'Club Brugge dreigt nog belangrijke pion te verliezen'

door
'Club Brugge dreigt nog belangrijke pion te verliezen'

Club Brugge liet de voorbije weken in de competitie wel een paar steken vallen, maar globaal gezien kan Blauw-Zwart alweer spreken van een mooi seizoen. Het doet immers nog mee voor de titel en plaatste zich vooral ook voor de achtste finales van de Champions League en de bekerfinale.

Bovendien beperken de knappe prestaties zich niet tot het eerste elftal. Ook Club NXT is immers alweer aan een sterk seizoen bezig. Na de negende plaats van vorig seizoen staan ze nu na 21 speeldagen op een fraaie zesde plaats in de Challenger Pro League.

Club NXT dreigt Veldman te verliezen 

LEES OOK 'Club Brugge staat pal: goudhaantjes blijven op post'

Door die knappe prestaties dreigen ze bij Club nu wel een belangrijke pion te verliezen. Robin Veldman zou immers een mooie stap hogerop kunnen zetten. Volgens Leeuwarder Courant is de 39-jarige Nederlander een concrete optie om de nieuwe hoofdtrainer van Heerenveen te worden.

De Friese club, die momenteel negende staat in de Eredivisie, is op zoek naar een nieuwe coach na het vertrek van Robin van Persie naar Feyenoord. Er zou alvast een eerste gesprek gevoerd zijn met Veldman.

Uitdaging als hoofdcoach bij oude club Heerenveen

Die zou kunnen terugkeren naar het oude nest, want het was in Heerenveen dat hij zijn trainerscarrière begon. Hij was er aan de slag van 2006 tot 2017 als jeugdtrainer en videoanalist van onder meer Trond Sollied.

LEES OOK Hasi prikkelt Club Brugge: "Genk is een betere ploeg"

Daarna was Veldman nog jeugdtrainer bij Ajax en werkte hij van 2021 tot 2023 twee jaar bij Anderlecht. Hij was er achtereenvolgens coach van de RSCA Futures, hoofdtrainer ad interim en assistent van Brian Riemer. Na een korte passage als hoofdcoach bij het Schotse Queen's Park streek hij in maart 2024 neer bij Club NXT, waar hij de opvolger werd van de tot hoofdcoach gepromoveerde Nicky Hayen.

POLL: Kunnen ze bij Club een goede vervanger voor Veldman vinden?

Meest recent

Mazzu ontkent: "Dat is niet het geval"

STVV speelt dit weekend tegen Beerschot. Een zeer belangrijk duel. Als de Kanaries winnen, lijken ze ...

32
32
"Opvolger Lukaku bij Rode Duivels? Eerst transfer"

Rudi Garcia verraste met enkel keuzes in maart. Zo werden spelers bij de selectie gehaald die toch ...

68
68
Red Flames incasseren zware nederlaag in Engeland

De Red Flames speelden om 21u hun derde wedstrijd in de Nations League. Engeland was de zware ...

65
65
KV Mechelen eet FCV Dender met huid en haar op

In de Europe Play-Offs mocht KV Mechelen vanavond FCV Dender verwelkomen. De Maneblussers hopen ...

91
91
Kompany en Bayern alweer stapje dichter bij de landstitel

In de Bundesliga gingen Vincent Kompany & co op bezoek bij FC Augsburg. De Duitse recordkampioen ...

68
68
Storck spuwt zijn gal: "Waarom is dat in de Play-Downs?"

Het wordt een héél belangrijk weekend in de Challenger Pro League. In de Relegation ...

110
110
Patro Eisden stopt de zegereeks van RWDM

In de Challenger Pro League stonden er twee duels op het programma. Patro Eisden ontving in eigen ...

53
53
'Choquerende nieuwe job voor José Mourinho'

José Mourinho kende al een zeer straffe trainerscarrière. Het einde is nog niet in ...

62
62
Duitse legende bergt op 36-jarige leeftijd de schoenen op

Kevin De Bruyne zorgde vandaag voor het grote nieuws dat hij na tien jaar afscheid neemt van ...

60
60
'Vier clubs in de running voor De Bruyne, een team haakt af'

Kevin De Bruyne verlaat Manchester City. De strijd om zijn handtekening is hevig bezig. De ...

311
311
'Beerschot en Kuyt: dit gaat er gebeuren in dit huwelijk'

Beerschot is zeker van een ticket voor de Challenger Pro League. De Kielse Ratten waren veruit de ...

220
220
Waarom Antwerp FC deze speler ziet als dé sleutel tot succes

Farouck Adekami werd voor een spotprijs overgenomen van Right to Dream en groeide razendsnel uit tot ...

140
140
Hasi over RSCA-publiek: "Niet dat de redder plots daar is"

RSC Anderlecht moet zondag winnen of minstens een punt pakken tegen KRC Genk. Bij een nederlaag ...

144
144
'Cercle Brugge op het spoor van volgende groeibriljant'

Cercle Brugge hoopt zich in eerste instantie uiteraard te redden. Het behoud in de Jupiler Pro ...

59
59
Kevin De Bruyne bezorgt Man City nu al slapeloze nachten

Kevin De Bruyne stopt na 10 jaar bij Manchester City. KDB gaat wellicht een laatste financiële ...

168
168
Fink haalt opgelucht adem: Genk krijgt stevige opsteker

KRC Genk moet zondag opnieuw als laatste van de drie titelpretendenten aan de bak. Op het veld van ...

137
137
Tips voor Renard: Hasi legt pijnpunten Anderlecht bloot

Op de korte termijn moet Besnik Hasi de Brusselaars naar bekerwinst en een Europees ticket zien te ...

186
186
'Club Brugge staat pal: goudhaantjes blijven op post'

Hoewel er de komende weken nog heel wat op het spel staat wordt er bij enkele topploegen al druk ...

434
434
'Gheysens geeft groen licht: carte blanche voor Overmars?'

Wanneer de werken aan Tribune 2 precies zullen worden aangevat is momenteel even een mysterie, maar ...

556
556
Hasi prikkelt Club Brugge: "Genk is een betere ploeg"

Anderlecht begint met een loodzwaar programma aan de play-offs, want na de nederlaag op het veld van ...

390
390

Meer sportnieuws