Guardiola doet pijnlijke uitspraken over De Bruyne

door
Guardiola doet pijnlijke uitspraken over De Bruyne

Kevin De Bruyne is dit seizoen volledig naar de achtergrond verdwenen bij Manchester City. Pep Guardiola en consorten liggen al uit de titelstrijd en moeten zelfs vrezen voor Europees voetbal volgend seizoen. In de Champions League ging het eveneens faliekant mis. 

De Bruyne was jarenlang een absolute smaakmaker van City én de Premier League, maar na aanhoudend blessureleed werd de Rode Duivel slechts ‘plan B’ van Guardiola. De Spaanse keuzeheer deed nu pijnlijke uitspraken over de toekomst van De Bruyne. 

Niet mijn probleem

LEES OOK Het is zover: ‘Kevin De Bruyne praat met nieuwe club’

De toekomst van De Bruyne is onzeker. Zijn contract bij Manchester City loopt aan het einde van het seizoen af en de middenvelder wordt genoemd in de Verenigde Staten en Saudi-Arabië. Guardiola vond de contractsituatie van KDB niet zijn probleem. “Dat is tussen de club, Kevin en zijn makelaar. Het is een vraagteken voor de club én Kevin.”

Een onverschillige uitspraak van Guardiola. De Spanjaard lijkt niet meer te rekenen op De Bruyne. Zou de Rode Duivel daarom zo vaak op de bank starten dit seizoen? Guardiola focust zich enkel op de resultaten. “Ik denk aan het team en wat er gaat gebeuren om het seizoen zo goed mogelijk te eindigen”, aldus Guardiola.

Wél Rode Duivels 

Terwijl De Bruyne bij Manchester City een bankzitter is geworden, blijft de middenvelder van onschatbare waarde bij de Rode Duivels. Onder Rudi Garcia mocht KDB in de terugmatch tegen Oekraïne aanvoerder zijn en De Bruyne stelde niet teleur. Het jeugdproduct van KRC Genk nam de ploeg op sleeptouw richting een 3-0 comeback.

LEES OOK Guardiola komt met vreemde reactie na FA Cup-zege

POLL: Moet De Bruyne aan het einde van het seizoen weg bij Man City?

Meest recent

Wijnants: "Hij is de beste spits in België"

Tolu Arokodare was vorig jaar inzake rendement een steengoede spits bij KRC Genk, wat onze redactie ...

30
30
Lukaku verrast met uitspraken, hoofdpijn voor Conte

Napoli won de Serie A-topper tegen AC Milan met 2-1 van AC Milan. Romelu Lukaku was belangrijk met ...

27
27
Noa Lang gaat door het lint en maakt ploegmakkers af

PSV ging afgelopen speeldag pijnlijk onderuit tegen Ajax. De Amsterdammers lijken nu op weg naar de ...

36
36
Antwerp schrapt plannen: ‘Ernstige problemen Gheysens’

Vandaag zouden de werken starten voor de afbraak van tribune 2 van de Bosuil. Royal Antwerp FC kende ...

340
340
Vanhaezebrouck sabelt Hasi en Anderlecht helemaal neer

De start van de Champions' Play-Off heeft meteen een stevige kloof blootgelegd. Genk, Club Brugge en ...

224
224
'Genk gaat voor komst verrassende JPL-smaakmaker'

KRC Genk maakte zondag nog eens een statement door in zijn openingsmatch in de Champions' Play-Off ...

363
363
Antwerp moet vertrek van volgende sterkhouder vrezen

Antwerp begon zijn play-offs met een pandoering in het Dudenpark, waar het met 5-1 afgeslacht werd ...

105
105
Hasi loopt vast: Anderlecht krijgt pijnlijke realiteit onder ogen

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen. Het ging in zijn openingswedstrijd kansloos ...

137
137
'STVV stuurt winteraanwinst alweer door'

STVV boekte afgelopen weekend een nipte zege op het Kiel, waarmee het er mee voor zorgde dat ...

80
80
'Kompany ziet absolute legende vertrekken'

Vincent Kompany blijft in zijn eerste seizoen als trainer van Bayern München op titelkoers ...

114
114
Zorgwekkend nieuws omtrent Thibaut Courtois

Real Madrid kwam vorig weekend met de schrik vrij tegen laagvlieger Leganes. Dat kwam in het ...

104
104
Proto keihard: "Hij zou nooit bij Anderlecht mogen spelen"

Anderlecht had gehoopt op een kentering door tijdens de interlandbreak David Hubert te vervangen ...

629
629
'Union krijgt mokerslag: einde seizoen sleutelpion'

Union heeft in zijn openingsmatch in de Champions' Play-Off meteen een stevig statement gemaakt door ...

198
198
TRANSFERUURTJE: 'Uittocht bij Antwerp, Liverpool schiet in actie'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

354
354
Ex-smaakmaker JPL stopt al op 33-jarige leeftijd

Toch wel verrassend nieuws. Ryoto Morioka heeft aangekondigd dat hij op 33-jarige leeftijd de ...

97
97
"Dit Antwerp is er even erg aan toe als Tribune 2"

Royal Antwerp FC verloor met 5-1 van Union SG. De Great Old is eigenlijk al een jaar sportief in een ...

307
307
Degryse velt snoeihard oordeel over Hasi en Anderlecht

Besnik Hasi koos voor een opvallende opstelling tegen Club Brugge. Het was al snel duidelijk dat het ...

418
418
Beerschot op drift: dit schokkend bedrag aan schulden

Beerschot degradeert na een dramatisch jaar. Dirk Kuyt & co zullen dus in de Challenger Pro ...

407
407
Vandenbempt looft Genkie: "Volgende keer Rode Duivel"

KRC Genk maakt al heel het seizoen indruk. Over heel het seizoen is het tot dusver de beste ploeg ...

352
352
Guardiola komt met vreemde reactie na FA Cup-zege

Manchester City won met 1-2 van Bournemouth en speelt zo de halve finale van de FA Cup. Pep ...

112
112

Meer sportnieuws