Maes: "Ik kom bepaalde mensen in Genk liever niet meer tegen"

door
Maes:

Peter Maes maakt zaterdag de verplaatsing naar zijn ex-club Racing Genk, waar hij eind vorig jaar zijn ontslag kreeg. Voor de Lokeren-trainer wordt het alvast een erg speciale wedstrijd, die al een tijdje met stip aangekruist staat in zijn agenda.

"Toen ik mijn contract bij Lokeren tekende, heb ik meteen gekeken wanneer de match tegen Genk was", vertelt Maes aan Sporza. "Ik trek morgen met gemengde gevoelens naar Genk. Ik ben er sinds mijn ontslag niet meer geweest en heb heel weinig wedstrijden van hen gezien. Ik heb toch wel wat tijd nodig gehad om dit verhaal een plaats te geven. Ik heb met de meeste mensen van Genk heel goed samengewerkt, maar ik kom bepaalde mensen daar liever toch niet meer tegen."

Racing Genk heeft ondertussen weer enkele woelige weken achter de rug. "Ze hebben er blijkbaar dan toch uit geleerd. Want de campagne om mij een exit te geven, hebben ze nu niet gevoerd. Deze trainer zijn ze perfect blijven steunen, wat geresulteerd heeft in twee mooie overwinningen tegen Anderlecht en Club Brugge", besluit Maes. 

POLL: Kan Peter Maes iets sprokkelen tegen zijn ex-club?

Meest recent

Anderlecht-aanwinst droomt luidop: "Samenspelen met Lukaku"

RSC Anderlecht maakt zich op voor een erg drukke transferzomer. De eerste aanwinst voor volgend ...

0
0
Antwerp FC ondersteboven: ’stunttransfer’ gaat compleet fout

Rosen Bozhinov, de veelbelovende Bulgaarse verdediger die Antwerp FC vorig jaar binnenhaalde als ...

73
73
KV Mechelen gerustgesteld: "Voorlopig zit ik goed hier"

KV Mechelen droomt nog stilletjes van een Europees ticket dit seizoen. Dat is zeker nog mogelijk, ...

67
67
'Topclubs op scherp: Bakayoko aan spotprijsje op te halen'

Vorig weekend werd PSV wellicht definitief uit de titelrace in de Eredivisie geslagen. Het ging met ...

26
26
Standard verrast: A-CAP vindt toch akkoord voor overname

De voorbije maanden werd er druk gespeculeerd over de toekomst van Standard. A-CAP was immers op ...

186
186
Geen promotie? RWDM reageert op licentieproblemen

In de Challenger Pro League zit de reguliere competitie in zijn laatste rechte lijn. In de laatste ...

124
124
'Standard verbaast met bizarre transferzet'

Bij Standard is er grote onzekerheid over hoe de toekomst eruit zal gaan zien. De Rouches kregen dan ...

144
144
Anderlecht ziet toptalent prestigieuze bekroning krijgen

De voorbije weken werd er regelmatig pijnlijk vastgesteld dat het Anderlecht op dit moment ontbreekt ...

118
118
'Sensationele wending: Salah keert zijn kar over toekomst'

De voorbije maanden krioelde het van de geruchten omtrent de toekomst van Mohamed Salah. Het ...

75
75
Nieuwe Penders? Genk haalt talentvolle keeper binnen

KRC Genk staat bekend voor zijn uitstekende keepersopleiding, met Mike Penders als laatste product ...

309
309
'9 clubs moeten nog wachten op proflicentie'

De lente is in het land en in het Belgische voetbal betekent dat ook dat de tijd gekomen is om de ...

204
204
Anderlecht heeft beet: contract tot medio 2028

Bij RSC Anderlecht moet Olivier Renard de komende weken en maanden héél veel knopen ...

119
119
De Conde over Karetsas: "Zij informeren wél vaak"

Konstantinos Karetsas is met afstand het grootste talent op de Belgische velden. De jonge ...

159
159
Transferstunt bij Club Brugge: "Ik zie mezelf nog hier"

Bij Club Brugge gaan ze wellicht héél veel aanbiedingen krijgen voor hun topspelers. ...

451
451
Droomtransfer voor STVV? "Mag exotisch zijn"

Bij STVV gaan er in de zomer uiteraard ook de nodige uitgaande transfers plaatsvinden. Zo is er Rein ...

99
99
Standard boekt verrassende transfer bij KRC Genk

Standard wacht vruchteloos op een overname, maar door de nodige perikelen omtrent A-Cap is er daar ...

133
133
Knaltransfer Matte Smets: 'Drie clubs in de markt'

Matte Smets is een van de allerbeste aankopen van dit seizoen in de Jupiler Pro League. De centrale ...

433
433
'Transfer voor Mbangula: betaalbaar prijskaartje bekend'

Het einde van het seizoen nadert met rasse schreden en dus beginnen vele clubs al hun zomermercato ...

55
55
'Overmars liet zich kaas van brood eten door Anderlecht'

Het dreigen nog lange play-offs te worden voor Antwerp, dat vorig weekend een 5-1 om de oren kreeg ...

253
253
De Ketelaere onder vuur in Italië: Mannaert reageert

Charles De Ketelaere kreeg in de voorbije interlandperiode zijn kans van Rudi Garcia bij de Rode ...

328
328

Meer sportnieuws