Waanzin: 'PSG plukt Barça-ster voor 100 miljoen weg'

door
Waanzin: 'PSG plukt Barça-ster voor 100 miljoen weg'

Frenkie de Jong kende een woelige periode bij FC Barcelona, maar toch staat de Nederlandse middenvelder voor een absolute knaltransfer. Zijn contract in Catalonië loopt in juni 2026 af. Barça is gesprekken opgestart voor een nieuwe verbintenis, maar in het verleden liep het al tegen een muur.

FC Barcelona wilde de Jong langer behouden, maar met een pak minder salaris. Daar ging de Nederlandse international niet met akkoord en club en speler botsten. Nu lijken alle plooien gladgestreken en ook onder Hansi Flick kreeg de Jong een belangrijkere rol. Toch ligt een grootmacht op de loer. 

PSG wil profiteren

Volgens Fichajes wil PSG profiteren van de situatie en de Jong wegkapen bij FC Barcelona. Daarvoor heeft de rijke club een waanzinnige som van 100 miljoen euro over. De Jong moet in Parijs een elitemiddenveld vormen met Joao Neves en Vitinha.

Door de contractsituatie en de onzekerheid van de Jong bij Barça hoopt PSG toe te slaan. De Parijzenaars wisten in het verleden al sterren zoals Neymar, Messi en Dembélé weg te plukken bij FC Barcelona. Ook nu gooit het een ambitieus project op tafel.

De Jong gecharmeerd

Naar verluidt is de Jong gecharmeerd van het project van PSG. De Franse topclub is dit seizoen één van de favorieten om de Champions League te winnen. De titel in Frankrijk lijkt al zo goed als binnen. Qua financiën kan de Jong er ook flink vooruit opgaan in de Franse hoofdstad.

POLL: Is 100 miljoen euro een juiste prijs voor Frenkie de Jong?

Meest recent

Opvallend: 'Union wil shoppen bij titelconcurrent'

De strijd om de titel lijkt na afgelopen weekend meer dan ooit een driekoppige race tussen Club ...

30
30
Club Brugge krijgt goed & slecht nieuws uit ziekenboeg

Dankzij een vlotte 0-5 zege tegen AA Gent nam Club Brugge zondag de koppositie over van KRC Genk. De ...

164
164
Nieuwe beelden Genk-Union: echte ballengooier bekend?

Union wist zondag als eerste ploeg dit seizoen te winnen op het veld van KRC Genk, waar de potjes in ...

714
714
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op ...

182
182
Kompany zet op speelse wijze journalist op zijn plaats

Bayern München pakt weldra weer de titel in de Bundesliga. Een straffe prestatie en Vincent ...

93
93
Van der Vaart voorspelt wel héél opvallend Eredivisie-einde

PSV kwam afgelopen weekend niet in actie, maar de Nederlandse topclub zag dat Ajax met 4-0 verloor ...

56
56
Standard Femina wint beker en deelt Anderlecht ferme tik uit

Bij de dames stond er vandaag de bekerfinale tussen Standard en RSC Anderlecht op het programma. De ...

122
122
Blunder van AA Gent? "Rode Duivels is een optie"

Belgische ploegen kijken al wat vaker in de eigen groententuin en dat is positief. Maar het kan ...

159
159
Na de spreekkoren: hoe denken fans écht over Vandenhaute?

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Als er één team verdiende te ...

320
320
Vandenbempt verklaart waarom Genk verloor van Union

Union SG won met 1-2 van KRC Genk. De Brusselaars doen zo volop mee voor de titel en Racing Genk zag ...

337
337
Kompany glundert: droomaanwinst is plots gratis op te pikken

Vincent Kompany is dit seizoen met Bayern München op weg naar de landstitel. Dichtste ...

109
109
Na Anderlecht-kritiek komt Dendoncker met heuglijk nieuws

Leander Dendoncker speelt dit seizoen op huurbasis bij RSC Anderlecht. De verdediger kreeg echter al ...

155
155
Sadiki over incident KRC Genk-Union: “Ik moet er om lachen…”

Union SG won op het veld van KRC Genk en zo gaat de titelstrijd tussen drie clubs: Club Brugge, KRC ...

358
358
‘Renard doet superkoopje: Anderlecht akkoord met toptalent’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Olivier Renard zal op de zomermercato weer ...

501
501
Guardiola verrast: "Ik ben niet fair geweest met Doku"

Manchester City kan deze week een gouden zaak doen met het oog op kwalificatie voor de Champions ...

144
144
Gent likt wonden: "Moeilijkste moment uit carrière"

Dat het verschil tussen de eerste drie en laatste drie in de Champions' Play-Off dit seizoen enorm ...

132
132
Vanderbiest bevestigt tegenvaller voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft afgelopen weekend een slechte zaak gedaan in de strijd om eindwinst in de Europe ...

97
97
'Leicester degradeert: gevolgen voor Faes en El Khannouss'

Zondag viel voor Leicester City definitief het doek in de Premier League. De Foxes gingen met 0-1 ...

201
201
'Renard draait overuren: volgende target Anderlecht bekend'

Anderlecht kreeg afgelopen weekend nog maar eens de bevestiging dat het nog veel stappen zal moeten ...

154
154
Bondsparket grijpt in: incident Genk-Union krijgt staartje

KRC Genk kreeg zondag een mokerslag in de titelstrijd. Het leed tegen Union zijn tweede nederlaag op ...

857
857

Meer sportnieuws