Al geruime tijd laat Jan Mulder als analist zijn licht schijnen over de Belgische competitie. De Nederlander was lange tijd te zien bij de openbare omroep maar zit nu al enkele jaren bij VTM. Vanuit eigen land kwam er nu een storm af op de oud voetballer.
Schandaal rond The Voice
Nederland is al enkele jaren in de ban van verschillende 'grensoverschrijdende' verhalen. Denk maar aan de situatie bij The Voice Holland, waarbij onder meer Marco Borsato in het oog van de storm kwam te staan.
Het is nog maar de vraag of voor Jan Mulder éénzelfde scenario is weggelegd. De oud voetballer kreeg het alvast hard te verduren, nadat romanschrijfster Heleen Van Royen in de De Coen & Sander Show op radiozender JOE een spraakmakend boekje open deed over de analist.
Van Royen was uitgenodigd omdat in Nederland het jaarlijkse boekenbal doorging. Een evenement dat steeds gehouden wordt voor de start van de boekenweek.
Spraakmakend geheim
In het radioprogramma werd aan Van Royen gevraagd om een 'geheim' te delen en dat had pijnlijke gevolgen voor Mulder. “Jan Mulder, kennen jullie die nog? De oud-voetballer. Die stond er wel om bekend - legendarisch - dat hij z'n tong bij iedereen in de mond stak waar het kon. Dat zou nu helemaal niet meer kunnen. Maar destijds was het voor vrouwen zo: als je die tong nog niet in je mond had gehad, dan was er iets niet goed”, aldus een verontwaardigde schrijfster.
Van Royen geeft zelf ook nog aan dat ze Mulder kon afweren. “Hij probeerde dat, maar ik weerde hem vaardig af. Daar gaan we niet aan beginnen.” Het is nog maar de vraag of deze 'biecht' gevolgen heeft voor de verdere TV-carrière van Mulder.