Bayern München is klaar voor de laatste rechte lijn van het seizoen. Vincent Kompany wil de titel winnen in Duitsland én in de Champions League ver geraken. Vincent Kompany krijgt af te rekenen met heel veel pech. Twee spelers zijn immers langdurig out.
Davies maanden out
Alphonso Davies liep met Canada een knieblessure op. Het verdict is keihard, want de kruisbanden zijn geraakt en hij is zes maanden buiten strijd. Een zware tegenvaller, want de linksachter is een cruciale pion in het spel van Kompany.
Bij Frankrijk kiep Dayot Upamecano dan weer een knieblessure op. Hij is ook weken out, maar zou dit seizoen wel nog in actie komen. Dat zijn ferme tikken voor Kompany, want zo moet hij twee spelers dus een hele tijd missen. Eerder viel Manuel Neuer ook al geblesseerd uit en hij is ook nog weken buiten strijd.
Blessure bij Upamecano
“Helaas bestaat er tijdens interlandperiodes altijd het risico dat spelers terugkeren. Hun afwezigheid weegt zwaar op onze ploeg. ‘Phonzy’ krijgt alle steun die hij nodig heeft op z'n weg terug en ‘Upa’ zullen we de komende weken in de gaten houden tot hij weer inzetbaar is. Onze kern is sterk en kan deze afwezigheden opvangen. We zullen nu nóg nauwer samenwerken, maar hebben de kwaliteit om onze ambitieuze doelen na te streven”, zegt Max Eberl, sportief directeur van de Duitse recordkampioen.
Bayern staat met nog acht speeldagen te gaan zes punten voor op Bayer Leverkusen. In de Champions League wacht Internazionale in de kwartfinales. Dat moet dus een tijdje zonder Neuer, Davies en Upamecano gebeuren.
Alphonso Davies erleidet Kreuzbandriss.
— FC Bayern München (@FCBayern) March 26, 2025
Gute Besserung, Phonzy! Wir sind alle bei dir! ❤️
🔗 https://t.co/Tl13F5blJO pic.twitter.com/Ch497ZbGOY
Dayot Upamecano fällt lange aus.
— FC Bayern München (@FCBayern) March 26, 2025
Kämpf dich schnell wieder zurück, Upa! 🍀
🔗 https://t.co/Tl13F5blJO pic.twitter.com/ZX6p4xR0Dm