Kevin De Bruyne pronkt aan zijde van 'meest sexy tennisbabe'

door
Kevin De Bruyne pronkt aan zijde van 'meest sexy tennisbabe'

Eerder kon u hier al lezen dat Kevin De Bruyne dit weekend verraste met een wel 'heel aparte' look. Onze landgenoot was op bezoek bij het Formule 1-circuit en deed dat in wel heel fraai gezelschap.

Topfit richting EK?

De Bruyne is momenteel nog steeds out door een vervelende hamstringblessure, er kwam zelfs een operatie aan te pas om de Rode Duivel van het euvel af te helpen. Het is nog onzeker wanneer hij zijn comeback maakt, vermoedelijk zal hij wel topfit geraken tegen het EK.

Zonder KDB blijft het team van Guardiola prima presteren, ene Jérémy Doku heeft de 'rol' van De Bruyne zowat naadloos overgenomen, al zijn de twee uiteraard niet dezelfde soort spelers.

Tijd voor andere passies

Momenteel staat veel van zijn tijd uiteraard in het teken van revalideren, het gebrek aan wedstrijden/interlands geeft KDB wel de kans om ook van wat andere passies te proeven. Zo zagen we hem al bij heel wat sportwedstrijden opduiken.

Pronken met tennisbabe

Dit weekend was de middenvelder te gast bij het F1 circuit in Abu Dhabi. Dat wordt gesponsord door... Etihad, uiteraard ook nauw gelinkt aan Manchester City.

De Bruyne ging gewillig op de foto met heel wat bekende gezichten, waaronder ook voormalig tennisbabe Maria Sharapova en de Braziliaanse Ronaldo. Dat leverde knappe foto's op:

POLL: Denkt u dat we een topfitte De Bruyne krijgen op het EK?

Meest recent

Horror in amateur: 'Bewusteloos blijven schoppen op hoofd'

Voetbal Vlaanderen houdt regelmatig campagnes om op te roepen tot 'onderling respect' en fair-play ...

34
34
Groot schandaal: Evenepoel haalt furieus uit naar Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht heeft privé al wat stormen doorstaan, degene die nu op hem afkomt zou wel ...

59
59
"Het beste snooker ooit op een WK": Brecel gooit hoge ogen

Luca Brecel lijkt na één sessie al hard op weg richting de kwartfinales op het WK ...

114
114
Herman Brusselmans rekent snoeihard af met de paus: 'Sukkel!'

Heel recent nog had Herman Brusselmans een rechtszaak aan zijn been. Dat kwam door een aangebrande ...

206
206
Stevens-zussen doen voetbalwereld naar adem happen

Wie van de voetballiefhebbers kent niet de zusjes Stevens? De dames zijn al jaren een geweldige hit ...

614
614
Brecel stoot door na prachtige 'remontada' en spraakmakend interview

Luca Brecel kwam de afgelopen dagen voor de eerste keer in actie op het WK Snooker. Tegen Ryan Day ...

95
95
Poetin doet Paul Gheysens huiveren: 'Financieel fiasco'

Het gaat al een tijdje niet bijster goed met Ghelamco, het vastgoedbedrijf van Antwerp-eigenaar Paul ...

542
542
Ingrijpende beslissing Dimitri Van den bergh, Huybrechts in de dans?

Dit weekend staat er een nieuwe manche van de Euro Tour in het darts op het programma. Dat zal er ...

89
89
Gilles De Coster huivert: 'Grootste Mol-blunder ooit?'

Het nieuwe seizoen van De Mol slaat andermaal aan bij TV-kijkend Vlaanderen. Op het succesformat ...

62
62
Annelien Coorevits bloost: "Je plicht om een man te p...?"

Annelien Coorevits was jarenlang gelukkig getrouwd met Olivier Deschacht. De voormalig voetballer ...

523
523
Toby Alderweireld brengt schitterende ode: "De wereld is..."

Eind dit seizoen komt er een einde aan de prachtige carrière van Toby Alderweireld. De ...

210
210
Ruben Van Gucht gooit alle registers open: "Zeer pijnlijke breuk"

Hij is ondertussen één van de absolute boegbeelden van de openbare omroep: Ruben Van ...

114
114
Jean-Marie Dedecker met krop in keel: 'Imago straks naar de knoppen'

Jean-Marie Dedecker ging de laatste maanden door een ware hel. De voormalig bondscoach uit het judo ...

46
46
Nieuwe WK-stunt Luca Brecel? Belgian Bullet op scherp gezet

Nog altijd is het maar twee jaar geleden dat Luca Brecel het allerhoogste behaalde in de ...

198
198
Ruben Van Gucht beleeft groot drama: "Mag ik aub..."

Ruben Van Gucht heeft zelden moeite om zijn dagen 'nuttig' in te vullen. De sportpresentator van de ...

40
40
Tom Waes staat op na horror: 'Megalomaan project krijgt vaart'

Het leven van Tom Waes ging de laatste maanden door een zware storm. Het TV-gezicht had eind vorig ...

25
25
Nieuw forfait Dimitri Van den Bergh: 'Ingrijpende beslissing op komst'

Wat is er aan de hand met Dimitri Van den Bergh? Het is een vraag die volop leeft bij dartminnend ...

322
322
Karl Vannieuwkerke zet puntjes op de i: Het Tom Waes-scenario

Goed een week geleden maakte Tom Waes zijn comeback op de Vlaamse televisie. Karl Vannieuwkerke ...

66
66
Celine Van Ouytsel doet Steffi Mercie zweten: 'Nieuwe bondgirl?'

Op jonge leeftijd werd Celine Van Ouytsel bekroond tot mooiste dame van België en we vermoeden ...

68
68
Viktor Verhulst ziet Sarah in drama terechtkomen: "Zo slecht..."

Het showbizzkoppel Viktor Verhulst-Sarah Puttemans is de laatste weken niet meer van het TV-scherm ...

64
64

Meer sportnieuws