The Great Old ging met de ...

280
280
Ferme aardverschuiving Openda en Vermeeren

Loïs Openda en Arthur Vermeeren maken een aardverschuiving mee bij RB Leipzig. De Duitse club ...

31
31
Binnenkort Duivelse tandem Lukaku - Defour langs de lijn?

Afgelopen week kwam het nieuws naar buiten dat Romelu Lukaku aan zijn trainerscursus zal beginnen. ...

46
46
"Goed dat Antwerp een pak slaag krijgt"

Royal Antwerp FC begon aan de Champions Play-Offs met een 5-1 nederlaag tegen Union SG. The Great ...

159
159
‘Real Madrid ontvangt bod van 300 (!) miljoen euro’

Na de transfer van Neymar van FC Barcelona naar PSG voor 222 miljoen euro staat de mercato op zijn ...

162
162
Kuyt gooit de handdoek en doet deprimerende uitspraak

Game over. Beerschot zakt naar de Challenger Pro League, is het niet vandaag dan is het wellicht ...

444
444
Zorgt Club Brugge voor de genadeklap bij Antwerp FC?

Is de crisis stilaan een feit bij Royal Antwerp FC? Het lijkt er toch wel op. De 5-1-nederlaag kwam ...

340
340
'Enorme verrassing in de basisploeg Anderlecht'

RSC Anderlecht speelt om 13u30 zijn eerste match van deze Play-Offs op het veld van Club Brugge. ...

654
654
Gigantische domper voor Union SG in play-offs?

Union SG won knap met 5-1 van een alweer zeer pover Royal Antwerp FC. Daar moet de sportieve cel ...

66
66
Trossard merkt straf feit op bij Genk: "Gebeurt niet zomaar"

KRC Genk begint vandaag aan zijn Play-Offs. De Genkse fans gingen gisteren op training de spelers ...

142
142
'Club Brugge haalt geheime transfertruc van stal'

Club Brugge speurt heel de wereld rond naar versterking. Blauw-Zwart kijkt ook in Kroatië. Daar ...

449
449
Zorgen twee uitblinkers voor Genks sprookje in Play-Offs?

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. Vorige week maakten we daarover al specials met de ...

167
167
Anderlecht dwingt Hasi in een hoek: nu moet hij leveren

RSC Anderlecht stelde Besnik Hasi aan als nieuwe trainer. Bij enkele waarnemers van het Belgische ...

163
163
Wie wint de ultieme spitsenstrijd? Strijd barst los in PO’s

De Play-Offs staan voor de deur. Het is aan de topspitsen van onze competitie om daarin het verschil ...

87
87
Nieuwe teleurstelling Duivels: "Ik wil hun selectie halen"

Met Senne Lammens, Nicolas Raskin en Jorthy Mokio haalde Rudi Garcia deze maand enkele nieuwe ...

185
185
David geeft uitleg bij bizarre fase: "Ik werd alleen bozer"

Union SG ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie onderuit in Genk, maar die ...

37
37
Real komt met de schrik vrij, titelfeest PSG uitgesteld

In La Liga heeft Real Madrid zich voorlopig weer naast FC Barcelona aan de leiding genesteld. De ...

61
61

Meer sportnieuws