Verhaeghe belooft: "We gaan als Club daar alles aan doen"

door
Verhaeghe belooft:

Aston Villa was over twee matchen een maatje te groot voor Club Brugge. Vooral Marco Asensio deed Club Brugge heel veel pijn. Toch is voorzitter Bart Verhaeghe meer dan terecht trots over wat zijn ploeg toonde tijdens deze Champions League-campagne.

Trotse Verhaeghe

"Ik vind dat wij hier echt wel een heel mooie eerste helft hebben gespeeld. Desondanks de rode kaart na een kwartier, hebben we toch heel mooi voetbal laten zien en ik heb ervan genoten. Het was nog 0-0 aan de rust, maar dan wist je wel dat de tweede helft heel moeilijk ging worden", zei de voorzitter via de clubkanalen. 

LEES OOK Opmerkelijk: Anderlecht wilde Club-icoon meermaals kapen

"Zij brengen dan ook een aantal nieuwe spelers in en dan weet je dat dit voor ons moeilijk wordt. Ik heb vandaag een Club Brugge gezien dat heel mooi voetbal bracht en zeker die eerste 45 minuten, waarvan een halfuur met tien man maar", blikte hij terug.

Verhaeghe is trots. "De campagne is veel meer dan deze wedstrijd, dus ik ben best wel heel fier. We hebben drie keer tegen Aston Villa gespeeld, waarvan twee keer verloren en één keer gewonnen. Toch denk ik dat wij in die twee andere wedstrijden voetballend hun evenknie waren."

Dit niveau aanhouden

Club Brugge wil dit niveau blijven aanhouden in Europa. "In de eerste helft kon de thuisploeg met moeite iets doen tegen ons. Dan ben je fier dat je je ploeg zo kan zien voetballen en dat geeft ons heel veel moed en energie om dat volgend jaar terug te proberen, in welke competitie we ook spelen Europees. We zullen dat opnieuw zo goed mogelijk proberen te doen en zo ver mogelijk proberen te geraken. We gaan daar als club op inzetten om blijvend in Europa aanwezig te zijn."

LEES OOK Simons en Degryse vellen dit oordeel over Club Brugge

Al zal het afwachten zijn of spelers als Brandon Mechele en Hans Vanaken dit niveau kunnen blijven aanhouden als dertigers, terwijl er heel wat smaakmakers wellicht andere oorden gaan opzoeken. 

POLL: Gaat Club volgend jaar weer in de CL spelen?

Meest recent

'Na blessuregolf: Anderlecht voegt grote naam toe aan staf'

Anderlecht liep de voorbije weken enkele katers op met de uitschakeling in de Europa League en een ...

23
23
Hayen over hét kantelpunt: "Dat was niet slim van ons"

Club Brugge droomde stilletjes woensdagavond nog van een stunt, maar die is er niet gekomen. Na de ...

64
64
Cercle Brugge droomt van megastunt: "Er alles aan doen"

Cercle Brugge speelt vanavond wellicht de laatste wedstrijd van een Belgische club in Europa dit ...

35
35
Simons en Degryse vellen dit oordeel over Club Brugge

Club Brugge kende een sterke Champions League-campagne. Aston Villa was echter duidelijk een maatje ...

202
202
Joos scherp voor twee Neerpede-boys: "Die zijn toch geen top"

Bij RSC Anderlecht halen bepaalde spelers een goed niveau, anderen zijn te wisselvallig, andere ...

201
201
Courtois haalt uit naar Atlético: "Ik ben het beu"

Wat een spanning in Madrid. Daar wist Real Madrid zich op het veld van grote rivaal Atlético ...

158
158
Anderlecht compleet het noorden kwijt met één man

Onder voorzitter Wouter Vandenhaute maakt Anderlecht turbulente tijden door. Na het ontslag van ...

287
287
Club Brugge strijkt deze recordsom op in Champions League

De Champions League is voorbij voor Club Brugge. Tegen Aston Villa werden ze kansloos uitgeschakeld. ...

339
339
Garcia hakt fikse knoop door: vier opties voor één positie

Rudi Garcia maakt morgen zijn selectie bekend voor het tweeluik tegen Oekraïne in de Nations ...

97
97
Mignolet trots: "Dit is uniek voor België"

Simon Mignolet behoedde Club Brugge van een zwaardere nederlaag tegen Aston Villa. Hij schudde een ...

89
89
Renard aan zet: wéér een kans of mag trio weg?

Olivier Renard zal nkele knopen moeten doorhakken tijdens de zomermercato. Gaat RSC Anderlecht nog ...

191
191
Verhaeghe belooft: "We gaan als Club daar alles aan doen"

Aston Villa was over twee matchen een maatje te groot voor Club Brugge. Vooral Marco Asensio deed ...

536
536
Real door oog van de naald na bizarre ontknoping penaltyreeks

Real Madrid heeft zich als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de Champions League. De ...

196
196
Vanaken geeft oorzaak voor aftocht: "Deed ons echt dood"

Club Brugge kan zich volledig gaan toeleggen op de prijzenjacht in eigen land. Blauw-Zwart sneuvelde ...

194
194
Kop van Jut bij Club Brugge: kranten delen dikke buis uit

Na een knappe campagne heeft Club Brugge woensdagavond de Champions League moeten uitzwaaien. ...

660
660
Droom spat uiteen: Asensio begraaft tienkoppig Club in UCL

Club Brugge heeft de Champions League zoals verwacht moeten verlaten. Blauw-Zwart begon nochtans ...

76
76
'Trainerslijstje KVM: twee oude bekenden en JPL-coach'

KV Mechelen verzekerde zich afgelopen weekend van het behoud in de Jupiler Pro League. Nu die zware ...

259
259
Club in gehaktmolen: totale ondergang op tien minuten

Club Brugge had gehoopt om woensdag voor een nieuwe stunt te zorgen in de Champions League. Op het ...

151
151
Champions League-volgers smullen van Club-speler: "Wat een beest"

Na de 1-3-nederlaag in de heenmatch tegen Aston Villa, stond Club Brugge aan de rand van de ...

293
293
Drama voor Club: rode kaart Sabbe torpedeert stuntkansen

Club Brugge wou woensdagavond voor een heuse stunt zorgen door zich alsnog voor de kwartfinales van ...

180
180

Meer sportnieuws