Genk mag vieren: "Ook hij vindt zijn draai"

door
Genk mag vieren:

Het nieuwe kalenderjaar werd nog ietwat moeizaam ingezet, maar inmiddels heeft Philippe Clement KRC Genk aan het draaien gekregen. De bekerfinale was al een feit voor de Limburgers en ook Play-Off I lijkt in de pocket. Vrijdag werd immers met 4-0 gewonnen van rechtstreekse concurrent Antwerp, terwijl de andere kandidaten allemaal punten lieten liggen.


Volgens analist Stef Wijnants bestaat er dan ook geen twijfel meer over: Genk mag zich opmaken voor deelname aan de belangrijkste nacompetitie. "Genk heeft vrijdag een belangrijke stap richting Play-Off I gezet, ik geloof niet dat ze het nu nog zullen laten schieten. Niet dat het spel fantastisch is van begin tot eind, maar de periodes dat Genk de match onder controle kan houden, duren al langer", klinkt het in Het Belang van Limburg.

Nog geen denderend Genk dus, maar Wijnants zag de ploeg in de voorbije weken wel flink wat progressie boeken. "Ik zie dat spelers ook beter beginnen te voetballen, vooral Pozuleo en Malinovskyi, maar ook Seck begint zijn draai te vinden. Genk moet nu proberen die twee resterende matchen ook te winnen, dan verkleint het de kloof met Gent al zeker en weet je nooit wat nog mogelijk is. Niet naast de schoenen lopen, gewoon twee keer knallen nog."

POLL: Genk is een zekerheid voor Play-Off I ...

Meest recent

Coosemans aast op verrassende terugkeer RSCA'er

Bij RSC Anderlecht maken ze zich klaar voor de topper tegen Club Brugge. De vraag is welk middenveld ...

17
17
Beerschot aan zet: "Iedere wedstrijd winnen!"

D-day voor Beerschot. Zij moéten winnen van STVV als ze nog enige kans willen maken op het ...

10
10
Mazzu geeft toe: "Situatie is geëscaleerd met hem"

Didier Lamkel Zé zit in Kameroen en werkte daar in de fitness, althans zo deelde hij mee via ...

44
44
Bormans geeft toe: "Hij zal moeilijk te houden zijn"

Bij Union SG gaan ze in de zomer weer twee à drie sterkhouders de club zien verlaten. De ...

19
19
Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

Zaterdagavond worden de Champions' Play-Offs op gang getrappen. Dat levert de Belgische voetballer ...

179
179
Nieuwe naam bij Duivels? "Aanpassingen in volgende selectie"

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

72
72
Anderlecht tóch titelkandidaat? Vandenbempt geeft percentage

RSC Anderlecht besloot vlak voor de start van de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren. ...

185
185
'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

55
55
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

159
159
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

456
456
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

41
41
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

270
270
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

397
397
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

72
72
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

238
238
Gewild toptalent drukt hoop Rode Duivels helemaal de kop in

De Rode Duivels hebben een eerste interlandperiode onder bondscoach Rudi Garcia achter de rug. De ...

248
248
AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

264
264
Fink lacht tanden bloot: "Gunde ik geen andere trainer"

KRC Genk begint op een wolk aan de Play-Offs. De internationals kenden prachtige momenten, Genk is ...

111
111
Hasi analyseert Club Brugge: "Dat hebben ze allemaal"

RSC Anderlecht maakt zich klaar Besnik Hasi 2.0. Kan de coach Paars-Wit naar een mooi einde van het ...

292
292
Brazilië grijpt keihard in: bondscoach vliegt na afgang

In de Zuid-Amerikaanse kwalificatiecampagne voor het WK 2026, maakte Brazilië tot dusver niet ...

49
49

Meer sportnieuws