In de Champions' Play-Offs staan er straks weer twee aantrekkelijke affiches op het programma, te beginnen met de clash tussen Antwerp en Club Brugge. Vooral bij de thuisploeg mogen we ten opzichte van vorige week enkele wijzigingen verwachten.
Het stamnummer één ging toen met zware 5-1 cijfers onderuit. Vooral na de rode kaart voor Rosen Bozhinov ging de Great Old volledig kopje onder. Na zijn wanprestatie in het Dudenpark is de centrale verdediger geschorst, en dus gooit Andries Ulderink het opnieuw over een andere boeg.
Ulderink past zich aan
Bij gebrek aan alternatieven ruilt de coach, die het uiteraard ook nog zonder Toby Alderweireld moet stellen, volgens Het Laatste Nieuws zijn 3-5-2 systeem weer in voor een 4-3-3 formatie. Achterin blijven Jelle Bataille, Zeno Van Den Bosch, Jaïro Riedewald en Olivier Deman zo gewoon staan.
Op het middenveld daarentegen ruimen Denis Odoi en Andreas Verstraeten plaats voor Mahamadou Doumbia en Mauricio Benitez, terwjil Vincent Janssen terug een rij opschuift en diep in de punt postvat. Nadat hij vorige week verrassend op de bank zat eist Tjaronn Chery zijn plaats weer op.
Hayen wisselt niemand
Bij de landskampioen valt er minder nieuws te melden, want daar stuurt Nicky Hayen dezelfde 11 namen de wei in die vorige week vlot de maat namen van Anderlecht. Met voorin dus Gustaf Nilsson. Chemsdine Talbi blijft nog even op de bank, Joaquin Seys behoort nog niet tot de wedstrijdkern.
De 11 van RAFC: Lammens ; Bataille, Van Den Bosch, Riedewald, Deman ; Benitez, Doumbia, Chery ; Kerk, Janssen, Balikwisha
De 11 van Club:Mignolet ; Sabbe, Ordóñez, Mechele, De Cuyper , Onyedika, Jashari, Vanaken ; Tzolis, Nilsson, Jutglà