RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC en had door de kansen aan het einde van de match eigenlijk moeten winnen. Thorgan Hazard viel zeer goed in. De ervaren middenvelder was achteraf uiteraard teleurgesteld.
Sterke Hazard
Hazard begon op de bank en dat was opvallend. Hij speelde zeker niet goed, maar het is niet dat Besnik Hasi betere spelers achter de hand heeft. Dat bleek ook. Yari Verschaeren speelde op tien, maar de middenvelder haalt een beter niveau op de acht. Dan heeft hij het spel voor zich, wat hem duidelijk toch beter ligt.
Hazard viel in de tweede helft in en was alomotegenwoordig. Hij was gretig zoals altijd, maar zijn voorzetten en hoekschoppen waren bijna steevast goed. Hij scoorde ei zo na.
"We wilden winnen. Beide ploegen hadden punten nodig. Op het einde kregen we de kansen om te winnen, maar we maakten ze niet af. We moesten ook oppassen om geen goal te slikken. Maar goed, het is ons eerste punt. Dat moeten we meenemen als positieve factor", vertelde Hazard nog aan Sporza.
Matchen tegen AA Gent
De middenvelder ziet beterschap. "Het had ons deugd gedaan om de winnende te scoren, maar het mocht niet zijn. We hebben deze week gewerkt op automatismen. Het gaat stapje per stapje. We creëerden al wat meer, dat is de vooruitgang. Nu moeten we punten pakken in de matchen die komen."
Anderlecht moet nu twee keer aan de bak tegen AA Gent. Dat zijn cruciale duels voor de vierde plaats. Gaat RSCA daar 'zekerheid' over verschaffen, of zal de crisis -die er zeker is na een 1 op 12- nog groter worden?