TRANSFERUURTJE: 'Pittig duel om Club-speler, Mirallas stelt voorwaarde'

door
TRANSFERUURTJE: 'Pittig duel om Club-speler, Mirallas stelt voorwaarde'

De zomermercato ligt definitief achter ons, maar het transfergeweld blijft maar duren. Een flink aantal transfervrije spelers speuren immers nadrukkelijk nog naar een club. Daarnaast zijn heel wat ploegen al bezig met de voorbereidingen op de twee volgende transfermarkten. VoetbalNieuws verzamelt al dit transfernieuws dagelijks in dit handige overzicht.


JUPILER PRO LEAGUE
Celtic en Glasgow Rangers zouden hun zinnen hebben gezet op een zomeraanwinst van Club Brugge. Beide Schotse topclubs hebben volgens The Scotsman interesse in Riley McGree. De 19-jarige Australische middenvelder kwam in de zomer voor een prikje over van Adelaide United, maar het talent moest tot dusver rijpen bij de beloften. Volgens dezelfde bron zou Blauw-Zwart de speler voor het juiste bedrag zelfs in januari willen laten gaan.



La Capitale weet dat Standard interesse heeft in Edvin Muratovic, een 20-jarige Luxemburgse aanvaller van Virton. Zijn club bevestigt dat gerucht, of een transfer komende winter al aan de orde is, is voorlopig niet geweten.

BUITENLAND

The Sun weet dat de toekomst van Kevin Mirallas bij Everton aan een zijden draadje hangt. Onder Ronald Koeman was de ex-spits van Lille OSC geen basisspeler. Daarom wacht Mirallas de komst van een nieuwe trainer af: als die de Belgische aanvaller ook geen basisplaats geeft, is de kans zeer groot dat hij in januari de club wil verlaten. Olympiakos lijkt dan een grote kandidaat te zijn.



Manchester United zou in januari proberen om Samuel Umtiti naar Engeland te halen, meldt AS. De Franse international is een vaste waarde in de defensie van FC Barcelona. Maar hij heeft een vastgestelde afkoopsom van 60 miljoen euro in zijn contract staan en is daarom een buitenkans.



Verdediger Stefan de Vrij maakt komende winter mogelijk een fraaie transfer. De speler van SS Lazio beschikt over een aflopend contract in de Italiaanse hoofdstad Rome en wil vooralsnog niet verlengen. In januari is hij daarom 'met korting' op te halen (naar verluidt voor ongeveer 25 miljoen euro) en dat hoef je zeker geen twee keer te zeggen tegen Europese topclubs als Liverpool, Atlético Madrid en Juventus.

POLL: Denkt u dat Mirallas in februari nog voor Everton speelt?

Meest recent

Noa Lang gaat viraal met hartverwarmende actie

Noa Lang ligt dit seizoen vaak onder vuur bij PSV. De Nederlandse aanvaller kent een persoonlijk ...

6
6
Sonck trekt grote ogen bij JPL-revelatie: "Zo'n speler wil je meteen"

De titelstrijd ligt volledig open in de Jupiler Pro League. Union SG is de leider gevolgd door Club ...

26
26
Club Brugge hoort definitief verdict over Hans Vanaken

Club Brugge neemt het komende zondag op tegen RSC Anderlecht namens de bekerfinale. Blauw-Zwart mikt ...

249
249
Anderlecht vs Club Brugge: ref bekerfinale is bekend

Komende zondag staat de bekerfinale tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma. ...

72
72
Vrancken al onder druk bij STVV: “Zal hij nu wel doorhebben”

Sint-Truiden VV moet nog steeds vrezen voor degradatie. Afgelopen speeldag verloren de Kanaries met ...

47
47
Boskamp doet transferbekentenis Hazard, Musonda én Lukaku

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding. In de loop der jaren groeiden talenten zoals ...

71
71
Verliest Union SG wéér T1? 'Pocognoli naar absolute top'

Sebastien Pocognoli gooit dit seizoen hoge ogen met Union SG. De vervanger van Alexander Blessin ...

204
204
Beerschot zit niet stil en slaat dubbelslag

Beerschot is al zeker van degradatie en zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien ...

86
86
Dolberg naar Club Brugge? Fans vellen verrassend oordeel

Club Brugge werd afgelopen speeldag zwaar afgerekend op de gemiste kansen tegen Union SG. In de ...

802
802
Karetsas volledig in de war bij Genk: “De schuld van Fink"

Konstantinos Karetsas wordt gezien als één van de grootste talenten op de Belgische ...

306
306
Club-smaakmaker afgemaakt: “Hij blijft best weg uit de Far West”

Club Brugge moet weer in de achtervolging in de Champions Play-Offs. Union SG pakte een vier op zes ...

226
226
Nainggolan woest: “Show stelen, maar hij bakt er niets van”

Radja Nainggolan houdt zelden een blad voor de mond. Ook na de gewonnen Promotie Play-Off-match ...

76
76
TRANSFERUURTJE: ‘Club casht en pakt uit, deals Antwerp en KAA Gent’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

296
296
Boemerang-effect door initiatief Fink? "Genoeg is genoeg!"

Thorsten Fink schreef voor de Champions Play-Offs een open brief aan de scheidsrechters en VAR op de ...

247
247
“Nog nooit gezien…” - Union SG slikt ferme titeldomper

Union SG prijkt plots op de eerste plek in de Champions Play-Offs. De manschappen van Sebastien ...

530
530
“Rampscenario voor Club Brugge”

Club Brugge presteert dit seizoen sterk. Blauw-Zwart maakte veel indruk in de Champions League en ...

447
447
Vandenbempt velt hard oordeel: "Anders voorbij voor Genk"

KRC Genk stond lange tijd aan de kop van het klassement, maar in de Champions Play-Offs gaat het ...

184
184
Van kwaad naar erger: Bakayoko compleet belachelijk gemaakt

Vorig seizoen speelde Johan Bakayoko de pannen van het dak bij PSV, maar dit seizoen loopt het een ...

97
97
Radja Nainggolan komt met straffe transferbelofte

Radja Nainggolan maakt dit seizoen veel indruk bij Lokeren-Temse in de Challenger Pro League. De ...

195
195
Genk dubbel bestolen? "Waar zit je verstand dan als VAR?"

KRC Genk leed zondag een erg dure nederlaag op eigen veld tegen Antwerp FC. De Limburgers mochten ...

255
255

Meer sportnieuws