Madou duidelijk over doelstelling Club: "Niet aan de orde"

door
Madou duidelijk over doelstelling Club:

Club Brugge wist het woensdag Aston Villa opnieuw een helft lastig te maken, maar druipt uiteindelijk toch af in de Champions League. Na een vroege rode kaart kregen ze alsnog een 3-0 om de oren en daardoor verdwijnen ze in de achtste finales uit het toernooi.

Ondanks de reality check tegen de Engelsen mag Club toch zeer tevreden zijn over zijn campagne. Het is de eerste Belgische ploeg die het twee keer tot de achtste finales van de Champions League schopte en onderweg zette het meerdere knappe resultaten neer.

Trots bij Club Brugge na CL-campagne

LEES OOK 'Club Brugge bibbert: einde tijdperk komt dichterbij'

"Als je pas midden maart uit de Champions League gaat, mag je heel trots zijn", stelt CEO Bob Madou dan ook bij VTM Nieuws. "We hebben onszelf een paar keer overtroffen. Dat is ook nodig om zo ver te geraken."

Door de uitschakeling kan Club Brugge nu ook het vizier helemaal op eigen land richten. Daarin heeft het nog werk voor de boeg, want op één speeldag van het einde van de reguliere competitie staat het negen punten achter leider Genk.

Dubbel is nog niet aan de orde

Die achterstand wordt wel nog gehalveerd bij de start van de play-offs, waardoor de titel zeker nog geen utopie is. Op 4 mei speelt Club bovendien nog de bekerfinale tegen Anderlecht, waardoor een dubbel nog tot de mogelijkheden behoort.

LEES OOK Schiet Club Brugge zichzelf in de voet met nieuw JPL-format?

Maar Madou ontkent dat ze daar bij Club al aan denken. "Uiteraard zijn dat twee doelen, maar je kunt daar niet tussen kiezen en je kan ze ook niet samenvoegen tot iets anders. We moeten na zondag op de juiste manier aan de play-offs kunnen starten. We take it from there."

POLL: Zal Club Brugge dit seizoen de dubbel pakken?

Meest recent

'KV Mechelen hakt knoop door: opvolger Hasi al bekend?'

Dankzij een deugddoende zege tegen Charleroi verzekerde KV Mechelen zich vorig weekend van het ...

50
50
Genk onthult geheim wapen voor titelrace: "Beter dan ooit"

Mits een zege in de topper tegen Union begint KRC Genk straks met minstens negen punten voorsprong ...

95
95
'Club Brugge bibbert: einde tijdperk komt dichterbij'

Nu het de Champions League ondanks de zware nederlaag tegen Aston Villa met opgeheven hoofd heeft ...

247
247
Kortrijk, Lierse en Beveren lieten Belgische coach links liggen

Belgische clubs krijgen vaak de kritiek dat ze onvoldoende kansen geven aan trainers uit eigen land. ...

43
43
Antwerp krijgt veeg uit de pan: "Vergelijk met Union..."

Door een laat doelpunt ging Antwerp vorig weekend onderuit tegen AA Gent, waardoor het achterblijft ...

215
215
Kompany glundert: Bayern verlengt alweer sterkhouder

Vincent Kompany heeft de voorbije week heel wat twijfelaars het zwijgen opgelegd door met Bayern ...

51
51
Horrorscenario KV Kortrijk? "Dan wordt in 1A blijven aartsmoeilijk"

De strijd om de Champions' Play-Off is al beslecht, waardoor het komend weekend uitkijken wordt wie ...

207
207
Madou duidelijk over doelstelling Club: "Niet aan de orde"

Club Brugge wist het woensdag Aston Villa opnieuw een helft lastig te maken, maar druipt ...

200
200
Volgende talent verkiest ander land boven Rode Duivels

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels bekend. De ...

193
193
Schiet Club Brugge zichzelf in de voet met nieuw JPL-format?

Club Brugge kon woensdag niet opnieuw stunten in de Champions League, waardoor het zich nu helemaal ...

307
307
Halve Belg zorgt voor relletje bij PSV: "Niet de eerste keer"

Net als voor Club Brugge kwam er woensdagavond ook voor PSV een einde aan het avontuur in de ...

49
49
Mertens, Witsel, Benteke én Bruggeling allemaal terug Duivel?

Het is uitkijken welke spelers Rudi Garcia vrijdag zal oproepen voor het tweeluik tegen ...

56
56
TRANSFERUURTJE: 'Barça beslist over De Jong, Witsel naar JPL-club?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

273
273
Courtois lijnrecht tegenover Simeone: "Wees niet bang..."

De Madrileense derby in de Champions League ging naar strafschoppen. Daar onttrok zich uiteindelijk ...

187
187
Ontknoping JPL: refs voor slotspeeldag bekendgemaakt

De slotspeeldag van de reguliere competitie van de Jupiler Pro League staat op het programma. De Pro ...

224
224
Club Brugge wordt aantrekkelijk: “Nieuwe spelers aantrekken”

Het Europese avontuur van Club Brugge zit erop. Blauw-Zwart maakte dit seizoen veel indruk in de ...

517
517
Ancelotti doet onthulling over veelbesproken penaltyreeks

Dé thriller van deze week in de Champions League werd woensdagavond in het Bernabeu ...

89
89
'Anderlecht voegt nog een opmerkelijke naam aan staf toe'

Anderlecht kampt al het hele seizoen met de nodige blessures. Die uitpuilende ziekenboeg lijkt ...

183
183
Emery geeft Club Brugge zeer groot compliment

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League woensdagavond geëindigd. Het had een ...

683
683
Gouden generatie Antwerp: Kindermans ziet één groot nadeel

Het voorbije jaar veranderden ze bij Antwerp het geweer van schouder. In een poging om de club ...

375
375

Meer sportnieuws