In de twee Clasico's tegen Real Madrid werd duidelijk geïllustreerd dat FC Barcelona dringend nood heeft aan versterking. En daar maakt de club ook werk van. Alleen willen de dossiers van Ousmane Dembélé en Philippe Coutinho maar niet vlotten.
Borussia Dortmund en Liverpool FC weten immers ook hoeveel de
transfer van Neymar heeft opgebracht en vragen enorme bedragen voor hun smaakmakers. Omdat het einde van de mercato steeds dichter komt zou Barça dan ook al uitkijken naar alternatieven. En die komen mogelijk vanuit Parijs.
Volgens
Fichajes zouden de Catalanen aan Angel Di Maria denken indien de deal rond Dembélé niet doorgaat. Lionel Messi zou alvast een grote voorstander zijn van de komst van zijn landgenoot en goede vriend.
El Mundo Deportivo meldt dan weer dat Julian Draxler is aangeboden op Camp Nou. De Duitser moet bij PSG serieus vrezen voor zijn plek na de komst van de duurste speler ooit. Maar beide spelers zijn dus slechts een plan-B, bovendien is Barça niet meteen bereid om de clubkas van de Parijzenaars fel te spijzen na de affaire rond Neymar.