Drama binnen AA Gent-familie: 'Ligt nog altijd in coma'

door
Drama binnen AA Gent-familie: 'Ligt nog altijd in coma'

Voor veel feestvierders werd oudejaarsnacht een fijne periode, met heel wat leuke feestjes. Voor iemand binnen de AA-Gent familie eindigde de overgang van oud naar nieuw echter op een dramatische manier, eentje die heel hard binnenkomt bij de hechte Buffalo's.

Feestnacht eindigt in drama

De genaamde K., een hevig supporter van AA Gent, was op oudejaarsavond/nacht op stap gegaan met een paar vrienden in het centrum van Gent. 

De man beloofde van BOB te zijn, om zijn kameraden een plezier te doen. Rond 4 uur ‘s nachts zet hij enkele van zijn vrienden af in de Zandberg in het centrum van Gent, zo weet HLN.

Op dat moment ziet de man een paar mensen bommetjes gooien richting een hond, wat uiteindelijk zou ontaarden in een zwaar gevecht. K., die niet gedronken had, wil tussenkomen en bekoopt dat met enkele slagen op het hoofd met een glazen fles. Hij rijdt nog zelf naar Flanders Expo om andere vrienden op te halen, maar een vriendin die ook BOB was, ziet dat hij helemaal niet oké is.

Dure revalidatie met succesvolle crowdfunding

Op dat moment komt er enkel nog wartaal uit de mond van K. en zijn vrienden besluiten om hem naar het ziekenhuis te brengen. Tot op vandaag ligt de AA Gent-fan daar in een kunstmatige coma, iets wat heel de Buffalo-clan raakt. "Hij wilt alle supporters, jong en oud, verbinden", zo klinkt het bij zijn vele vrienden.

Met steun van de Gentse supporters, vrienden en familie is er nu een crowdfunding opgestart. Vanaf dat K. uit zijn coma geraakt, zal er immers een lange (en dure) revalidatie nodig zijn. De actie is alvast een geweldig succes, er werd al bijna 25.000 euro ingezameld!

POLL: Een hartverwarmende actie van de Gentse fans?

Meest recent

"Het beste snooker ooit op een WK": Brecel gooit hoge ogen

Luca Brecel lijkt na één sessie al hard op weg richting de kwartfinales op het WK ...

95
95
Herman Brusselmans rekent snoeihard af met de paus: 'Sukkel!'

Heel recent nog had Herman Brusselmans een rechtszaak aan zijn been. Dat kwam door een aangebrande ...

175
175
Stevens-zussen doen voetbalwereld naar adem happen

Wie van de voetballiefhebbers kent niet de zusjes Stevens? De dames zijn al jaren een geweldige hit ...

454
454
Brecel stoot door na prachtige 'remontada' en spraakmakend interview

Luca Brecel kwam de afgelopen dagen voor de eerste keer in actie op het WK Snooker. Tegen Ryan Day ...

87
87
Poetin doet Paul Gheysens huiveren: 'Financieel fiasco'

Het gaat al een tijdje niet bijster goed met Ghelamco, het vastgoedbedrijf van Antwerp-eigenaar Paul ...

502
502
Ingrijpende beslissing Dimitri Van den bergh, Huybrechts in de dans?

Dit weekend staat er een nieuwe manche van de Euro Tour in het darts op het programma. Dat zal er ...

80
80
Gilles De Coster huivert: 'Grootste Mol-blunder ooit?'

Het nieuwe seizoen van De Mol slaat andermaal aan bij TV-kijkend Vlaanderen. Op het succesformat ...

57
57
Annelien Coorevits bloost: "Je plicht om een man te p...?"

Annelien Coorevits was jarenlang gelukkig getrouwd met Olivier Deschacht. De voormalig voetballer ...

456
456
Toby Alderweireld brengt schitterende ode: "De wereld is..."

Eind dit seizoen komt er een einde aan de prachtige carrière van Toby Alderweireld. De ...

208
208
Ruben Van Gucht gooit alle registers open: "Zeer pijnlijke breuk"

Hij is ondertussen één van de absolute boegbeelden van de openbare omroep: Ruben Van ...

109
109
Jean-Marie Dedecker met krop in keel: 'Imago straks naar de knoppen'

Jean-Marie Dedecker ging de laatste maanden door een ware hel. De voormalig bondscoach uit het judo ...

43
43
Nieuwe WK-stunt Luca Brecel? Belgian Bullet op scherp gezet

Nog altijd is het maar twee jaar geleden dat Luca Brecel het allerhoogste behaalde in de ...

198
198
Ruben Van Gucht beleeft groot drama: "Mag ik aub..."

Ruben Van Gucht heeft zelden moeite om zijn dagen 'nuttig' in te vullen. De sportpresentator van de ...

40
40
Tom Waes staat op na horror: 'Megalomaan project krijgt vaart'

Het leven van Tom Waes ging de laatste maanden door een zware storm. Het TV-gezicht had eind vorig ...

24
24
Nieuw forfait Dimitri Van den Bergh: 'Ingrijpende beslissing op komst'

Wat is er aan de hand met Dimitri Van den Bergh? Het is een vraag die volop leeft bij dartminnend ...

322
322
Karl Vannieuwkerke zet puntjes op de i: Het Tom Waes-scenario

Goed een week geleden maakte Tom Waes zijn comeback op de Vlaamse televisie. Karl Vannieuwkerke ...

65
65
Celine Van Ouytsel doet Steffi Mercie zweten: 'Nieuwe bondgirl?'

Op jonge leeftijd werd Celine Van Ouytsel bekroond tot mooiste dame van België en we vermoeden ...

68
68
Viktor Verhulst ziet Sarah in drama terechtkomen: "Zo slecht..."

Het showbizzkoppel Viktor Verhulst-Sarah Puttemans is de laatste weken niet meer van het TV-scherm ...

63
63
Stunt Luca Brecel? Ronnie O'Sullivan doet boude belofte

Het is nog steeds maar twee jaar geleden dat Luca Brecel het allerhoogste behaalde. De sympathieke ...

86
86
Voetbalanker Maarten Breckx getuigt: "Al jaren chronisch ziek"

Al ruime tijd vormen sportankers Lies Vandenberghe en Maarten Breckx een prachtig 'VTM-koppel'. De ...

63
63

Meer sportnieuws