Eén wijziging in basiself Antwerp, Leko wisselt vier keer

door
Eén wijziging in basiself Antwerp, Leko wisselt vier keer

Zondag valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Het merendeel van de wedstrijden wordt 's avonds op hetzelfde tijdstip afgewerkt, Standard-Antwerp FC werd echter enkele uurtjes vroeger verschoven. Zo fluit ref Nicolas Laforge het duel op Sclessin om 13u30 op gang.

Standard presteerde een heel seizoen boven de verwachtingen, maar kwam uiteindelijk toch tekort om de Champions' Play-Offs te halen. En dus moeten de Rouches via de Europe Play-Offs alsnog een Europees ticket trachten te bemachtigen. Zondag wil men voor eigen volk dan ook nog eens extra vertrouwen tanken in aanloop naar de nacompetitie.

LEES OOK Ulderink spaart kritiek niet na mak optreden Antwerp

Coach Leko voert wel enkele wijzigingen door ten opzichte van de basisploeg die afgelopen weekend ten onder ging op Union. O'Neill is geschorst en wordt op het middenveld vervangen door Karamoko. Ook Ngoy, Bolingoli en Zeqiri keren terug in de basiself.

Zonder geblesseerde Praet

Antwerp mag na de interland-periode wél aantreden in de Champions' Play-Offs en lijkt er voor minstens de vierde plaats te gaan strijden. Maar om kans te maken zal het niveau van de laatste weken aanzienlijk naar omhoog moeten. De trip naar Luik wordt dan ook een interessante test om zien of nieuwe coach Ulderink zijn stempel inmiddels wat meer heeft kunnen drukken.

In zijn basiself houdt de Nederlandse oefenmeester alvast grotendeels vast aan dezelfde namen. Ten opzichte van de nederlaag van vorige week tegen AA Gent, wordt slechts één noodgedwongen wissel doorgevoerd. Praet ontbreekt immers met een blessure en wordt vervangen door Doumbia, voorts exact dezelfde starters.

LEES OOK Antwerp bidt voor Alderweireld: coach geeft eerste verdict

POLL: Wie wint?

Meest recent

Dit is de stand bij start Champions' play-offs en play-downs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League ligt achter de rug. De titelstrijd begint volop ...

263
263
Club wint maar ziet Mignolet uitvallen, blamage AA Gent

In de Jupiler Pro League stonden er om 18u30 zes matchen op het programma. Club Brugge - Charleroi, ...

126
126
STVV en Cercle Brugge trekken met kater play-downs in

De 30ste speeldag van de Jupiler Pro League was vooral spannend omwille van de strijd om het behoud. ...

48
48
'KV Mechelen ziet weer sterkhouder gratis vertrekken'

KV Mechelen zal in de zomer wellicht een aantal spelers van de hand gaan doen. Opvallend genoeg gaan ...

111
111
Newcastle deelt Liverpool tik uit en pakt prijs

In Engeland stond vanavond de finale van de League Cup tussen Liverpool en Newcastle United op het ...

43
43
'Defensieve versterking' voor AA Gent: "Hoop op kans"

Bij AA Gent willen ze meer en meer talenten van eigen bodem laten doorgroeien. Alleen spelen er bij ...

50
50
Antwerp bidt voor Alderweireld: coach geeft eerste verdict

Antwerp FC wil na de interland-break gaan meestrijden voor minstens de vierde plaats in de ...

213
213
Batshuayi en Fofana doeltreffend, Feyenoord haalt zwaar uit

Malick Fofana zal zich maandag met vertrouwen melden bij de Rode Duivels, de aanvaller was zondag ...

25
25
Leko klopt zich op de borst: "Controle van minuut 1 tot 90"

Standard is er niet in geslaagd om de reguliere competitie in schoonheid af te sluiten. Zondagmiddag ...

45
45
Club mist steunpilaar, De Mil voert drie wissels door

Club Brugge wil de reguliere competitie zondagavond in schoonheid afsluiten. Op eigen veld tegen het ...

99
99
Hubert gooit elftal overhoop: Vertonghen start bij Anderlecht

Een week na de pijnlijke nederlaag in Westerlo, wil RSC Anderlecht de reguliere competitie in ...

123
123
Ulderink spaart kritiek niet na mak optreden Antwerp

Antwerp FC wil straks in de Champions' Play-Offs gaan strijden voor een Europese ticket en ...

195
195
Arsenal houdt titelhoop levend, nieuwe blamage Tottenham

In de Premier League stonden zondagnamiddag twee Londense derby's op het programma. Daarbij wist ...

37
37
Opvallende afwezige bij Duivels: "Hij verdiende er bij te zijn"

Maandag blazen de Rode Duivels een eerste keer verzamelen onder het toeziend oog van nieuwe ...

264
264
Raskin heerst in Old Firm, peperdure slipper Lukaku en co

Debutant Nicolas Raskin zal maandag met het nodige vertrouwen naar de Rode Duivels afzakken. De ...

112
112
'Nieuwe Thiago? Club richt vizier op beresterke spits'

De eerste interland-periode van het kalenderjaar staat voor de deur. Voor de respectievelijke clubs ...

899
899
Standard en ziek Antwerp vechten armtierig 'spektakel' uit

Het ontslag van Jonas De Roeck brengt voorlopig geen zoden aan de dijk bij Antwerp. The Great Old ...

163
163
'Nico Williams naar Premier League: transfercontacten lopen'

Athletic Club plaatste zich donderdag voor de kwartfinales van de Europa League en blijft dus in de ...

110
110
Harde keuze Hubert: opvallende afwezige in selectie RSCA

RSC Anderlecht sluit zondagavond de reguliere competitiue af met een thuisduel tegen Cercle Brugge. ...

442
442
'Club Brugge op recordjacht: transfer van 45 à 50 miljoen'

Club Brugge nam woensdagavond afscheid van de Champions League met een 3-0-nederlaag tegen Aston ...

662
662

Meer sportnieuws