Dan toch? 'Anderlecht krijgt nieuwe spits transfervrij aangeboden'

door
Dan toch? 'Anderlecht krijgt nieuwe spits transfervrij aangeboden'

Hoewel manager Herman Van Holsbeeck in het slot van de wintermercato nog alles uit de kast haalde, bleef RSC Anderlecht finaal toch achter zonder de gewenste nieuwe spits en dat kan een probleem gaan worden. De vroegtijdig teruggekeerde Silvère Ganvoula scoorde zondag weliswaar twee keer, tegen Genk en Standard speelde hij ronduit zwak. En Lukasz Teodorczyk is inmiddels het vertrouwen van zijn coach al helemaal verloren.


Maar mogelijk krijgt RSCA nu een oplossing aangereikt uit onverwachte hoek. Zo meldt Het Nieuwsblad dat de recordkampioen de 29-jarige Michiel Kramer kreeg aangeboden. De Nederlander liet deze winter zijn contract bij Feyenoord, waar hij niet meer van de bank kwam, ontbinden. Hierdoor is hij een transfervrije speler en kan hij dus ook buiten de mercato bij andere clubs tekenen.

Voorlopig is het onduidelijk of Anderlecht ook interesse heeft in Kramer. Feit is dat hij destijds bij ADO wel vlot scoorde, maar in Rotterdam uiteindelijk tekort kwam. Bovendien is hij ongeveer hetzelfde type als Teodorczyk en Ganvoula: lang, vrij statig, niet bijzonder snel en technisch vrij beperkt. Maar als tussenoplossing voor enkele maanden zou Kramer misschien wel een geschikte optie zijn. Afwachten dus wat de Brusselaars beslissen.

POLL: RSCA moet Kramer proberen binnenhalen ...

Meest recent

Spectaculaire nieuwe coach Antwerp? "Doet al jaren de ronde"

Antwerp FC besloot begin maart om afscheid te nemen van Jonas De Roeck als hoofdcoach. Om hem te ...

43
43
Beerschot tegen de touwen: "Compleet wanbeleid!"

Beerschot VA zal volgend seizoen opnieuw in de Challenger Pro League aantreden. Vijf speeldagen voor ...

43
43
'Real Madrid pakt fors uit: sensationele opvolger Modric'

Real Madrid is bezig aan een sterk seizoen tot dusver en blijft in de running om met de treble aan ...

69
69
'Anderlecht neemt drastische beslissing met falende Dendoncker'

RSC Anderlecht verloor zondagmiddag met 2-0 op het veld van Club Brugge en werd op zowat alle ...

378
378
'Seizoen met 42 goals verzilverd: supertransfer Gyökeres'

Arsenal FC kondigde afgelopen weekend een grote verandering binnen de sportieve structuur aan. Zo ...

118
118
‘Club Brugge-vijfklapper: powerhouse en dribbelkoning’

Club Brugge speurt de markt af naar versterkingen en heeft meerdere talenten op het oog. Spits ...

217
217
'Coucke hakt knoop door: Vandenhaute out bij Anderlecht?'

Met een kansloze 2-0 nederlaag op het veld van aarstrivaal Club Brugge heeft Anderlecht haar start ...

478
478
Einde tijdperk: AA Gent neemt afscheid van meubelstuk

Hoewel het in Genk meteen met 4-0 onderuit ging mag AA Gent zich voor het eerst sinds 2019 nog eens ...

427
427
'De Condé heeft beet: KRC Genk overtuigt toptarget'

Hoewel de titelrace momenteel alle aandacht opeist werkt KRC Genk achter de schermen ook al aan de ...

337
337
'Gheysens houdt uitverkoop: Antwerp in de etalage?'

Antwerp begon aan de play-offs met een kansloze 5-1 nederlaag tegen Union. Ook buiten de lijnen viel ...

506
506
Referee Department geeft toe: VAR-fiasco op speeldag 1 PO's

De kop is eraf. Afgelopen weekend betekende het startschot van de Play-Offs in onze competitie. Ook ...

201
201
Vermant lukt hattrick: Club Brugge klopt Essevee in oefenpot

Met een vlotte 2-0 zege tegen aartsrivaal Anderlecht schoot Club Brugge zondag uitstekend uit de ...

510
510
Coucke bijt van zich af: "Mag ik dat in extreme mate ontkennen?"

RSC Anderlecht likt nog maar eens zijn wonden. In Brugge incasseerde het zijn 10de nederlaag van het ...

453
453
Pijnlijk: Sonck en Verheyen leggen Anderlecht-problemen bloot

Bij RSC Anderlecht staat er geen ploeg op het veld. Een selectie die al zo door elkaar werd geschud ...

294
294
Ezekiel (ex-RSCA en Standard) met héél verrassende transfer

Er was een tijd dat Ezekiel Imoh een groot talent was op de Belgische velden. Maar zijn ...

193
193
'Fabrizio Romano maakt volgende coach Real Madrid bekend'

Real Madrid kent een heel wisselvallig seizoen. Er waren bijzonder pijnlijke nederlagen tegen FC ...

159
159
Romelu Lukaku doorgelicht: wàànzinnige tussenbalans

Romelu Lukaku is een fenomeen. De Belgische spits scoorde tegen AC Milan zijn 400ste goal uit zijn ...

92
92
Wijnants: "Hij is de beste spits in België"

Tolu Arokodare was vorig jaar inzake rendement een steengoede spits bij KRC Genk, wat onze redactie ...

420
420
Lukaku verrast met uitspraken, hoofdpijn voor Conte

Napoli won de Serie A-topper tegen AC Milan met 2-1 van AC Milan. Romelu Lukaku was belangrijk met ...

112
112
Noa Lang gaat door het lint en maakt ploegmakkers af

PSV ging afgelopen speeldag pijnlijk onderuit tegen Ajax. De Amsterdammers lijken nu op weg naar de ...

112
112

Meer sportnieuws