Siani krijgt veeg uit de pan na uithaal naar KV Oostende

door
Siani krijgt veeg uit de pan na uithaal naar KV Oostende

Sebastien Siani verruilde eind januari KV Oostende voor Antwerp en de middenvelder is duidelijk niet in de beste verstandhouding vertrokken aan de kust. De voormalige aanvoerder gaf aan dat hij zich onvoldoende geapprecieerd voelde aan de kust, onder meer omdat KVO hem geen transfer gunde maar ook geen lucratief contract voorschotelde.


In Sport/Voetbalmagazine slaat Patrick De Koster, wiens bureau destijds Siani vertegenwoordigde, nu hard terug. "Als een club op een bepaald moment neen zegt tegen een transfer, dan is het neen. Als hij mij dan verwijt dat ik niet bepaalde praktijken gebruikte om hem vrij te krijgen zoals dat bij Silvio Proto en Franck Berrier wel is gebeurd, praktijken van wie iedereen vindt dat ze bestraft zouden moeten worden, dan is dat maar zo. Zo ga ik niet te werk", aldus de makelaar.

"
Ik kan je ook zeggen dat Sébastien van Luc Devroe en Marc Coucke wel degelijk een héél mooi nieuw contract voor liefst drie jaar plus optie op een extra jaar aangeboden kreeg. Maar dat weigerde hij te tekenen, omdat hij toen absoluut naar het buitenland wou. Zo’n financieel voorstel, voor een speler van 31 jaar, getuigt van een enorme erkentelijkheid. Als hij beweert dat ik lieg, dan ben ik bereid alle documenten boven te halen, zodat iedereen kan zien wat hij naast zich neerlegde."

POLL: Mist KVO Siani?

Meest recent

Ex-Red Flame met schokkend nieuws: "In kunstmatige coma"

Vorig jaar kwam Tine Schryvers met een schokkende onthulling. De voormalige Red Flame liet weten dat ...

0
0
Vanderbiest spreekt duidelijke taal over job bij KV Mechelen

Na een nul op zes hoopt KV Mechelen zich zaterdag te herpakken in Westerlo. Dat zal nodig zijn, ...

20
20
Grote prive onthulling over AZ-speler: "Uit betrouwbare bron"

Vorige maandag greep AZ op het nippertje naast zijn eerste prijs op twaalf jaar tijd. In de finale ...

23
23
WK-ambitie stuurt potentiële Duivel richting nieuwe club

Voor zijn eerste interlands als bondscoach haalde Rudi Garcia in maart meteen vier nieuwe spelers ...

20
20
'Westerlo knoopt gesprekken aan: transfer van 10 miljoen'

Westerlo investeerde de voorbije jaren stevig in zijn spelerskern, maar begint daar alsmaar meer de ...

27
27
'Plotse droomjob voor Alfred Schreuder'

In 2022 loodste Alfred Schreuder nog Club Brugge naar de titel, maar daarna ging zijn ...

21
21
TRANSFERUURTJE: 'De Bruyne naar grootmacht, knaltransfer Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

505
505
Union kraakt Club Brugge mentaal: “Onder de huid kruipen"

Union SG heeft de titelstrijd volledig opengegooid. Drie paarden racen nog om de eindwinst: Union ...

132
132
Kompany botst opnieuw met journalist: “Ongelooflijk”

Vincent Kompany kan komende speeldag in de Bundesliga al kampioen worden, maar de Belgische ...

148
148
Degryse ziet één uitweg voor Hayen en Club Brugge

Club Brugge was sterk begonnen aan de Champions Play-Offs, maar kreeg in het Jan Breydelstadion ...

299
299
Pocognoli ziet Club Brugge-beul criticasters de mond snoeren

Union SG deed een uitstekende zaak op het veld van Club Brugge. De manschappen van Sebastien ...

261
261
Licentiecommissie straft Beerschot, Dender én Antwerp

De Licentiecommissie heeft alle clubs een positief signaal gegeven voor volgend seizoen. Toch was ...

271
271
Vier Club Brugge-spelers afgebrand: “Liep er gefrustreerd bij”

Club Brugge pakte in het Jan Breydelstadion een verrassende nederlaag tegen Union SG. De Brusselaars ...

312
312
Nieuwe sensatie in JPL? "Binnen 5 jaar staan we in top 6"

Het Belgische voetbalseizoen is in de laatste rechte lijn beland en een aantal zaken zijn al ...

190
190
Transfer De Bruyne: Garcia geeft zijn mening

De komende weken probeert Kevin De Bruyne nog afscheid in schoonheid te nemen bij Manchester City, ...

84
84
'Union hakt Europese knoop voor volgend seizoen door'

Union zou weleens op weg kunnen zijn naar een zeer straffe stunt. Nadat het in een moeilijke eerste ...

102
102
Paniek bij Club Brugge? Jashari doorbreekt het stilzwijgen

Vorig weekend reikte Club Brugge nog de hand naar de titel door met een zege in Gent de koppositie ...

775
775
'Fink loodst verrassende aanwinst naar Genk'

Op tien dagen tijd zijn de titelkansen van Genk helemaal gekeerd. Door een één op ...

487
487
Pocognoli onthult opmerkelijk detail uit kleedkamer Union

Wordt de vierde keer eindelijk de goede keer? De voorbije drie seizoenen greep Union telkens op ...

221
221
'Arsenal wil 3 Real Madrid-sterren contracteren'

Op de titel in de Premier League moet Arsenal niet meer hopen, want zondag kan Liverpool de ...

151
151

Meer sportnieuws