Royal Antwerp FC leeft al jaren financieel boven zijn stand en moet nu zwaar inbinden omdat Paul Gheysens niet meer (kan) bijpassen. De loonmassa moet verder naar beneden. Het Laatste Nieuws weet dat twee sterkhouders de Bosuil moeten verlaten wegens te duur.
Vincent Janssen
Vincent Janssen is een van de beste transfers geweest van de club. De Nederlander kwam echter naar Antwerpen toen financieel alles kon. Hij is een van de grootverdieners in de Jupiler Pro League en volgens de krant wil Antwerp af van zijn loon.
De 30-jarige aanvaller, die soms wordt gelinkt aan een terugkeer naar Mexico, heeft bovendien nog maar een jaar contract. Met 8 miljoen euro heeft hij ook een degelijke marktwaarde. Deze zomer zou hij dus mogen vertrekken, of misschien wel moeten.
Gyrano Kerk
Janssen speelde tot op heden 130 matchen voor Antwerp. Daarin wist de ex-spits van Tottenham 51 keer te scoren en 20 assists uit te delen. De aanvaller is niet de enige speler die ze graag willen verkopen.
Gyrano Kerk is ook een speler die Antwerp mag verlaten. Hij is ook een grootverdiener en door zijn goede seizoen lonkt er mogelijk een transfer. De Nederlander heeft ook nog maar een contract tot medio 2026 en deze zomer is dus de laatste kans om nog wat geld te vangen.
Kerk heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 2,5 miljoen euro. Dat is wellicht wat laag ingeschat. Met 8 goals en 8 assists in 37 wedstrijden kent hij zijn beste seizoen in Antwerpse loondienst. Het ideale moment voor een transfer?