OH Leuven is nog altijd in de running in de Europe Play-Off met twee punten achterstand op leiders KV Mechelen en Charleroi, ook al kon het tot dusver nog niet winnen. De club werd dit seizoen geplaagd door dezelfde problemen als de voorbije jaren.
Zo slagen ze er aan Den Dreef maar niet in om een scorende spits te vinden. OHL maakte dit seizoen in 33 competitiewedstrijden amper 31 doelpunten en de topschutter van de ploeg is middenvelder Siebe Schrijvers, die ook maar zes keer scoorde.
OHL zoekt scorende spits
Spitsen Ikwuemesi, Zeefuik en Mijatovic konden niet overtuigen en bovendien spelen die laatste twee slechts op huurbasis in Leuven. Voor Zeefuik beschikt OHL wel over een aankoopoptie, maar het lijkt wel aannemelijk dat ze in de zomer toch op zoek gaan naar minstens één scorende spits.
Die hebben ze nu misschien eindelijk gevonden. OHL zou namelijk zijn oog laten vallen hebben op Leandro Godoy. De 24-jarige Argentijn is momenteel aan de slag bij het Bulgaarse Beroe Stara Zagora, waar hij aan de lopende band scoort.
Godoy scoort aan lopende band
In 22 competitiewedstrijden was Godoy goed voor maar liefst zestien goals en daarmee is hij dus precies wat OHL zoekt. Al zijn ze natuurlijk lang niet het enige team dat graag een spits met dergelijke statistieken ziet komen.
OHL zou voor Godoy pittige concurrentie krijgen van Dinamo Zagreb en FC Nantes. Transfermarkt schat de waarde van de aanvaller op 1 miljoen euro, maar het zou goed kunnen dat de prijs in de komende maanden nog verder zal oplopen.
🚨EXCLUSIVE🚨
— Markaj News (@MarkajTopNews) April 16, 2025
PFC Beroe Stara Zagora 🇧🇬 striker, Santiago Leandro Godoy 🇦🇷, is being currently being monitored by a host of clubs.
Nantes 🇫🇷
OH Leuven 🇧🇪
Dinamo Zagreb 🇭🇷
According to sources close to the situation, the 24 year-old will have many offers in the summer. 📰
The… pic.twitter.com/QMb2UTumMD